Песни за купон

  • 2 994
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 686
Да ви се похваля - скоро бях пускала тема за РД за малко пари. Наистина намерих къде да си празнувам рождения ден  Party Party Party Но сега пък трябва да си запиша музика за купона. Дайте ми, моля ви, идеи за парчета, които са подходящи за танци-манци и много веселие. Благодаря ви предварително  Hug Heart Eyes Hug

# 1
  • Мнения: 2 212
От тази тема можеш да почерпиш идейки:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=112947.0

Да добавя също и от темите за  музикални рекусти и темата с всекидневните поздрави...

# 2
  • UK
  • Мнения: 3 959
Не можеш ли да попиташ колегите си?

# 3
  • Мнения: 686
От тази тема можеш да почерпиш идейки:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=112947.0

Да добавя също и от темите за  музикални рекусти и темата с всекидневните поздрави...

Благодаря  Heart Eyes


Какво имаш предвид? Кои колеги бих могла да попитам?

# 4
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ъъ, колеги, приятели, тези които ще каниш, какво им се слуша. В смисъл, много от новите песни, който са хитове в момента, са пълна боза и не знам и аз защо ги пускат толкова често. Всъщност исках да кажа приятелите горе, не знам какво съм мислела в момента.

# 5
  • Мнения: 686
Ъъ, колеги, приятели, тези които ще каниш, какво им се слуша. В смисъл, много от новите песни, който са хитове в момента, са пълна боза и не знам и аз защо ги пускат толкова често. Всъщност исках да кажа приятелите горе, не знам какво съм мислела в момента.

Да, мога да питам, но подозирам, че на 30-и-няколко хора ще им се слушат 300-и-няколко различни неща.  Laughing
Работата е там, че, когато съм на парти с диджей (особено частно парти), обикновено той пуска парчета, които много съм обичала НА МЛАДИНИ, но не съм се сещала за тях в годините... нещо такова. и сега искам да се сетя за тях, защото няма да имам диджей, който да ми ги пусне  Wink

# 6
  • UK
  • Мнения: 3 959
Мога единствено да ти предложа да разровиш темата за рикуеста, на една от последните страници има един линк за хилядата най добри песни на последните 30 години. Мисля, че ще ти свърши работа.

Общи условия

Активация на акаунт