Детска кухня

  • 900
  • 17
  •   1
Отговори
От общината отпуснали на децата някакви крем супи на Нестле много са щедри да не ги хвърлят е това ако не е подигравка ?

# 1
  • Мнения: 46 434
Какво лошо има, че дават супи на Нестле? Нали са в срок на годност?

# 2
  • Мнения: 1 629
Нищо не разбрах Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 4 629
Не разбиарам какъв е проблема? Че са полуфабрикати ли?

# 4
Извинявам се забравих да напиша за срока на годност 07 2006

# 5
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Извинявам се забравих да напиша за срока на годност 07 2006
Юли все още не е свършил.Пуснали са ги за да не ги изхвърлят след това и тогава да станат за подигравка, че рахищават детска храна.

# 6
  • Мнения: 46 434
Извинявам се забравих да напиша за срока на годност 07 2006

Значи всичко е наред, да им е сладко на дечицата и браво на Нестле  Peace

# 7
Само че не е упоменато кой юли вие бихте ли дали на децата си тази супа  ? никакво браво

# 8
  • Мнения: 46 434
Само че не е упоменато кой юли вие бихте ли дали на децата си тази супа  ? никакво браво

Сега вече не яде, но едно време ядеше каши и пюрета и давах до срока на годност. Когато е посочено "от-до", месеците са "включително", срокът на тези супи, ако съдя по твоите думи е до 31.07., като се има предвид, че производителите винаги дават аванс, то консумирането им до 01.08. е повече от безопасно  Grinning

И като знам какви боклуци бълва детската кухня, това си е направо лукс за децата  Simple Smile

# 9
  • Мнения: 2 672


И като знам какви боклуци бълва детската кухня, това си е направо лукс за децата  Simple Smile

 Simple Smileееее, айде нЕма нужда Naughty

# 10
  • София
  • Мнения: 10 825
Разбира се, че бих дала от супите на Нестле щом са в срок на годност. Дани много ги харесва, само дето вече не се продават в Хип Sad

От поста ти разбирам единствено, че за някои хора угодия няма - ако не им дадеш нищо - лошо, ако им дадеш - пак лошо Twisted Evil

# 11
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Ти имаш ли представа какво ще ги направят ХЕИ ако не са в срок?Имаше проблем с ДМК в Добрич,уволниха главния готвач и куп хора.СПОКО

# 12
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236

И като знам какви боклуци бълва детската кухня, това си е направо лукс за децата  Simple Smile

Е, не така , де! Sunglasses
Боклуци може да има в София, за тук съм сигурна, че храната е прясна и според възрастта на децата и мнооооого вкусна!

По темата - няма лошо, щом са в срок. По твоята логика дай да не даваме каши и АМ, че техния срок след отварянето е само месец!

# 13
  • Мнения: 46 434


И като знам какви боклуци бълва детската кухня, това си е направо лукс за децата  Simple Smile

 Simple Smileееее, айде нЕма нужда Naughty

Аз ли не съм у ред или снощи тук се мъдреше друг отговор  Shocked

# 14
  • Мнения: 46 434
Е, не така , де! Sunglasses
Боклуци може да има в София, за тук съм сигурна, че храната е прясна и според възрастта на децата и мнооооого вкусна! ...

Възможно е, към нашата кухня миналата година например десертът в 90% от времето е нишесте  Laughing
А за съобразяване с възрастта въобще не може и дума да става- яйца, прясно мляко, кренвирши, зеле?!?, всичко е еднакво за всички, от най-малките до най-големите  Tired

Общи условия

Активация на акаунт