МОЛЯ ЗА ПОМОЩ!!! Търси се квартира на ниска цена за наша мама!

  • 2 865
  • 28
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 157
Момичета,искам да помогнеме на една мама от форума( Мери).Тя спешно си търси гарсониера в района на "Надежда"под наем за няколко месеца,но не може да си позволи да плаща висок наем,тавана и е 250лв.Много ви моля нека да и помогнем,иначе тя и семейството и остават на улицата.Ако някой от вас има познат който да мойе да ни помогне нека да пише.
 Знам,че темата не  е за тук,но тук четат повече хора.
 Благодаря ви!!!

Последна редакция: пт, 14 юли 2006, 18:33 от Рижа Проклетница

# 1
  • Мнения: 7 837
За съжаление, не мога да помогна. Връщам темата на 1-ва стр. може някой да се сети за нещо.

Няма ли майки, които се занимават с имоти?
Дано намерят скоро квартира.

# 2
Дано се намери квартира за майчето в нужда. Ние като си търсихме квартира и се бяхме отчаяли от високите наеми, се насочихме към един район където искаме да живеем и питахме бабите пред входовете дали някъде няма празен апартамент. После търсихме собственика чрез съседите и уговаряхме квартирата  Wink Успех! И това е вариянт  thumbsup

# 3
  • Мнения: 157
Побут!!!

# 4
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Имам позната брокерка, с която ще се видя утре, ще я пита.
Дълбоко се съмнявам, че ще стане нещо, но все пак, задължително ли е да е в Надежда?

# 5
  • Мнения: 35 961
уф, и аз търся за една моя приятелка, но нещо свестно, дори по крайните квартали /едно- или двустайно/ под 400 лв. за сега не успяваме да намерим!  ooooh! а какви боклуци има за 400 - за кочина не стават!  #Crazy

# 6
  • Мнения: 157
Имам позната брокерка, с която ще се видя утре, ще я пита.
Дълбоко се съмнявам, че ще стане нещо, но все пак, задължително ли е да е в Надежда?
Няма да стане сброкер,аз самата съм такава.За това искаме помощ,чрез приятели или познати се опитваме да намерим нещо.И наистина държиме на "Надежда",защото синът и учи тук,а и тя си е свикнала с този квартал.А ако в "Надежда не намериме по-евтино,то къде,това е един от евтините квартали.

# 7
  • Мнения: 35 961
Имам позната брокерка, с която ще се видя утре, ще я пита.
Дълбоко се съмнявам, че ще стане нещо, но все пак, задължително ли е да е в Надежда?
Няма да стане сброкер,аз самата съм такава.За това искаме помощ,чрез приятели или познати се опитваме да намерим нещо.И наистина държиме на "Надежда",защото синът и учи тук,а и тя си е свикнала с този квартал.А ако в "Надежда не намериме по-евтино,то къде,това е един от евтините квартали.

мдам, брокерите ни поискаха +200 лв. за услугата  Shocked

# 8
  • out of space
  • Мнения: 8 573
уф, и аз търся за една моя приятелка, но нещо свестно, дори по крайните квартали /едно- или двустайно/ под 400 лв. за сега не успяваме да намерим!  ooooh! а какви боклуци има за 400 - за кочина не стават!  #Crazy

Ти ме преби! за 200 лв го даваме старото ни, обзаведено, двустайно, в Младост 1. Но не можем да изкараме квартирантите, много са коректни и с доста деца.
Ще я питам онази мацка утре...
как така наем за двустайно 400...падам  Shocked

Сега прочетох последното, не знам, но ще питам, поне с това се ангажирам.

# 9
  • Мнения: 35 961

тях точно за това ги гонят - от 200 лв. вдигат наема на 220 евро за гарсониера, която е нескопосано направена на двустаен /44 кв. м./
един хубав апартамент, пак за 400 лв., за който се бяха навили, им го отказаха собствениците на следващия ден, когато разбаха, че са с 2 деца; а че котката заминава на село вече е ясно - отказват дори оглед, когато чуят "домашен любимец"

# 10
  • Мнения: 46 510
Съжалявам, не мога да помогна, не ми е попадала скоро такава цена  Confused

.мдам, брокерите ни поискаха +200 лв. за услугата  Shocked

Комисионната в България е доста по-ниска от другите държави- 50%, независимо от цената (освен, ако не е прекалено ниска или прекалено висока, тогава се договаря).
И не ми обяснявай как брокерите вдигат цената, защото ако те срещна с един собственик, който ти обяснява как комшията му си е дал гарсониерата за 500 лв., ела го убеди, че оня го лъже  #Cussing out ако рекламираш един имот на цена, различна от желанието на собственика, той веднага го спира и го обявявана 20 други фирми, мислиш ли, че брокерът има избор, той е прост посредник  Tired

Крайно време е да разберете, че всичко е въпрос на търсене и предлагане, ако няма кой да даде токова пари на наемодателя, той веднага ще клекне и ще свали цената, но ситуацията е такава, че търсенето надвишава предлагането и цените растат ...

