''изкуствено'' разкритие

  • 4 204
  • 40
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 432
Здравеите!
Искам да се извиня предварително за заглавието на темата,ама не6то се спекох и тва ми дойде на ум Crazy
Както се вижда по лентата ми скоро 6те гу6кам бебок йижот и здарве,но на датата на термина ми докторицата 6те излзиа в отпуска и иска до тогава да съм родила Thinking
Понеже нямам грам разкритие и признаци за скоро6но раждане ,тя иска да ми направи такова /разкритие/ с ръка ,не да ме слага на системи.Каза ми 4е не боляло,било дайе нормално Crazy.Аз искам д апитам дали на някоя от вас са пражили такова не6то и кога родихте след това?
Тъпо може да се обясних,ама тва е положението...4акам отговори Heart Eyes

# 1
  • Мнения: X
Аха, не боли...... на чужд гъз може и да не боли, ама според мен не се подлагай на това мъчение, 'щото тя ще ходи в отпуск.

# 2
  • Мнения: 2 818
Малко офф- ей, ама тези доктори май все излизат в отпуск, когато пациентките им трябва да раждат newsm78 Tired

Иначе мисля, че разкритие направено не от тялото ще боли в пъти повече. Мен ме болеше като ми го проверяваха колко е (е, те си бяха "нежни" де), а представям си, ако ти бъркат повече от минута  Sick

# 3
  • Мнения: 46 430
Предизвикано раждане бих приела, само, ако детето е в опасност!
При всички други случаи е най-добре да си тръгне само Peace

# 4
  • Мнения: 545
Предизвикано раждане бих приела, само, ако детето е в опасност!
При всички други случаи е най-добре да си тръгне само Peace

Абсолютно съм съгласна. И за първи път чувам, че било нормално да се прави разкритие с ръка  Shocked

# 5
  • Мнения: 4 806
ммммммм, вероятно, като е казала, че не боли е имала предвид себе си (т.е. че нея няма да боли)...
бебето трябва да търгне само, защото не само броя седмици е от значение - различните дечица различно се развиват (в което ще имаш много възможности да се убедиш)
затова, може би е по-добре да търсиш друго решение...

# 6
  • Мнения: 603
Предизвикано раждане бих приела, само, ако детето е в опасност!
При всички други случаи е най-добре да си тръгне само Peace
-СЪГЛАСНА СЪМ НАПЪЛНО

# 7
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 785
Какво му е нормалното? Я си намери друг доктор овреме, щом искаш с уговорка, и си роди, когато му дойде времето.

# 8
  • Мнения: 1 432
Мдааа ,като ме преглежда за разкритие и мен ме болв ,позжолих си да изохкам и малко ми се поскараха Embarassed.6те се замисля за варианта с хап4ето,за което 4етох...........

# 9
  • Мнения: 5 391
Не намирам за нормално това, което са ти предложили, аз не само не бих се съгласила, ами бих си сменила и доктора.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 96
Здравей Witchy!И аз съм от Варна и  ми  остават 10 дни до термина и също обсъждахме варианта за предизвикано раждаме с избрания от мен доктор, но със системи. За какво хапче става въпрос?Къде ще раждаш?









===============
Пишете на кирилица!

Последна редакция: ср, 12 юли 2006, 10:01 от Аурелия

# 11
  • Мнения: 1 111
  Ооох, аз първото дете го преносих и трябваше с или без разкритие да раждам, медикаментите не ми помогнаха много, така че се сещай как получих разкритие.Трябва да ти кажа, че е адски болезнено, контракциите сами изобщо не могат да се сравнят с тази болка, освен това,разкритието се прави по време на контракция и като се комбинират двете болки...
  Втория път пак нямах разкритие, но лекарката ми даде да пия някакви хапчета и от тях много бързо родих, за има няма 3 часа, при положение, че бях без никакво разкритие.Питай за медикаментозно предизвикване на раждане, ако толкова държиш да раждаш при твоята лекарка, ама на такова мъчение, което тя ти предлага не се подлагай!

# 12
  • Мнения: 240
Предизвикано раждане бих приела, само, ако детето е в опасност!
При всички други случаи е най-добре да си тръгне само Peace

що за глупости ти предлага тази докторка? #Crazy

# 13
  • Мнения: 7 474
Мдааа ,като ме преглежда за разкритие и мен ме болв ,позжолих си да изохкам и малко ми се поскараха Embarassed.6те се замисля за варианта с хап4ето,за което 4етох...........

 #Crazy #Crazy Как така ти се поскараха?  #Crazy #Crazy Намери си друг доктор, още имаш време!

# 14
  • Мнения: 1 404
Аз по собствено желание(от глупост и незнание)преживях това-страшно е болезнено а и след това контракциите ще бъдат по-болезнени,не се съгласявай,по-добре си намери друг лекар.А за самия факт,че докторката ти го предлага, просто нямам думи.

Общи условия

Активация на акаунт