Отговори
  • София
  • Мнения: 177
Здравейте,възможно ли е стреса при майката да се отрази пагубно на плода?
Снощи преживях стрес с дъщеря ми,която е на 4 годинки,заключи се без да иска в тоалетната посред нощ,таткото го нямаше в командировка.Много се притесних виках съседи,които разбиха вратата.
Бременна съм в 20 г.с./бебчо много рита/,но ето днес след случката аз не го усещам,много съм притеснена възможно ли е нещо лошо да се е случило?За сега физически съм добре,нямам кървене,нямям болки,но имам големи притеснения?

Последна редакция: сб, 15 юли 2006, 08:30 от Рижа Проклетница

# 1
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Не мога точно да ти отговоря на въпроса, но бих те посъветвала да отидеш още днес на лекар да видят бебчо на видеозон.
Така и ти ще се успокоиш, вместо да се натоварваш допълнително психически с мисли дали нещо е станало на плода!
Успех!!!

# 2
  • Мнения: 3 116
Аз бях подложена на стрес, на моменти доста сериозен, през цялата ми бременност, но всичко беше наред  Peace

За твое успокоение можеш да отидеш на лекар все пак  Hug

Опитай се да легнеш, сложи си ръката на коремчето и виж дали бебчо ще се обади  Heart Eyes

# 3
  • София
  • Мнения: 3 359
Не, скъпа, не се притеснявай. деца са се раждали и в много по-екстремни условия  Hug Hug Hug
Природата го е измислила, но за твое успокоение иди на ехограф, за да си спокойна   bouquet

# 4
  • Мнения: 232
Не, скъпа, не се притеснявай. деца са се раждали и в много по-екстремни условия  Hug Hug Hug
Природата го е измислила, но за твое успокоение иди на ехограф, за да си спокойна   bouquet
Дано няма нищо. newsm17  love001 newsm10

# 5
  • Мнения: 4 806
не би трябвало да има проблем. Но за успокоение твое, както са казали и другите мами, можеш да отидеш на лекар. Може просто днес да му се спи повече Simple Smile
Много е важно да бъдеш спокойна Simple Smile

# 6
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 316
Наистина е хубаво бременната да е спокойна, но по принцип стресът не е фактор за проблеми с бебето. За твое успокоение отиди на лекар. Лека бременност. Laughing

# 7
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 374
И аз мисля като другите мами. Ако беше до стрес, деца нямаше да се раждат по време на война и други такива... Но за твое спокойствие иди и виж бебо на видеозон  Hug

# 8
  • София
  • Мнения: 177
много ви благодаря за съветите и подкрепата.
Току що се връщам от лекар,всичко е наред ,сърчицето тупка.Благодаря ви от сърце!!!

# 9
  • Мнения: 318
Не, скъпа, не се притеснявай. деца са се раждали и в много по-екстремни условия  Hug Hug Hug
Природата го е измислила, но за твое успокоение иди на ехограф, за да си спокойна   bouquet

Напълно съм съгласна Azzy!

# 10
  • по света
  • Мнения: 1 587
Това точно като преживяване едва ли е чак такъв стрес!

# 11
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
много ви благодаря за съветите и подкрепата.
Току що се връщам от лекар,всичко е наред ,сърчицето тупка.Благодаря ви от сърце!!!

Много се радвам!!!
Лека бременност от тук нататък!   bouquet

# 12
  • София
  • Мнения: 7 097
Пожелавам ти от тук нататък всичко да е добре и да нямаш повече поводи за такива притеснения!  Hug

# 13
  • Мнения: 8 917
много ви благодаря за съветите и подкрепата.
Току що се връщам от лекар,всичко е наред ,сърчицето тупка.Благодаря ви от сърце!!!
smile3525 И повече никакви притеснения newsm10

# 14
  • Мнения: 508
Аз съм в 28 г.с и работя. Работата ми е доста стресова, но винаги гледам след стрес да релаксирам по някакъв начин. Мисля че, няма никакъв проблем, ако не се проявят някакви физически притеснения.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт