Sebamed?

  • 3 872
  • 34
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 713
Искма да попитам някой ползвал ли е козметиката на Себамед за лице? Трябва ми крем за смесена кожа + лишеи от време на време.
Благодаря предварително!  Hug Hug Hug

# 1
  • София
  • Мнения: 3 328
Аз съм ползвала олиото на Себамед за измиване на лице и тяло - доволна съм!

# 2
  • Мнения: 1 531
ползувала съм тяхна козметика и считам, че е от много високо качество. точно за това, което търсиш не знам, но мисля, че понеже е козметика на ниво, няма да останеш разочарована.

# 3
  • Русе
  • Мнения: 659
Аз вчера си купих интииния гел на Себа мед, приятно мирише. А аптекарката се скъса да я хвали тази козметика - данп се окаже права, че е толкова хубава. Защо не идеш да поискаш каталог на продуктите им и да се приентира ш точно какъв ти е нужен  Thinking

# 4
  • Мнения: 112
Аз вчера си купих интииния гел на Себа мед, приятно мирише.
и аз го ползвам от близо година вече. Страшно съм доволна от този гел - с нито един друг не съм се чувствала толкова комфортно, при това без никакви странични ефекти или алергии. Ползвах един техен крем за много суха кожа преди 7години като живях в Германия - /уникален крем просто!/, макар че кутийката беше супер обикновена. Незнам дали сега още съществува този крем, но след него се запалих и ползвах доста продукти /почистващо мляко, лосион за тяло, нощен крем/. Ако не са сменили сериите   и качеството на бялата им козметика в БГ е максимално близо до немското, значи определено няма да сбъркаш  Peace

# 5
Имам много чувствителна кожа и дерматоложката и алерголожката ме заставиха да ползвам само Sebamed козметика. Доволна съм много! Peace Ползвам сапуна им - на блокче и течен - също и дезодорантът против изпотяване, лосионът за тяло. Това предимно. Медицинска козметика си е, при това една от най-добрите за мен.
Препоръчвам ти я, аз лично се чувствам много добре. Hug  bouquet bowuu

# 6
Мда, интимният им гел също е много добър. Аз също се чувствам най-добре, ползвайки него. Peace

# 7
  • Мнения: 259
А на какви парички е тази козметика и къде може да се намери

# 8
  • Мнения: 306
Почти във всяка аптека.Е, такова качество,няма как да е на ниска цена.Сапуна е около 4-5лв./ако не се лъжа/рол-он-а против изпотяване,е към 8лв.,бебешко кремче-6лв.,за другите не знам.

# 9
  • Мнения: 505
Себа Мед - използват децата ми от 4 години насам. Още не бяха пристигнали в БГ нещата и сестра ми ми ги доставяше. Страхотна козметика за бебета. Виж - за възрастни не съм пробвала , но цените й са доста приемливи - ще взема да си купя нещо при следващото посещение в аптеката. При това, ако не се лъжа, Себа Мед е медицинска козметика, което мене също ме устройва, защото кожата ми е много чувствителна.

# 10
  • Мнения: 1 100
Мда, интимният им гел също е много добър. Аз също се чувствам най-добре, ползвайки него. Peace

И аз съм доволна от него. Други продукти от съЩата гама май не съм ползвала, но ми се струва ке4ествена козметика newsm78

# 11
  • Мнения: 5 647
Мда, интимният им гел също е много добър. Аз също се чувствам най-добре, ползвайки него. Peace

И аз съм доволна от него. Други продукти от съЩата гама май не съм ползвала, но ми се струва ке4ествена козметика newsm78

И аз преди го ползвах. Единственото, което не ми хареса на този гел, е миризмата му.

# 12
  • Мнения: 1 100
Мда, интимният им гел също е много добър. Аз също се чувствам най-добре, ползвайки него. Peace

И аз съм доволна от него. Други продукти от съЩата гама май не съм ползвала, но ми се струва ке4ествена козметика newsm78

И аз преди го ползвах. Единственото, което не ми хареса на този гел, е миризмата му.

Съгласна съм за миризмата, но да се надяваме, 4е това е преимуЩество :т.е има по малко изкуствени примеси и аромати. По принцип медицинската козметика не ухае много ooooh!

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Миналата седмица си купих овлажняващия лосион за тяло на Себа Мед. Доволна съм, кожата става мека и гладка. И на мен не ми допада миризмата, но след време се свиква Wink

# 14
  • Мнения: 431
От година го използвам за малкия. Изписаха ни го , че имаме проблемна кожа. От както го ползва не е имал никакви проблеми (да чукна на дърво).

Общи условия

Активация на акаунт