Писмо до съпруга

  • 8 394
  • 73
  •   1
Отговори
# 15
С две деца ще ти е трудничко сама, дано има кой да ти помага! Кураж! Стискам палци да се справиш! Желая ти много щастие!
Родителите ми са до мен. Те от доста време усещат, че нещата между нас не вървят и знам, че винаги мога да разчитам на тях. Освен това имам добра работа и изкарвам достатъчно пари.
Но все пак ме е страх от тази рязка промяна в живота ми.

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Винаги има една ръка разстояние до пълното щастие.
Аз лично ти се възхищавам на куража, че не се примиряваш с положението си, а дерзаеш за по-бляскави мигове.
Успех!!!

# 17
  • Мнения: 955
Много пъти съм била на косъм от това да напусна таткото. Но винаги съм се надявала, че ще успея да извоювам това, от което аз и децата му имат нужда. И не смея да се похваля, но истината е, че имам голям напредък. Все повече от исканията ми са удовлетворени. Много го обичам! Но при нас ситуацията явно е в по-розови нюанси защото те го обожават и са много привързани към него. Не се отказвай от мечтите си, но се опитай да ги сбъднеш с него. Усеща се, че го обичаш все още, така че си дай ясна сметка, че когато си тръгнеш - той може и да не пожелае да се върнеш. Мъжете са много горделиви и обидчиви. Така например моя мъж по никакъв начин не е пожелал да се събере с бившата му, когато тя го е напуснала. И слава богу, иначе нямаше да се срещнем ..........

# 18
  • Мнения: 765
 Желая ти сила , смелост имаш - така че давай - може това да е последният шанс мъжа ти да се вразуми , а  ако не няма за какво да съжаляваш . Оттук -нататък само по-добре може да става , защото знаеш какво искаш , а той е имал своя шанс да те разбере и не го е направил. Кой е казал , че все жените трябва да търсим път и комуникация с човека до нас ? Лигла си била- той на колко години е , че използва такива кфалификации? Сигурно ще ти е много по-трудно , отколкото си мислиш в момента , но то явно и сега не ти е леко... Успех !

# 19
  • Мнения: 1 073
Писмото е написано много хубаво, дано го оцени и той. Браво за мъжката ти постъпка и куража, който имаш. Не се самосъжалявай ! Желая ти успех - парите се печелят, а любовта се печели/ запазва/ още по-трудно.

# 20
  • Мнения: 3 929
Подкрепям изцяло твоето решение. Защото моето никой няма да подкрепи и да се опита да разбере. Аз съм абсолютно сама, родителите ми са на 550 км от София, работя, но съм в болнични заради травма с детето, което е 9-месечно и въпреки това имам смелостта да реша да се разделя със съпруга ми, защото вече 8-ма година "меря", а все не "отрязвам" и ми е дошло до гуша от компромиси, от заплахите му, от обезличаването ми заради него, от какво ли не.
Трудно е да смениш начина си на живот, затова ти желая кураж и късмет!

# 21
  • Мнения: 235
Щом си успяла да му кажеш това и да си тръгнеш , със сигурност ще успееш да се справяш и сама от тук нататък усмихни се , пий едно кафе и се поздрави  те чакат само хубави неща.Успех!!!!

# 22
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Успех и от мен! Не е лесно да се вземе такова решение, браво за смелостта!

# 23
  • Мнения: 3 216
Много сила се иска да напишеш такова писмо,но още повече се иска ,за да го устоиш.Желая ти успех,на всеки се полага щастие и дано да си достатьчно силна и твьрда.

# 24
  • Мнения: 7 263
На прав път си!
Кураж - щом си намерила сили да вземеш това решение значи си смела и борбена жена!
Ще се справиш!!!
Ако мъжът, с който си делила до сега живота си - успее да те разбере и да се промени - ще решиш как да постъпиш.
Лично аз бих дала шанс - но това е субективна преценка, тъй като не познавам нито един от двама ви. Понякога човек осъзнава какво губи и се променя, понякога - не.
Ако ли пък не успее и не пожелае - значи със сигурност си взела верното решение за себе си и децата си!
Гледай само напред и се бори за вас тримата   bouquet  bouquet  bouquet

Последна редакция: ср, 12 юли 2006, 15:51 от Lennyh

# 25
  • Мнения: 313
Кураж и успех. Гледай напред с  високо вдигната глава.  Hug

# 26
  • Мнения: 811
Според мен си на верния път към щастието! Ако наистина мъжът ти държи на теб и на децата, това писмо би трябвало да му въздейства като леден душ. Да се стресне и да осъзнае какво губи. Ако ли пък не му пука за вас - значи пак това е верния път - слагаш край и продължаваш живота си. Когато човек се бори, постига много. На твое място и аз бих постъпила по същия начин. Животът е един и трябва да го изживеем по най-добрия за нас начин!
Успех, мила!

# 27
  • Мнения: 220
Запомни:ЖИВОТА ОБИЧА СМЕЛИТЕ! ДЕРЗАЙ!

# 28
  • Мнения: 5 622
Пожелавам ти всичкия кураж и сила на света, за да се бориш за щастието си! Независимо дали то включва съпругът ти или не.   Hug

Заставам зад думите на Мюриел  Peace

# 29
  • Мнения: 818
И аз те подкрепям,парите не са всичко на този свят.Ако наистина ви обича след такова писмо би трябвало да преосмисли нещата и поне да седне да поговорите.А ако не ....по добре всеки да си поеме пътя и да си тарси щастието.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт