Гинекологът от който сте доволни- Варна

  • 2 982
  • 20
  •   1
Отговори
Здравейте момичета!

Аз съм от Варна и ще се радвам да ми препоръчате добър акушер гинеколог.
Отдавна не съм посещавала такъв специалист, но се налага .
Искаме бебе Wink)

Моля модераторите ако сметнат за нужно да преместят постинга в Справочник.

# 1
  • Мнения: 196
Д - р. Колев. Работи в Окръжна болница, в родилно отделение. Благодарение на грижите му през деветте месеца си имаме едно прекрасно бебе. На частно преглежда в АГ клиника Ева - до Бюрото по труда.

# 2
  • Мнения: 455
D-r Tanev, AG Bolnica. Priema tam v kabinetite, koito sa v diasno ot vhoda, vseki vtornik 14-16 chasa, 10 leva. Az biah pod negovo nabliudenie ot samoto nachalo na bremennostta. Poslednite dva meseca biah v Intenzivnoto otdelenie na bolnicata za zadarjane pak pod negovo nabliudenie i na d-r Ivanova ot ekipa mu. Rajdaneto mi beshe sas sekcio, mina uspeshno i sega si imame edin neposlushen dechko na ime Daniil. Uspeh.

# 3
Присъединявам се към меннието за д-р Славова ( поликлиниката в Аспарухово или поликлиниката в бившия дом на красотата до кино Тракия), лекарката ме следи през цялото време. Колкото до раждането хиляди благодарности на д-р Тодорова от Окръжна болница. Горещо ти я препоръчвам.

# 4
  • Мнения: 17 401
Д-р Скочев, д-р Барбаянев.

# 5
# 6
  • Мнения: 1 800
Цитат на: Radina
д-р Яков Майчин дом


 newsm74
 newsm10
Подкрепям Радина, аз също съм много доволна от д-р Яков.

# 7
  • Varna
  • Мнения: 333
Цитат на: milenka
Цитат на: Radina
д-р Яков Майчин дом


 newsm74
 newsm10
Подкрепям Радина, аз също съм много доволна от д-р Яков.


Аз също съм много доволна от д-р Яков

# 8
  • Мнения: 493
Grinning Д-р Скочев, за мен беше най добрия избор, горещо ти го препорачвам. Преди да отида при него ми бяха казали други лекари, но не от Варна, че не мога да имам деца(бях правила едни изследвания) ,но той ме успокои каза,че няма нищо подобно и след месец бях бремена. Раждах при него и съм адски доволна от избора си .

# 9
  • Мнения: 45
Д-р Градинаров и д-р Халачева в Окръжна болница, препоръчвам ти ги от собствен опит.

# 10
  • Мнения: 285
Цитат на: Dennica
Д-р Градинаров

И аз съм с много добри впечатления от личен опит от доктор Бранимир Градинаров в Окръжна. Бих добавила и името на един скромен и за мен много човечен доктор пак от Окръжна - Румен Шопов.

# 11
Извинявам се че се намесвам тук но искам да знам нещо повече за д-р Градинаров. Предстои ми инсеминация и затова питам.
Много ви благодаря:))

# 12
  • Мнения: 173
Д-р Танев и д-р Силвия Иванова от АГболница.

# 13
  • Мнения: 4 187
Д-р Градинаров и д-р Халачева в Окръжна болница, препоръчвам ти ги от собствен опит.



Доктор Халачева Peace! Страхотен специалист! Невероятно отношение!

Пращам всичките си познати и приятелки при нея, въпреки, че е страшно натоварена и ангажирана, обръща голямо внимание на всички! Води си прекрасно женската консултация! Страшно позитивен и усмихнат човек! Благодарение на нейните грижи бременноста ми мина безпроблемно и прекрасно!

Днес с нейна помощ на бял свят се появи дъщеричката на приятелката ми !!!!!  За пореден път и благодаря , макар и виртуално   bouquet  bouquet  bouquet. Дано всички специалисти са преди всичко ХОРА, като нея!



# 14
Д-р Живко Ганчев - АГ - Болница!
Невероятен човек,много добър специалист!

Общи условия

Активация на акаунт