Veet ленти-Въпрос!

  • 1 003
  • 6
  •   1
Отговори
Здравейте, скъпи Мами! Имам голям проблем и за това реших да ви попитам като по-опитни.Вчера сестра ми си купи Виит ленти за лице и реши да си махне мъха над горната устна-наистина си беше мъх,което прави постъпката й още по-глупава-та, понеже няма никакъв опит в това и така яростно е дърпала лентите, че кожата и се е възпалила, а най-лошото е, че не само в областта на горната устна, а и в областта на бузите:( И сега се притеснява да не би по бузите да и изникнат косми, защото тя де факто не е имала там, но в старанието си да махне мъха над горната устна е драла и по бузата си:( Моля ви, кажете според вас възможно ли е да се случи нещо толкова неприятно за едно младо момиче и съвети как да го избегне Cry Чакам помоща ви мами!

# 1
  • Мнения: 45
Ох, тези ленти бяха голямо разочарование и за мен. Два пъти се излъгах да ги ползвам, и двата пъти кожата ми се възпали и ходих червена като мак и с пъпки по горната устна. За космите не се притеснявай - няма изведнъж да станат по-големи или да почнат да никнат там, където ги е нямало. Просто кажи на сестра си следващия път да отиде на опитен козметик.

# 2
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Косми по бузите няма да й изникнат, спокойно! По-добре сега да си успокои възпалението с някакво кремче. Добри отзиви съм чивала за детски крем БОЧКО-заздравява кожата и действа върху възпалени участъци.

# 3
  • Мнения: 6 868
Не мисля, че е възможно да й порастнат косми там, където преди е нямало.

# 4
  • Мнения: 5 647
Нормално е да се възпали, защото кожата там е много чувствителна. Тази процедура е най-добре да се прави при козметик, защото след епилацията се поставя специален крем и пудра против възпаление и въпреки това пак може да се възпали мястото и да излязат ситни пъпчици. Не се притеснявай, след няколко дни ще отшуми, но може да се намаже и с крем Здраве.

# 5
Ох момичета малко ме успокойхте, че няма да излязат косми, защото щях да се гръмна направо ако причиня на сестра ми подобно нещо.След малко ще ида да купя крем Бочко и дано скоро и мине възпалението, защото по този начин е направо невъзможно да излиза-такова зачервяване, направо ужас- а и я боли.Горкичката.Може ли да ми препоръчате други ленти, по-добре от тези, защото явно отзивите за тях не са много положителни.

# 6
  • Мнения: 177
аz лично бих ти препоръчала да zаведеШ сестра си на коzметик, където да й отстранят мъхчето с     ТОПЛА коло маска. аz съм пробвала абсолутно всичко  и по_добро от топлата кола няма. ако продължи с теzи студени лентички, Ще трябва в бъдеЩе да свикне с вечно zачервената кожа и болеzненените иzживявания, а и освен това рискува косъмчетата й да се вртвърдят_ zнам го от коzметичката ми. За това място само и единствено топла кола.

Общи условия

Активация на акаунт