Болки в корема !

  • 2 437
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 248
Вини, аз имах като твоите симптоми (+ още няколко) и съответно бях бременна! Докторът ми предписа но-шпа, което доста ми облекчи болките, мен също не ме боли като ми идва. Но недей да взимаш нищо по свое усмотрение, иди на лекар и нека той ти предпише нещо! Peace

# 16
при мен стана ясно от какво са били болките, вчера късния следобяд ми дойде за мое съжаление, ама странното при моите леки болки предишните дни беше, че аз по-принцип такива съм имала рядко в самото начало на моя цикъл и никога преди това, както и да е... всичко свърши за сега, само за сега

# 17
  • Мнения: 498
Ами да, аз имам още 2-3 дни да чакам докато стане време за теста.  Rolling Eyes Знам, че не трябва толкова да се задълбочавам в това, но болките бяха много силни и аз затова се притесних. Все пак благодаря за отговорите и стискайте палци теста скоро да покаже 2 чертички. И аз стискам за тези от вас, които чакат с нетърпение като мен  Wink
newsm10
точно това трябва дя няпрявиш , да почакаш , а отностно хапчетата - мисля че и Парацетамол е позволен, но да не те излъжа.
УСПЕХ Praynig

# 18
  • Мнения: 1 420
Днес си направих 2 теста и двата показаха бременност!!  Laughing Joy Много съм щастлива!Болките ми в корема продължават, но си взех от една позната аптекарка Paracetamol, който можело да ползвам. Boggy, успех при следващите опити,мила! не се отчайвай! Благодаря на другите момичета за съветите.  Wink

# 19
  • Мнения: 3 248
Вини, честито!  bouquet  bouquet  bouquet

# 20
  • Мнения: 902
Честито, Уини. Лека, безпроблемна и щастлива 9-месечна бременност ти желая. И най-добре да смениш парацетамола с но-шпа. Парацетамол е лекарство за сваляне на температура, а не за болки.

# 21
  • Мнения: 3 248
Честито, Уини. Лека, безпроблемна и щастлива 9-месечна бременност ти желая. И най-добре да смениш парацетамола с но-шпа. Парацетамол е лекарство за сваляне на температура, а не за болки.


И аз така знам, но пък щом от аптеката са й го препоръчали?! Thinking
Най-добрият вариант е да идеш на лекар и той да прецени (повтарям се май Mr. Green)!  bouquet

# 22
Днес си направих 2 теста и двата показаха бременност!!  Laughing Joy Много съм щастлива!Болките ми в корема продължават, но си взех от една позната аптекарка Paracetamol, който можело да ползвам. Boggy, успех при следващите опити,мила! не се отчайвай! Благодаря на другите момичета за съветите.  Wink
Каква хубава новина!!! Браво Winnie, радвам се за теб! Hug Мерси за пожеланието - много мило! Ха дано, ще гледам да не мисля за това   bouquet

# 23
  • Мнения: 2 825
Днес си направих 2 теста и двата показаха бременност!!  Laughing Joy Много съм щастлива!Болките ми в корема продължават, но си взех от една позната аптекарка Paracetamol, който можело да ползвам. Boggy, успех при следващите опити,мила! не се отчайвай! Благодаря на другите момичета за съветите.  Wink

ЧЕСТИТО !!!  bouquet

# 24
  • Мнения: 65
titkaa миналата година излезе едно ново лекарство Цинарикс - дават го за стомах и за черен дроб. Било направено от артишок - т.е. по-малко химия. Аз съм много доволна от него. Скъпичко е, но когато имам силни болки в стомаха до 30 мин. утихват. То и разхлабва. Иначе ако пък имам болки като от газове - Еспумизанът също е много добър.
Winnie-честито. Обаче за болките е по-добре да пиеш нош-па, отколкото Парацетамол. А най-добре е да отидеш на лекар. Леко бременеене

# 25
  • Варна
  • Мнения: 248
 За болките без да се притесняваш за сигурността на бебчо спокойно можеш да вземаш НО ШПА-препоръчва се от гинеколозите. ПАРАЦЕТАМОЛЪТ също е сред разрешените лекарства, ноне съм сигурна че помага при болка, както са писали и другите момичета, или поне не за болки в областта на яйчниците. Дано скоро всичко е ОК и можеш да се радваш на спокойно бременеене.

Общи условия

Активация на акаунт