Пубертетът при момичетата - как да подготвим децата? - 5

  • 45 688
  • 739
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 8 886
Аз даже имам чувството, че е някаква мода между децата това с брекетите. Показват си ги, питат се, коя какви има, кога ще ѝ слагат отгоре, кога ще ходи да ѝ го стягат, голямо вълнение.
Изобщо не се притеснявай.

# 736
  • Мнения: 5 253
И аз това щях да кажа - някаква мода е това, даже някои деца си слагат без нужда, много хубаво било Flushed
Даже и моята някакви такива ми ги подмяташе, но й мина Simple Smile Едно време наистина си беше срам, но сега вече не е така, споко Simple Smile
Малката още няма цикъл - на 13 е, но и на мен ми дойде на 15 някъде. Засега е слаба и нисичка, ще видим после, защото и двамата с баща й сме високи.
Аз да ви питам как е при вас - хванала ли ги е любовната вълна? Много ми е притеснителна тази част Rolling Eyes Нашите и двамата досега не са имали такива увлечения, но  гледам децата на приятели - то се пишат статуси - Когато не ми пишеш се чувствам зле, Ти си смисълът на живота ми. Едно момче от техния клас си е пуснало снимка с гаджето и се целуват ПО УСТАТА Astonished Grinning Честно да си  призная, не знам как трябва и как ще реагирам когато това се случи и при нас...

# 737
  • Мнения: 7 916
За шините даже се подсещат да си ги носят редовно Smiling Imp с "Ти забравил ли си ги днес?", "Не си ги слагай в джоба, ще ги загубиш! Сложи си ги на зъбите!", "Ако не ги носиш редовно, ще се наложи по-дълго или с брекети!"... Това като го чуеш от 11-14 годишни е много забавно Laughing С брекетите си искат от зъболекарите да са с различни ластичета, един път с едни цветове, друг път с други, пък дъга, пък контраст, пък... фръц! С шините много старателно се избира цвета на отливката, все едно ще се вижда де, ама все тая, важното е да сме уникални! Важното е, че не се срамуват и си ги носят! Blush

# 738
  • София
  • Мнения: 39 715
Аз забелязвам само,че леко е понапълнила бутчетата , а преди беше като щека.
Моята качи кг след като ѝ дойде цикъла. После отслабна леко, а в момента си има и бутчета и дупе, но не е дебела.
Явно в началото на пубертета е качила рязко. Получи стрии по краката. Има леки стрии и по бюста, но там растеше като гъба.

# 739

Общи условия

Активация на акаунт