Отказва ми АМ

  • 961
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 384
И ние отказахме АМ още преди 2 месеца.Не иска и това е.Сменях марките,слагахме бисквити,пюрета,ядохме с лъжичка,той въобще вече не яде от биберон.
Сега .за да приема все пак АМ,всяка сутрин му правя безмлечна каша с АМ, а вечер яде кисело мляко.

# 16
  • Мнения: 5 140
Ния отказа категорично АМ на 11 месеца, беше опитала вече киселото мляко и продължихме на него, така и до днес. Като не искаше адаптето не съм настоявала, а киселото го ядеше с кеф. Естествено преди това съм правила захранване с кис. мляко.

# 17
Аз ще ви хвърля в оркестъра като ви кажа, че Гери отказваше всички АМ,  пиеше ги като заспи и след като са минали 1-2 часа от приготвянето им. От средата на 4 месец сме на кисело мляко което и харесва. Сега сме на 7,5 м.

# 18
  • Мнения: 6 472
Няма да ме хвърлиш в оркестъра Grinning Голямата беше така, само дето не ги пиеше нито спейки, нито студени, нито топли, просто никак..... До ден днешен (на 8 години е) не яде абсолютно нищо, в което има сухо мляко, дори и шоколад Confused И аз дадох кисело мляко, само че при нас изби алергия и драмата стана пълна.

Дребната отказва АМ вече трета седмица. Кисело мляко също не харесва. Но пък си яде манджите с добавено мляко вътре и за сега така се справяме с положението. Бутам и повече сирене и положението е ок Grinning

Общи условия

Активация на акаунт