# 11
  • Мнения: 35 961
Никол, не реагирай лошо, хората с 2 деца /едното е на 3 месеца/ са много затруднени да извадят 1000 лв. на куп /наем за месеца, депозит за покриване на евентуални проблеми в рамките на още един наем и 50% за агенцията/  Peace
за това се опитвам да им помогна и търсим квартира чрез лични контакти, поне парите за агенцията да могат да спестят  Peace

# 12
  • Мнения: 46 510
Не реагирах за конкретния случай. Който иска да работи с агенция, да работи, който не, да се оправя директно със собственика. Против съм за друго- да се обърнеш към фирма, брокер да осъществи сделката и после да му се гледа в джоба, че иска 50%. Това е цената и всеки я знае, като не го устройва и не може да си го позволи, да търси сам.

От друга страна на един наемодател, който се издържа с наема, не можеш да обясниш, че е добре да предпочете това семейство, пред друго, което предлага повече, може да звучи гадно, но ако ти се нуждаеш от тези пари също ще избереш тези, които предлагат по-голям наем  Confused

В кварталите около София се предлагат жилища на цени, които изглеждат символични, спрямо софийските, това също е вариант, ако положението е толкова лошо. Успех!

# 13
  • Мнения: 35 961
В кварталите около София се предлагат жилища на цени, които изглеждат символични, спрямо софийските, това също е вариант, ако положението е толкова лошо. Успех!

Не знам какво имаш предвид кварталите около София, защото говорим за Люлин, Младост, Надежда, Овча Купел, не за Лозенец, Изток, Редута  Peace

# 14
  • Мнения: 46 510
Люлин, Младост, Надежда и Овча Купел вече не минават за евтини, колкото и да не ни се вярва  Confused много се облагородиха, транспортът се подобри и народът се юрна към тях.
Имах предвид районите около София- Ботунец, Бенковски, Горна баня ...

# 15
  • Мнения: 35 961
Люлин, Младост, Надежда и Овча Купел вече не минават за евтини, колкото и да не ни се вярва  Confused много се облагородиха, транспортът се подобри и народът се юрна към тях.
Имах предвид районите около София- Ботунец, Бенковски, Горна баня ...

Офф: 25 години съм живяла в Люлин и 5 години - в Младост 4, на една крачка от Околомръсното - винаги съм се чувствала като в задния двор на "цивилизацията"  Blush

# 16
  • Мнения: 46 510

Люлин е един от най-близките квартали до центъра с градски транспорт за 5 до 10 мин. до ЦУМ, затова е и предпочитан, най-вече близките части от тунела до Била и района на Кооперативния. Младост не знам защо, аз също не мога да си го обясня, но е дори по-скъп от Люлин  newsm78

Пропуснах Люлин 5, там в блокчетата тип общежитие също може да излезе нещо, но по принцип са си цигански катуни и не знам до колко ще ги устройва ...

# 17
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Младостите са най-мръсното и гадно нещо от кварталите...Яд ме е, че 28 години живея тук. Гадни са и това е.
Може би Младост 1а беше, ама беше...някаква по-добра Младост.

На това ниво, за мен Дружба е фаворит.

# 18
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 820
уф, и аз търся за една моя приятелка, но нещо свестно, дори по крайните квартали /едно- или двустайно/ под 400 лв. за сега не успяваме да намерим!  ooooh! а какви боклуци има за 400 - за кочина не стават!  #Crazy
УжасТ! Какви цени, не е истина... ние даваме 116 кв.м. в центъра на Пловдив + гараж за тези пари Shocked

Тук да поясня, че нямаме агенция, апартамента е наш, защото взеха да ме питат на ЛС нямам ли нещо друго за предлагане  Mr. Green

Последна редакция: сб, 15 юли 2006, 09:44 от Рижа Проклетница

# 19
  • София
  • Мнения: 3 979
егати лудите наеми, и то за Надежда!  Sick

В момента в www.imoti.net има само това!

Тип на имота: Едностаен Номер: 404066 
Квадратура: 50 кв.м. Актуалност: 04-07-2006
София: Надежда 4   
Етаж: 7 от 10     
Цена: 124  EUR     
Цена/кв.м.: 2.48 EUR     
Тип строителство: Тухла     

напълно обзаведен апартамент,отличен,отлично място,голям балкон,само за ч.л.   ТЕЛ
 ТЕЦ
 





   
   

 Агенция: Офис-Л.С.Имоти /ОАНИТ/
Лице за контакти: Брокер от агенцията
   
Адрес: София, София
бул.Тотлебен 34, ет.2 , Офис 12
Телефони: 02/ 9502270, 9549965 
e-mail: pe69@dir.bg
 
 

# 20
  • София
  • Мнения: 3 979
А при тези луди наеми, не е ли по-добре човек да си вземе кредит и да си купи жилище? newsm78 newsm78 newsm78

http://imoti.net/ads/searchads.php?building_type_id%5B%5D=&p … all=1&page=0?


