А клъц?

  • 4 906
  • 93
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 478
   Не! Не ми се ще на 30 да съм в критическата  Sick!

Явно доста хора не са запознати каква точно е тази манипулация, защото аз сефте чувам да оказва влияние на хормоните, че и да вкарва в критическата Peace

На въпроса, ДА аз бих си направила като се стигне до там ( и на мен по-ще ми хареса ако мъжът ми се навие Mr. Green). Просто ако нямам желание за повече деца, няма и защо да се притеснявам непрекъснато от появата на такива. Тук наистина е масова практика и не съм чула от моите познати някой с оплаквания PeaceМежду другото имам колега, който се ожени на скоро за жена с две деца от първи брак, на която и е правена такава операция. Понеже искат да си имат собствено дете са им казали че е обратимо, повече подробности обаче незнам.

# 46
  • Мнения: 6 315
Себе си не бих подложила на такова нещо - четох, че има вероятност, макар и минимална да се забременее извънматочно (поради удебеляване на тръбите можело да пропуснат - дано не пиша някоя глупост, но това ми е останало в главата). Аз и в момента нямам намерение да имам още деца, но и мъж нямам  Laughing.

# 47
  • Мнения: 2 237
Аз бих се подложила.Имам проблеми с матката,заради което не мога да ползвам спирала или хапчета.С презервативи винаги ме боли и не е удачно....Така че ако това е единствения начин да не забременявам повече - да,бих си вързала тръбите  Peace

# 48
  • Мнения: 1 202

На въпроса, ДА аз бих си направила като се стигне до там ( и на мен по-ще ми хареса ако мъжът ми се навие Mr. Green). Просто ако нямам желание за повече деца, няма и защо да се притеснявам непрекъснато от появата на такива.
newsm10

# 49
  • Мнения: 1 259
Прекалено крайна мярка е това.Не бих Naughty

# 50
  • Мнения: 404
Смятам че ние ще се спрем на вазектомия.

# 51
  • Мнения: 10 758
Не, не бих се подложила на такава манипулация.Имам 2 деца, но ако пак забременея няма да направя аборт, и ще родя.Колкото пъти - толкова.

# 52
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Не бих се подложила на такова нещо,има и други начини за контрацепция.

# 53
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Мислила съм го. Не желая повече бременности, а всички предпазни средства не са уместни за моя организъм. Не съм чела достатъчно за този метод, не съм се и консултирала. Но ако е достатъчно безопастно- бих.

# 54
  • Мнения: 8 917
Ако вече имате толкова деца, колкото желаете бихте ли се подложили да завръзване на тръбите или съпрузите ви на вазектомия?
Нито едното, нуто другото....има доста по-приемливи начини, ако решим някой ден да нямаме повече дечица Rolling Eyes Simple Smile

# 55
  • Мнения: 2 196
Не. Naughty
Струва ми се прекалено крайна мярка.

# 56
  • Мнения: 13 512
Категорично-не!Никой не знае какво ще  му поднесе живота.А пък това да накараш мъжа си да си направи васектомия е страшно ъезуитско! Имам такъв приятел в Щатите. На 40 години/след 3 деца/жена му го накара да си направи и след 1 година се разведе с него .Реши,че разведена ще е по-добре,нямаше конкретна причина. Така подсигури децата си като единствени наследници...

# 57
  • Мнения: 8 505
Не,не бих Crossing Arms

# 58
  • Мнения: 569


                      Naughty   Не

# 59
  • Мнения: 1 489
Категорично не.

Общи условия

Активация на акаунт