Има ли Аквасорс център в Пловдив

  • 1 669
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 69
Здравейте,

Някой случайно да знае дали има в Пловдив и къде дистрибуторски център на Аквасорс, т.е място, откъдето ако си дистрибутор можеш да направиш заявка за продукти. Проверявах в страницата им, но нищо не открих,  не ми се вярва дистрибуторите от цялата страна да пътуват до София, така че се обръщам към вас с молба да ми дадете някакви координати за мястото.
 Благодаря!

# 1
  • София
  • Мнения: 1 094
За съжаление няма. Нито в един град, не само в Пловдив.

Но не ти пречи да си поръчаш с наложен платеж и да ти го доставят на място. Процедурата отнема само един ден. Цената на доставката е 6 лв. Поръчваш по телефона, казваш адреса на доставка, обявяваш че плащаш с наложен платеж, даваш си дистрибуторските данни и когато куриера го достави си плащаш сумата.

А този, който ти се води спонсор (учител, демек), не ти ли обясни как става?  newsm78 Какво правят тези хора?

# 2
  • Мнения: 248
Какъв е начинът да станеш дистрибутор и колко струва. Влизах в страницата в интернет, но нищо не открих.

# 3
  • Мнения: 1 858
За да стнеш дистрибутор трябва друг дистрибутор (като Дино, мен и много други в форума) да те регистрира. При регистрацията получаваш начален пакет с няколко брошури книжки и тн.
Регистрацията ще ти срува 18 лв.
НО може да те регистрира само друг дистрибутор! Успех, ако имаш въпроси пиши.

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 504
За да стнеш дистрибутор трябва друг дистрибутор (като Дино, мен и много други в форума) да те регистрира. При регистрацията получаваш начален пакет с няколко брошури книжки и тн.
Регистрацията ще ти срува 18 лв.
НО може да те регистрира само друг дистрибутор! Успех, ако имаш въпроси пиши.

А като станеш дистрибутор има ли някакъв минимум, който трябва да продаваш месечно?

# 5
  • Мнения: 1 858
Не няма минимум, който да си длъжна да  покриваш! Купуваш когато и колкото си поискаш без проблеми. Даже не си длъжна да продаваш. Много хора се регистрират за да могат да ползват с намаление продуктите за себе си и своето семейство.

Общи условия

Активация на акаунт