Педиатър в Бургас

  • 1 448
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 455
Мами от град Бургас, моля посъветвайте ме при кой педиатър мога да запиша сина си.  Thinking  Трябва ми телефона му, за да мога да се уговоря още докато сме във Варна. Знаете ли и хомеопат. Най-добре ще е ако е 2 в 1. Ама май много искам. Налага ни се спешно преместване в Бургас до Коледа.  Close-mas: Ще живеем в Изгрев. Благодаря ви предварително за помощта.  Heart Eyes

# 1
аз живея в Изгрев и сме записани при д-р Стоичкова в бл.39-близо е до Велека,ако те устройва телефона и е 0888261201.
За хомеопат обаче незнам.

# 2
  • Мнения: 455
Благодаря ти много, Тея.  Close-mas:  Ще се обадя още утре. И все пак ако някоя мама може да ми пише за  педиатър хомеопат ще очаквам вашите препоръки.    #Onfire

# 3
  • Мнения: 687
Педиатър хомеопат едва ли ще намериш. Поне аз не успях. Има няколко класически хомеопати (ако такъв търсиш) в Бургас, но никой не работи с касата, всички са в частни кабинети.
Иначе за педиатър - ние ходим при нашата само на консултации, а наложи ли се нещо - на частно при Калудова. Тя е един от най-големите специалисти в града по мои наблюдения.
Та моята препоръка - запиши се при педиатър, който ти е близо за консултации, а като ти се наложи ще ходиш при хомеопат или обикновен лекар, но платено. Просто до сега не съм чула някой да е възхитен от педиатъра си, за да ти го препоръчам. Всички си ходят на частно.

# 4
  • Мнения: 455
vania_ip, благодаря ти много за инфото. Моля те дай някакви координати на Калудова и на някои хомеопат. Телефони, адрес. Може и на ЛС или е-mail.  Close-mas:

# 5
  • Мнения: 687
Имаш ги на лични  Simple Smile

# 6
  • Мнения: 2 051
А може ли малко повече инфо за възгледите или методите   на д-р Калудова?

# 7
  • Мнения: 687
Цитат на: vedrra
А може ли малко повече инфо за възгледите или методите   на д-р Калудова?

В какъв смисъл? Тя е класически лекар (алопат май се казваше). Та и методите й са такива. Какво имаш предвид?

# 8
  • Мнения: 2 051
Цитат на: vania_ip
Цитат на: vedrra
А може ли малко повече инфо за възгледите или методите   на д-р Калудова?

В какъв смисъл? Тя е класически лекар (алопат май се казваше). Та и методите й са такива. Какво имаш предвид?

С деца от какви възрастови групи работи?
Към какви схеми на захранване се придържа ако работи с бебета?
Какво представляват прегледите при нея? Самата тя преглежда ли или само коментира резултати от веме направени другаде прегледи?
И някаква цена за ориентир?

# 9
  • Мнения: 687
Първо пояснявам, че аз лично не съм я посещавала досега. Просто не ми се е налагало (да чукам на дърво). Имам наблюдения от другите мами.
1. Работи с деца от всякаква възраст като започнем от бебета.
2. Това не знам, защото  не познавам някой, който да ходи при нея на консултации или всеки месец. Обикновено я посещават при спешни случаи, а за захранването или слушаш своята педиатърка или се оправяш сам. Май не съм писала, че тя не работи с касата т.е. прегледите са само платени.
3. Със сигурност преглежда, но може и да коментира дадени резултати ако сте ходили другаде.
4. За цена трябва да питам, че не се сещам сега.
Друго важно според мен е, че може да се разчита на нея по всяко време (ако не е на работа в Педиатрията). Вече знам няколко случая в събота или неделя, когато мамите не могат да намерят своите педиатри са и звъняли даже вечер и никой не е върнала. И то не преглежда по телефона, а ходят у тях или ако се налага тя ходи.
Ако има нещо друго питай.

# 10
  • Мнения: 2 051
Цитат на: vania_ip
Ако има нещо друго питай.

Ами много ти благодаря.
Пусни ми на ЛС някакъв телефон, дето се вика ще я преслушам и ще реша да ли да ходя при нея. Аз съм с близнаци, а повечето педиатри нямат голям опит с тях и не са в час за развитието им и ми трябва понякога алтернативно мнение, не толкова за да я викам при спешни случаи.
Пак мерси!

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 85
Здравейте!Съжалявам,че се включвам толкова късно в темата за педиатър от гр.Бургас,но едва сега имам Интернет.Моята дъщеря е на 1г. и 5м. и почти през цялото време за консултации сме при д-р Калудова/на частно разбира се/.Тя е най-добрата за мен.Водила съм я и при д-р Каспарян,която също е предпочитан педиатър от колежките на мъжът ми.Тя работи със Здравната каса.За хомеопат-педиатър съм чула,че в гр.Бургас е д-р Пейчев.
Ако искате координати мога да потърся.

# 12
  • Мнения: 455
Цитат на: Rony
Здравейте!Съжалявам,че се включвам толкова късно в темата за педиатър от гр.Бургас,но едва сега имам Интернет.Моята дъщеря е на 1г. и 5м. и почти през цялото време за консултации сме при д-р Калудова/на частно разбира се/.Тя е най-добрата за мен.Водила съм я и при д-р Каспарян,която също е предпочитан педиатър от колежките на мъжът ми.Тя работи със Здравната каса.За хомеопат-педиатър съм чула,че в гр.Бургас е д-р Пейчев.
Ако искате координати мога да потърся.


Ще ти бъда благодарна за координати на хомеопата.

# 13
  • Мнения: 814
Номера на тел. на Др.Пейчев е 0888 206 704. Наистина много добър хомеопат и работи предимно с деца.

Общи условия

Активация на акаунт