Моля Ви дайте съвет за климатик? Мидеа????

  • 10 421
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Кой модел е Панасоник-а?
Шани, PANASONIC CS/CU-PW18DKE  e модела. Какво мислиш за него?

Мисля само хубави неща. Смело залагай на него. И Мидеа-та също става, но щом парично можеш да си позволиш Панасоник-а, не се чуди, ми действай  Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 4 966
Значи за Мидеите,които сте доволни.Доволни сте от по-малките.12-например.18-ката бучи невероятно много.Щях да го изхвърля зимата.Значи няма и година бяхме с него.Вчера го махнахме,сега ще купуваме нов.
Искам предложения за инвертор до 2000лв/макар да не ни се даваха толкоз/.Да не е китайски.

# 17
  • София
  • Мнения: 2 846
И ние сме с Медея 12 - инвертор.И сме много доволни.Сметките зимата бяха минимални и работеше и в най- студените дни. Относно шума също нямам оплаквания, дори и спяхме в стаята.
извинявай, може и на ЛС ако не е уместно - аз искам същия климатик да си взема - горе долу колко ти излизаха сметките за ток и за колко квадрата

ако мога да се ориентирам поне приблизително ...

# 18
  • Мнения: 1 925
perceptronka, китайски е. Това е достатъчно, за да не е рентабилен. За какъв бюджет говорим, за да дам съвет ?   Thinking
isaikova, за какъв обем става дума ?
Относно Мидеите, въпросът за шума и за възможността от проблеми си е чист късмет.   Naughty
Dragon's Bride, много моля да не изказвате мнение, което е неточно и невярно  Naughty Вие луди ли сте ? ОСАКА не съществува като световна марка, ОСАКА е сбирщайн от третокласни китайски заводи. Отива търговчето и събира най-евтините части, след което прави едно стикерче - ОСАКА и българите купуват. Ако някой ми намери каталог на английски от производителя, производител в Япония, сертификати на ОСАКА ще му дам 100 000 лв. Предлагам, ако някой не вярва на думите ми да напише в GOOGLE подел на ОСАКА и модел примерно на Тошиба или Мицубиши, да видим какво ще излезе.   Joy  hahaha
perceptronka, през изминалите 2 години на Панасоник им се увеличава с огромна скорост дефектируемоста
веничка, не дей така...  hahaha ОСАКА е българска измишльотина с третокласни китайски черколяци
  Joy

# 19
  • София
  • Мнения: 4 966
Stra4iatela ,помещение от 40кв.
Трябва ни мисля пак 18-ка

# 20
  • Мнения: 1 925
isaikova, такааа, ето и предложенията ми - Mitsubishi - SRK 35 ZD-S Inverter DC-PAM Препоръчваме-за отопление(Тайланд) 2006 и Fujitsu - ASY A12LC Inverter DC V-PAM Препоръчваме-за отопление (Тайланд) 2006 и двете машини са зверски и са много добри. Мицубишито е по-добро, по-тихо е, с 5,1 киловата горна граница на отопление на  Mitsubishi срещу 6,7 на Fujitsu.   Peace

# 21
  • Мнения: 481
Извинявай, че се намесвам, но и мен ме интересува. Може ли цени?

# 22
  • Мнения: 160
perceptronka, китайски е. Това е достатъчно, за да не е рентабилен. За какъв бюджет говорим, за да дам съвет ?   Thinking
Ами този е около 1200 лв. - за такъв бюджет говорим с мъжо   Laughing

perceptronka, през изминалите 2 години на Панасоник им се увеличава с огромна скорост дефектируемоста
Някакви числа имаш ли предвид да споделиш  newsm78

Какво като е китайски PANASONIC CS/CU-PW18DKE ?

# 23
  • Мнения: 1 999
И мен ме интересуват тези на Мидеа 12. Laughing Каква им е цената заедно с поставянето?

# 24
  • Мнения: 1 925
perceptronka , ами всички знаем колко са "качествени" китайските електроуреди и затова са по-евтини. Хубавото е, че от тази година започват да си качват цените, качеството им не се вдига... и за доста пари пак си купуваш боклук.
И някой много жестоко ви е езлъгал за ОСАКАТА - всички части са от третокласни и четвъртокласни китайски заводи - възможно най-евтините боклуци. Нищо не се произвежда в България от частите. Тогава според теб възможно ли е климатик да струва 500 лв., като в тази цена е включен транспорта, митата и сглобяването на климатика, т.е. чисто климатика струва 200-300 лв. Може ли това да е нещо качествено ?
  Joy
Хубаво е да прочетеш темата в Дом и семейство - С какъв климатик сте ?

# 25
  • Мнения: 46 492
И мен ме интересуват тези на Мидеа 12. Laughing Каква им е цената заедно с поставянето?

Майка ми и баща ми си взеха такъв за 510 лв., цената включва всичко. Много са доволни и е ужасно тих  Peace

# 26
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Jenifer:
Мидеа 12 BTU - 460лв.
Монтаж - 170лв.
Общо - 630лв.

# 27
  • Мнения: 160
perceptronka , ами всички знаем колко са "качествени" китайските електроуреди и затова са по-евтини. Хубавото е, че от тази година започват да си качват цените, качеството им не се вдига... и за доста пари пак си купуваш боклук.
И някой много жестоко ви е езлъгал за ОСАКАТА - всички части са от третокласни и четвъртокласни китайски заводи - възможно най-евтините боклуци. Нищо не се произвежда в България от частите. Тогава според теб възможно ли е климатик да струва 500 лв., като в тази цена е включен транспорта, митата и сглобяването на климатика, т.е. чисто климатика струва 200-300 лв. Може ли това да е нещо качествено ?
  Joy
Хубаво е да прочетеш темата в Дом и семейство - С какъв климатик сте ?
Не ми стана ясно какво предлагаш за тези пари? Аз не съм и споменавала ОСАКА. Нищо не разбрах и за дефектите, числа нещо имаш ли?

# 28
  • Мнения: 1 999
Никол, Шани мерси за инфото!  bouquet

# 29
Проверете връзката между Midea, Carrier и Toshiba. Мисля, че това ще ви даде отговор. Успехи!!!

Общи условия

Активация на акаунт