Изпадали ли сте във финансова дупка?

  • 3 426
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Ние сме си все там  Tired

# 16
  • Мнения: 1 983
определено да, дори доста често, но един спомен се е запечатал дълбоко в съзнанието ми и като се сетя за него все още ми се доревава, Вики беше на около 4-5 месеца, и аз с последните си пари й купих картофи, за да й направя пюре, и белейки картофите се сразях доста жестоко, а нямах стотинки дори за лепенка(мъж на бач, а аз заради пустата си гордост не му исках пари тогава), та така, много е кофти, но всичко минава и заминава Hug

# 17
  • Мнения: 1 052
Нарича се инфлация. Уж парите са същите, уж (ама не) цените са същите.... ние си изпадаме в блато от плаващи пясъци, но както се казва "целият съм се о***л, ама хич не ми и пука".... Joy

# 18
  • Мнения: 5 622

 Има моменти и моменти. Сега временно сме добре. То това е и лошото. За да сме постоянно добре трябва да се направи нещо и аз знам какво, но за сега няма начин  Confused

Иначе в дупки изпадаме всеки месец. Едва ли сме по-различни от останалите хора...и това става в периода преди заплатата на мъжа ми.  Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 945
Един път стигнах наистина дъното. Бях сама, студентка (сама се иzдържах), по стечение на обстоятелствата напусбах старата си работа и трябваш да почвам нова, но не стана. 2 месеца нямах пукнат лев... Карах само на миzерни спестявания, коиот летяха. Продадох всичко, което имах...

Дупката не беше само финансова, беше просто една дълбока, дълбока дупка...

# 20
  • Мнения: 176
Постоянно Rolling Eyes Но гледам да не мисля, че това е дупка - а трамплин. Не, че ми се получава, но надеждата ме крепи Grinning




 newsm12 ми няма какво да добавя

# 21
  • Мнения: 2 220
Напоследък сме постоянно в такава  Sad Но имам надежда, че скоро нещата ще се оправят!

# 22
  • Мнения: 2 407
Преди заплатка понякога изпадаме...

# 23
  • Мнения: 5 577
Да, всеки месец. Този за сега се крепим, поне за уикенда има.

# 24
  • София
  • Мнения: 18 679
Естествено.Едва ли някой не е Rolling EyesЕ, едни нямат за ядене, други за почивка, зависи от аршина и обичайния стандарт на живот, но така или иначе си е дупка Confused

# 25
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Всеки месец стигаме дъното.......оставаме буквално без 1 стотинка..........без пари за хляб и мляко.........добре, че са бабите  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 1 033
Още драпаме да излезнем от последната такава, в която попаднахме  Sad

# 27
  • София
  • Мнения: 4 867
колко пъти, един ли сто ли?  Wink

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Опитвам се да се сетя, но не е имало такъв момент. Изпадала съм единствено в дупка, когато всички банкомати в квартала не работят( 3 на брой) и не знам какво да правя . Най-интересното е, че когато нямам пари в такива моменти започвам да си вадя палтата, якетата , дънките и излизат пари  Rolling Eyes  О тук 2 от там 5, а веднъж от едно забравено зимно палто извадих 50лв по 5 и 10лв

# 29
  • Мнения: 1 117
Да - изпадали сме.Благодарна съм ,че дупката беше достатъчно плитка, за да се измъкнем с някоя друга финансова инжекция от страна на родителите ни.
От време на време и сега изпитваме финансови затруднения, но се справяме.Пари се печелят, живи и здрави да сме Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт