Какво знаете за родилните петна при БЕБЕТАТА.

  • 3 431
  • 47
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 965
Може би имате някакви общи гени - някоя обща пра-прабаба или нещо подобно.
В рода на баща ми има една такава бенка, която се предава от поколение на поколение и само 1 от братовчедките ми няма (общо сме 7) - доста тъмна и с форма на розичка отстрани на дясното бедро.
Моите деца нямат такива, но пък Криси има доста голямо петно с неправилна форма от вътрешната страна на бедрото на десния крак и малка малинка на лявото рамо. Есинка има същата малинка на лявата буза на дупето.
Приемам ги за нещо нормално.

# 31
  • Мнения: 2 292
И Саши има едно бледо синкаво петънце на гръбчето - на опашката  Wink какво ли съм крила там  newsm78 не се сещам  Joy

# 32
  • Мнения: 2 978
не, петното и при двете е на гръбчето в дясно, малко над кръста. Утре ще ги снимаме.

Хайде стига бе #Crazy
На същото място има петно и Симона. Само, че нейното е кафяво. На това място аз имам татуу Wink.
Не знам дали има значение, но си мислех, че е от това, че се опарих на печката по корема, като бях бременна (малко бях зле с габаритите Mr. Green) и се стреснах...ама уж са само легенди..знам ли newsm78

# 33
  • Мнения: 819

Децата ли ви събраха, или бяхте приятелки от преди това?

10 декември ми е любима дата - тогава се родиха моите деца, през 1999 г.

Странното е, че сме учили в едно училище (но различни випуски), имахме много общи познати, но децата ни събраха на 10.12  Heart Eyes
моят термин пък беше 24.12 и също непланувано родих 14 дена по-рано

Малко офф, но и из съм родена на 10.12- хубава дата!  Peace

# 34
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Малкия има белег на опашката и минава към кръстчето-леко синкав и се мени, понякога съвсем избледнява или се смалява, друг път става по ярко и по- голямо Crazy Педито каза, че тва било монголско петно, така и не ми каза от какво се е получило Thinking

# 35
  • Мнения: 442
Malenna, и дъщеря ми има родилно петно, точно от отзи тип - с малко по-тъмна от кожата пигментация, само че при нея е на дупето отдясно. Отначало мислехме, че е кръгло, но всъщност то има форма на шестоъгълник и то правилен. С баща й се майтапим, че това ще й е чара  Simple Smile

както един приятел каза навремето `още едно място за целуване` Laughing


Странното е, че сме учили в едно училище (но различни випуски), имахме много общи познати, но децата ни събраха на 10.12  Heart Eyes
моят термин пък беше 24.12 и също непланувано родих 14 дена по-рано

Малко офф, но и из съм родена на 10.12- хубава дата!  Peace

ха така! и аз съм родена на 10.12. и имам розово родилно петно точно на челото - във формата на `V`( Peace). чувала съм най-различни интерпретации. един съученик казваше, че е белега на сатаната  smile3506 fingerscrossed
и двете ми дъщери имат родилни петна отзад на тила - най-разпространените. оня малоумник от `скат` твърди, че хората с такива петна ставали наркомани и престъпници  smile3537

# 36
  • Мнения: 779
Аз имам родилно петно на дясната ръка, точно под кутрето ( от горната страна на дланта). Моя е под формата на шоколадова бонбона, от тия правоъгълните. Когато майка ми е била бременна си е взела една такава, в този момент влязла баба ми, тя се стреснала ( не от това , че ще й се скара, двете се разбират прекрасно) и тя се хванала за ръката. Странното на петното е, че не променя размера си, в смисъл, че аз раста, но той не. Когато бях по- малка заемаше почти цялата ми горна част на дланта. Сега е само малко по- светъл. Много си го обичам.
За петната на врата ( на тила) съм чувала какво ли не. Най- разпространеното схващане е , че е някакъв родов белег, синвол на някакъв голям грях извършен от прародителите. Предава се само на едно от децата и избледнява със всяко следващо поколение защото греха се "изкупвал" по един или друг начин. Не знам дали вярвам на 100 % в това , но е факт , че всеки , който познавам има по един член на семейството с такова петно на врата. Сестра ми има, мъжът ми също ( а са 3 деца), братовчедка ми.... newsm78

# 37
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
А мога ли да опиша петната на цялото ми семейство?!
Според мен нещата изобщо не са толкова в зоната на здрача, където хлътнахте...

И какво е истинското значение на " астрален близнак"? Просто ми стана интересно, а не смятам, че се отнася да деца, родени на една дата  Peace

# 38
  • Мнения: 779
И какво е истинското значение на " астрален близнак"?
http://www.mysticbg.com/content/zodiak/zodiak3.asp

# 39
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Дъщеря ми има тъй нареченото"Монголоидно петно"
Представлява нещо подобно, като от ударено.Леко синкаво кръгло петно намиращо се в областта на кръста и.
Обясниха ми,че по-принцип такива петна имат хора,които са със по-тъмна кожа.
Само дето не мога да си го обясня това,как така хора с по тъмна кожа,като дъщеря ми е много бяла. newsm78

# 40
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Дъщеря ми има тъй нареченото"Монголоидно петно"
Представлява нещо подобно, като от ударено.Леко синкаво кръгло петно намиращо се в областта на кръста и.
Обясниха ми,че по-принцип такива петна имат хора,които са със по-тъмна кожа.
Само дето не мога да си го обясня това,как така хора с по тъмна кожа,като дъщеря ми е много бяла. newsm78
Мда, на малкия е същото и на същото място, и е мноооого бял newsm78

# 41
  • Мнения: 6 472
И двете ми деца имат родилни петна. На голямата е под мишницата, а на малкото на гръбчето. От различен вид са. Никога не съм търсила нищо мистично в цялата работа. Аз също имам родилен белег, но никога не съм се впечатлявала особено, защото е на такова място, че не може да го види всеки Mr. Green

# 42
  • Мнения: 220
Нашето петънце е над дясната вежда и по-малко между веждите- не са много изразени, розови. Притеснявам се, но  се надявам с времето да изчезнат newsm32

# 43
  • Мнения: 2 567
Дъщеря ми има тъй нареченото"Монголоидно петно"
Представлява нещо подобно, като от ударено.Леко синкаво кръгло петно намиращо се в областта на кръста и.
Обясниха ми,че по-принцип такива петна имат хора,които са със по-тъмна кожа.
Само дето не мога да си го обясня това,как така хора с по тъмна кожа,като дъщеря ми е много бяла. newsm78
Мда, на малкия е същото и на същото място, и е мноооого бял newsm78

И моята е много бяла и е с петно на същото място Simple Smile
Явно май трябва да сменят теорията и да казват, че по белите хора имат такива петна  Laughing

# 44
  • Мнения: 2 978
Нашето петънце е над дясната вежда и по-малко между веждите- не са много изразени, розови. Притеснявам се, но  се надявам с времето да изчезнат newsm32

Симона имаше такова на клепача. В болницата и след това ми казаха, че тези петна се наричали "Ангелска целувка" Heart Eyes...отмина и вече няма нищо! Wink

Общи условия

Активация на акаунт