Какъв съвет не бихте поискали във форума?

  • 2 107
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Как да реша дадена ситуация с мъжа ми или роднини (това обаче не значи, че не давам мнения по подобни въпроси  Mr. Green)

Искам да чета повече за филми, книги, концерти...

# 31
  • Мнения: 236
Досега май повече съм давала съвети, но ако ми се наложи бих поискала всякакъв съвет. Има хора, които наистина оказват страхотна подкрепа и не виждам причина да не се възползвам ако имам нужда. Друг е въпросът, че си пожелавам да не ми се налага много-много  Wink

# 32
  • Мнения: 698
По-лесно ще ми е сякаш да кажа за какво БИХ поискала - понеже са по-малко неща... Та бих поискала даже по-скоро мнения, а не съвети, по здравословен проблем на детето или относно покупката на стока от дадена марка/вид.

Интимни неща не ми е по вкуса да обсъждам - не само във форума, принципно. Имена, секс, лични отношения пък - абсурд.

# 33
  • Мнения: 8 917
Е, та това е! Аз не бих поискала съвет относно как да си кръстя детето. Иначе всичко друго ми се струва ОК. Peace
Освен здравословен - т.е. Гери ако ми е болничка - никакъв друг Naughty

# 34
  • Мнения: 11 003
По-лесно ми е да кажа какъв съвет бих поискала - за козметика, за здравословен проблем, отзиви за хотел или заведение.

# 35
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
За отношенията с мъжа ми. Смятам че тези проблеми не може да се решават от хора които не знаят подробностите а не всички подробности могат да се излагат на показ в такова публично пространство каквото е форума.

# 36
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Хаха, а какъв съвет не бихте дали, щото явно не искаме съвети, пък извънземните пускат провокационни теми в Дом и семейство.  Mr. Green
Аз си признавам, че менторствам от сърце и с твърда ръка по подобни теми.

# 37
  • Мнения: 6 315
Не помня да съм искала съвет изобщо Rolling Eyes. По-скоро само съм споделяла и когато ми е трябвала конкретна помощ, тогава съм си питала.

# 38
  • Мнения: 1 462
Как да си кръстя детето; как да хвана мъжа си в изневяра, после какво да направя като го хвана, а ако го хвана онлайн дали да се логна с друго име или не, да се разведем ли после или да си го търпя такъв; какво червило да си купя, тия обувки отиват ли ми, стават ли ми, как да се облека за работа, в къщи, на двора кат' храня кокошките; да ми покажат къщите си, щото сама не мога да се сетя как се обзавежда с вкус,  дали да си сложа килим или черга, паркет или плочки, като ми умрат електроуредите какво да правя, а като ми падне телефона в тоалетната още повече; в каква поза да правя секс, как да си бъркам в носа по-незабележимо т.н. и т.н.
Мнооого си назад с матрияла, изобщо не си в час как се ядат вафли например... Grinning


В скоро време значи да очаквам анкета - ей ви 4 снимки, кажето за кого да се омъжа  Mr. Green
ГласОвайте:
   

# 39
  • Мнения: 1 629
Гейминг, не одобрявам Naughty  Тази, по-става


 но най-добре е да си останеш ерген Mr. Green

# 40
  • Мнения: 2 292
съвет от личен и емоционален характер не бих поискала. Вече. След като открих, че после се намира някой да те коментира в друга тема заяждайки се и наричайки те с разни епитети , и то по повод нещо лично, за което си споделил че се чувстваш зле  ... много е гадно.  Имах един единствен такъв сблъсък с Хера пред иоколо година. Стана ми много кофти и от тогава гледам на форума по съвсем друг начин.

Общи условия

Активация на акаунт