Кой ще е хитът на лято 2006

  • 2 541
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 495
Чакам от вас предположения за хит на това лято Simple SmileВсеки може да добавя от който си иска жанр, а по-късно може да добавя и анкетка за всички интересуващи се LaughingЕто ги моите фаворити:

Румънеца и Енчев-"Шатрата"
Morandi-"Falling Asleep"
The Pussy Cat Dolls-"Buttons"
Ishtar-"Ragga Boom"
Velvet-Mi amore"
Akcent-"Jokero"
Преслава-"Предай се на желанието"
Анелия-"До зори"
Ивана-"Това е парчето"
Има и още, но мисля че тези са достатъчни, особено новото парче на Румънеца и Енчев бие всички класации CrazyВие сте на ход Wink

# 1
  • UK
  • Мнения: 3 959
Стига бе, половината от тея песни вече не са хитове, а другите са толкова зле, че не ми се мисли цяло лято да ги въртят.

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 926
Харесва ми песента на Устат и Софка - "точно ти" Peace

# 3
  • Мнения: 5 622
 Аз съм за

Velvet-Mi amore

и

Sylver- Lay all your love on me

# 4
  • София
  • Мнения: 5 289
То един хит няма да е,тва е ясно-всички които си описала ВЕЧЕ са хитове абсолютно всички. Sunglasses

# 5
  • Мнения: 3 153
За посетителите на Биад сигурно са хитове, аз лично последните три не съм ги и чувАла, така че за мен ще си останат световно неиzвестни!
Моят личен номер едно е Anggun-In your mind Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 5 289
За посетителите на Биад сигурно са хитове, аз лично последните три не съм ги и чувАла, така че за мен ще си останат световно неиzвестни!
Моят личен номер едно е Anggun-In your mind Peace
Това,че ти не си ги чувала не значи,че не са хитове,на ясно съм с отвращението ти от чалгата,но все пак щом авторката е споменала И тези 3 песни,явно има за кво.А относно посетителите на Биад,беше грубо просто.

# 7
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Туй е моят избор!

# 8
  • Мнения: 14
tool vicarious или 10000 days, зависи в какво настроение искам да бъда. т'ва е. а за всички които не са ги чували кеюк, кеяк или кейок, както се казва в една моя любима детска книга Wink Wink Wink

# 9
  • Sf
  • Мнения: 808
котенцата руулз Simple Smile

натискат buttons

# 10
  • Мнения: 5 299
Моят също.
Като добавя и:
Akcent-"Jokero"
Velvet-Mi amore"
Filterfunk - "S.O.S"
Shakira - "Hips Don't lie"

# 11
  • Мнения: 822
Може би като се каже "хит",се имат предвид най-слушаните песни за лятото,нищо че може да са били популярни още през пролетта...
Поне тук в канадските,а и в някои американски класации:
Shakira-все още е на челно място
Pussy Cat Dolls
Nelly Furtado-Promiscuous Girl-не ми допада особено,но е в челната тройка
Cascada-Ready For Love,Everytime We Touch-мисля,че целият албум е хитов
Simple Plan-Perfect World

# 12
  • Мнения: 730
То един хит няма да е,тва е ясно-всички които си описала ВЕЧЕ са хитове абсолютно всички. Sunglasses

 Peace

# 13
  • Мнения: 1 120
То един хит няма да е,тва е ясно-всички които си описала ВЕЧЕ са хитове абсолютно всички. Sunglasses

 Peace
И аз така казвам.
Към последните 3 от попфолка, бих добавила Устата и Софи Маринова - "Буря"

# 14
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Харесва ми много Love Generation (From Jamaica to the World) , също и Hips Don't Lie

Общи условия

Активация на акаунт