Момичета, и аз се присъединявам към вас!

  • 2 733
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 189
И аз съм вече във вашия отбор! Wink Мисля, че взех окончателно решение да  се разведа с мъжа ми. То и без това повече от една година не живеем заедно. Причини - много, но основното е, че всичките му действия са продиктувани от нежеланието му да поеме отговорност за каквото и да било. Но последната му изцепка е, че активно участва в сайтове за запознанства. Направих си труда да го издиря, не знам как ми хрумна идеята.
Може и да не живеем заедно, но аз никога не съм си позволявала забежки. И когато му поисках обяснение, ми отговори, че нямало да ми се извинява, защото нямало смисъл! Mr. Green Пълен идиот.
Че така, отдавна искам да се разведа, единствено заради, детето съм се сдържала досега. Аз така или иначе си живея сама със сина ми. Но поне искам да започна на чисто Sunglasses

# 1
  • In transit
  • Мнения: 11 703
Добре дошла в отбора. Освен да ти пожелая много късмет и да бъдеш силна, друго не се сещам. Желая ти много щастие и да намериш Човека, който ще те оцени!  Hug

# 2
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
ами освен да ти пожелая успех и да си твърда в решението ти - защото наистина при цялата чми толерантност към мъжките изневери /моя го хванах с СМС любовница, а и май и нещо повече/, но поне си е в къщи и да е крал - не повече от 2-3ч на седмица... бе има причини да му дам втори шанс
Така както си разказала нещата - не виждам смисъл да се бавиш повече и да си губиш времето!
Успех

# 3
  • Мнения: 3 394
успех и пиши как се развиват нещата!

# 4
  • Мнения: 2 327
Ми, хм... Добре дошла така да се каже!
Дано така ти е по-добре.

# 5
  • Мнения: 189
Благодаря ви за милите думи и за куража, който ми вдъхвате! Laughing
Ще ми е достатрудно, още повече, че мъжът ми непрекъснато ме притеснява. Но ще се справя. Само дано не ми направи проблем с развода, искам да е по взаимно съгласие.

# 6
  • Мнения: 6 315
Успех и кураж и гледай само напред!   bouquet

# 7
  • Мнения: 189
Благодаря ви още веднъж за подкрепата! newsm03 newsm53
Снощи доста разговаряхме, но за съжаление нищо не постигнахме.
Исках да се уточним за подробностите за развода, но човека въобще не иска да се развежда.

# 8
  • Някъде в търсене ............
  • Мнения: 920
За теб е важно ти и детенце да сте добре, а той какво иска или не иска си негов проблем. Успех и горе главата  bouquet

# 9
  • Мнения: 189
Не мога да се разбера с мъжа си. Не иска развод, и това е. Непрекъснато ме преследва да говорим, мъчи се да "пробуди" съвестта ми. Била съм безчувствена, жестока, как съм можела да причиня на него и на детето такова нещо. Направо излязох виновна за цялата ситуация. Най-смешното е, че си въобразява, че съм си намерила любовник, а на мен, разбира се, въобще не ми е до това.

# 10
  • Мнения: 1 327
АЛАЯ, напълно ти съчувствам! и нашия донор действа по този начин... след като отказа миналата година да си признае, че има дете, сега тича и пита "добре де, защо не ми даваш да си прегърна детето, да му купя нещо.." и "добре де, защо да не сме семейство", "за детето е по-добре да има и баща и майка"  #Cussing out #Cussing out #Cussing out
ако характерите им си приличат, както ми изглежда, остава да се надяваш да си намери някоя изгора, за да те остави на мира  Wink

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 1 223
Непрекъснато ме преследва да говорим, мъчи се да "пробуди" съвестта ми. Била съм безчувствена, жестока, как съм можела да причиня на него и на детето такова нещо. Направо излязох виновна за цялата ситуация. Най-смешното е, че си въобразява, че съм си намерила любовник.
Мила АЛАЯ това е някаква защитна реакция на мъжете, или поне на някой (като моя и твоя и разни други) повярвай ми. Ще бъде така известно време и ще престане. Може да ти се струва че няма да има край, но повярвай ми има. И аз съм от този отбор от близо половин година и това продължаваше така през цялото време. От почти месец - ни вест ни кост. Дори и за детето не е приритал. А няма да ти казвам че за първата си жена и дете въобще не се беше загрижил, а накрая само дето не изкара мен виновна че не го виждал - заради мен и т.н. Просто бъди силна и не се поддавай на провокации. Просто човака ако е такъв той не се променя - аз чаках промяната 8 години - уви!!!!!!!!!!!!! Живота провдължава.

