какви памперси за новородено

  • 5 262
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 446
какви бихте ми препоръчали като цена и качество, и като количество по колко е най-изгодно да се купуват?

# 1
  • Мнения: 46 434
"Либеро", най-големия пакет 84 бр., бройката излиза от 0.30 до 0.40 лв., зависи от кътде ги купуваш  Grinning

# 2
  • Мнения: 205
"Либеро", най-големия пакет 84 бр., бройката излиза от 0.30 до 0.40 лв., зависи от кътде ги купуваш  Grinning
Peace Peace Peace

# 3
  • в стаята
  • Мнения: 469
Аз ползвам на pampers от 2 до 5 кг. Доволна съм. Peace

# 4
  • Мнения: 3 356
Аз ползвам на pampers от 2 до 5 кг. Доволна съм. Peace
За новородено-да.След това  newsm44 Либеро  newsm44

# 5
  • Мнения: 4 428
Аз още от началото съм с Памперс. Започнах направо с 2, сега сме на 3. Най-евтини излизат в Хит - о/о 26лв. Дори в Метро са по о/о 28лв. Говоря за най-голямите пакети от по 90бр.

# 6
  • Мнения: 5 140
"Либеро", най-големия пакет 84 бр., бройката излиза от 0.30 до 0.40 лв., зависи от кътде ги купуваш  Grinning

Либеро, но наи големият пакет за новородено е от 3-6 кг и е 92 бр.

# 7
  • Мнения: 428
Hudjis-nai-dobrite.Nqma nedovolni bebeta ot tqh

# 8
  • Мнения: 748
Аз ползвам на pampers от 2 до 5 кг. Доволна съм. Peace
За новородено-да.След това  newsm44 Либеро  newsm44
Peace
2 до 5 кг. на Pampers имат по-различно покритие, някакво като мрежичка, което пречи съдържанието на памперса да се омаже по дупето на бебето. или поне не толкова, колкото иначе..  Wink което е добре, защото новородените акат почти на всяко ядене.  Simple Smile затова и аз препоръчвам да си вземеш от тях в началото. а после Либеро. Peace

# 9
  • Мнения: 21
Либеро 3-6кг  Simple Smile Когато се прибрах в къщи пробвах и този на Памперс, който ми дадоха в болницата в рекламния пакет, но той беше пропуснал на дрешките й. Оттогава ползвам само Либеро вече 5-8кг, въпреки че пак купувах два-три пъти на Pampers ,но не бях доволна.

# 10
  • Мнения: 79
Мисля, че за новородено най-доброто е Либеро Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 9 826
Hudjis-nai-dobrite.Nqma nedovolni bebeta ot tqh
Има недоволни бебета-моето. GrinningИ аз съм за Либеро за новородено и въобще за по-нататък.Сега ползваме само за през нощта и сме на Канбебе,просто Либерото ми идва скъпо на бройка.

# 12
  • Мнения: 1 455
И аз подкрепям за Либеро но за мен най добрите са Хъджис. Peace

# 13
  • Мнения: 4 362
Като се роди малката баща и взел на Молфикс 70 бр за 16.8 лв ,много съм доволна,но са много широки и сега ще ги сменям, Rolling Eyes ама Памперс ми пропускат и незнам кой,пробвам с Либеро  в момента и съм много доволна  Peace

# 14
  • Мнения: 8 917
какви бихте ми препоръчали като цена и качество, и като количество по колко е най-изгодно да се купуват?
Ползвах Памперс - от Метро или Била големите пакети Peace

Общи условия

Активация на акаунт