   Едностаен 36 кв.м. София, Надежда 3 17710 EUR   
    Едностаен 50 кв.м. София, Надежда 3 20000 EUR   
   Едностаен 44 кв.м. София, Надежда 3 22840 EUR   
    Двустаен 66 кв.м. София, Надежда 4 по договаряне   
    Двустаен 63 кв.м. София, Надежда 4 по договаряне   
    Двустаен 63 кв.м. София, Надежда 4 по договаряне   
    Двустаен 66 кв.м. София, Надежда 2 по договаряне   
    Двустаен 51 кв.м. София, Надежда 2 по договаряне   
    Двустаен 64 кв.м. София, Надежда 4 по договаряне   
    Двустаен 63 кв.м. София, Надежда 4 по договаряне   
    Двустаен 51 кв.м. София, Надежда 2 по договаряне   
   Едностаен 36 кв.м. София, Надежда 3 14040 EUR   
   Едностаен 36 кв.м. София, Надежда 3 15500 EUR   
   Едностаен 40 кв.м. София, Надежда 3 16000 EUR   
   Едностаен 40 кв.м. София, Надежда 3 16000 EUR   
   Едностаен 40 кв.м. София, Надежда 3 16000 EUR   
   Едностаен 38 кв.м. София, Надежда 3 16400 EUR   
   Едностаен 36 кв.м. София, Надежда 3 16700 EUR   
   Едностаен 44 кв.м. София, Надежда 3 17600 EUR   
   Едностаен 38 кв.м. София, Надежда 3 17600 EUR   
   Едностаен 39 кв.м. София, Надежда 3 18000 EUR   
   Едностаен 43 кв.м. София, Надежда 3 19100 EUR   
   Двустаен 47 кв.м. София, Надежда 3 20300 EUR   
   Двустаен 47 кв.м. София, Надежда 3 20300 EUR   
   Двустаен 47 кв.м. София, Надежда 3 21700 EUR   
   Едностаен 32 кв.м. София, Надежда 3 22000 EUR   
   Едностаен 40 кв.м. София, Надежда 3 23000 EUR   
   Едностаен 48 кв.м. София, Надежда 2 23000 EUR

# 21
  • Мнения: 2 584
http://www.dalavera.net/read.php?25,245479
виж това, дано не са го дали, ние също сме под наем 300лв. за 2 стаен но ми е близо до офиса, а и на тази цена се дават гарсониерите, успех в търсенето питах около нас но никой не дава, ще продължа да питам не знам дали ще и е удобно в Павлово или Овча купел старата част, до бул. Н. Петков съм

# 22
  • Мнения: 2 584
http://www.imotibg.com/imoti/imoti-pod-naem-dvustaen-v-grad-sofi … n-enno117797.html
http://www.imot.bg/
Цена:   
100 лв.   
Лице за контакт :   
Илиана   
Телефон :   
0878200319   
къща
Изтрий

(Илиана - Дава под наем на територията на Владигеров)

самостоятелна в Люлин
Отговори на тази обява:

# 23
  • Мнения: 2 978
Младостите са най-мръсното и гадно нещо от кварталите...Яд ме е, че 28 години живея тук. Гадни са и това е.
Може би Младост 1а беше, ама беше...някаква по-добра Младост.

На това ниво, за мен Дружба е фаворит.

Искаш ли да се сменим Wink с "баровският"квартал Борово...Аз ще си се върна в мръсният Младост, а теб ще те питам след един месец, дали ще може да си намериш едно свестно кафенце, едно паркче за разходка, едно магазинче за парцалки Wink...Да не говорим, че ще бършеш прах не през ден, а всеки ден. Confused

Цените на наемите тук са убийствено високи, а какво се предлага? Една Била и 10мин път до НДК- е , страшна далавера, няма що ooooh! Crazy

# 24
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 226
Пиша само за да кача темичката  Peace

# 25
  • Мнения: 157
Много  благодаря на всички.Намерихме жилище,направих я моя комшийка Simple Smile Blush.

# 26
  • Мнения: 6 417
Много  благодаря на всички.Намерихме жилище,направих я моя комшийка Simple Smile Blush.
Браво!

# 27
  • Мнения: 2 584
браво, много се радвам че си е намерила, знам как се търси квартира с 2 деца

# 28
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Младостите са най-мръсното и гадно нещо от кварталите...Яд ме е, че 28 години живея тук. Гадни са и това е.
Може би Младост 1а беше, ама беше...някаква по-добра Младост.

На това ниво, за мен Дружба е фаворит.

ШЪ прощаваш, ама в Младост1/до Окр. б-ца/ не е като в Младост 3 и 4. Много по-готино е и е на 5 мин. от центъра.

Общи условия

Активация на акаунт