# 12
  • Мнения: 103
И аз съм виждала профила на моя бивш мъж из сайтовете за запознанства-още живеехме заедно. Гледах му замечтаната влюбена физиономия и незнаех какво да направя. По цяла нощ висеше по залите а аз си седях в къщи и ревях. Най лошото беше, че ми разказваше за тях под претекст че е нещо много безобидно - само някакво общуване. Аз го оставих да си изживее тръпката - но когато се осъзна нещата бяха много различни. Сега когато вече не сме заедно му обясних, че тая негова чат забежка много ми повлия - не мага и не искам да простя такова нещо. Аз мисля че хората които имат някой до себе си и държат на този някой нямат място в сайтовете за запознанства.

# 13
  • София
  • Мнения: 6 477
И аз съм виждала профила на моя бивш мъж из сайтовете за запознанства-още живеехме заедно. Гледах му замечтаната влюбена физиономия и незнаех какво да направя. По цяла нощ висеше по залите а аз си седях в къщи и ревях. Най лошото беше, че ми разказваше за тях под претекст че е нещо много безобидно - само някакво общуване. Аз го оставих да си изживее тръпката - но когато се осъзна нещата бяха много различни. Сега когато вече не сме заедно му обясних, че тая негова чат забежка много ми повлия - не мага и не искам да простя такова нещо. Аз мисля че хората които имат някой до себе си и държат на този някой нямат място в сайтовете за запознанства.

Ная,  ама и аз бях аналогичен случай. Та от тези чат забежки отиде доверието по дяволите, после дойдоха недомлъвките и споменаването от мои приятели, че са виждали хубостника на биричка, докато на мен ми бе казвано, че е "на работа" и накрая решението на донора да си тръгне емоционално докато бях бременна, а физически - няколко месеца след като родих. Най-наглото беше, че ми замърсяваше собствения ми личен компютър с разпънатите си паяжини в мазния елмаз и още няколко такива местенца! А мен бабароцаше, че той само влизал да види какво е положението..та затова си колекционираше снимки на девойки в компютъра!!!
Та чат изцепките на тиквите с влюбени, телешки физиономии и още по-лепкави излияния за търсене на супер яко идеалната жена за мен лично са си непростима работа.

# 14
  • Мнения: 714
И аз съм виждала профила на моя бивш мъж из сайтовете за запознанства-още живеехме заедно. Гледах му замечтаната влюбена физиономия и незнаех какво да направя. По цяла нощ висеше по залите а аз си седях в къщи и ревях. Най лошото беше, че ми разказваше за тях под претекст че е нещо много безобидно - само някакво общуване. Аз го оставих да си изживее тръпката - но когато се осъзна нещата бяха много различни. Сега когато вече не сме заедно му обясних, че тая негова чат забежка много ми повлия - не мага и не искам да простя такова нещо. Аз мисля че хората които имат някой до себе си и държат на този някой нямат място в сайтовете за запознанства.


Ная,  ама и аз бях аналогичен случай. Та от тези чат забежки отиде доверието по дяволите, после дойдоха недомлъвките и споменаването от мои приятели, че са виждали хубостника на биричка, докато на мен ми бе казвано, че е "на работа" и накрая решението на донора да си тръгне емоционално докато бях бременна, а физически - няколко месеца след като родих. Най-наглото беше, че ми замърсяваше собствения ми личен компютър с разпънатите си паяжини в мазния елмаз и още няколко такива местенца! А мен бабароцаше, че той само влизал да види какво е положението..та затова си колекционираше снимки на девойки в компютъра!!!
Та чат изцепките на тиквите с влюбени, телешки физиономии и още по-лепкави излияния за търсене на супер яко идеалната жена за мен лично са си непростима работа.


Мацки, да не ви оспамя темата но не мога да се сдържа .... За тая цел добрите руски момичета са се обединили срещу подобни мега свалячи с неизживян пубертет ... дето се свалят с по 10-50 жени в нета и са си направили една страница с черен списък на кандидат-женихите които сърфират из мрежата ... Даже по държави е разделен .... с дъска на позора .... за мъже, за които е доказано че лъжат и подвеждат жените. Там момичетата споделят своите лични истории коя как е подведена в нета и как е разбрала, че я води за носа ... За съжаление видях там няколко познати физиономии ... на италианци де  #Crazy, ама току-виж някоя е разпознала някой български индивид ...  newsm78
Или пък що не си направим и ние едно черно списъче???

Общи условия

Активация на акаунт