Препоръчайте епилатор!

  • 5 624
  • 48
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 5 079
Съветвам те да е Philips, без особено значение колко нов модел - не прави компромис с по - евтини, "кучи" марки, в т.ч. и някои скъпи такива на пинсети! Naughty Около мен всички приятелки с епилатори на Braun /пинсетки!/ ги изхвърлиха.
Philips са с дискове и са практически вечни! Аз имам един Satinelle, модел 2003 и не е мръднал, не мога без него, познати с още по - стари /и без обезболяващи приставки!/ също са доволни и си ги ползват! Peace

# 31
# 32
  • Варна
  • Мнения: 10 788
Къде е истината - едните твърдят че с дискове по-добре, други защитават пинсетите?  Thinking

# 33
  • Мнения: 7 474
Къде е истината - едните твърдят че с дискове по-добре, други защитават пинсетите?  Thinking

 Embarassed Кое са дискове , а кое пинсети  newsm78 - нещо не мога да направя разлика Embarassed

# 34
  • Варна
  • Мнения: 10 788
Къде е истината - едните твърдят че с дискове по-добре, други защитават пинсетите?  Thinking

 Embarassed Кое са дискове , а кое пинсети  newsm78 - нещо не мога да направя разлика Embarassed

Аз още по-малко, тъй като никога не съм ползвала епилатор, но това, което чета не само в тази тема, но и в други подобни ме кара да се замисля...  Rolling Eyes

# 35
  • Мнения: 17 407
ИМах Браун- те всички са с пинсети. Тук във форума ми препоръчаха с дискове, купих си Филипс-  един от най- евтините модели. МНого, ама много повече съм доволна  bouquet По- малко боли и наистина отстранява много малки косми.

# 36
  • Мнения: 811
филипс  Peace

# 37
  • Мнения: 1 101
Първият ми епилатор, който ползвах почти 8 години беше Braun. Преди една година си купих отново Braun с пинсетки. Аз лично съм много доволна от него. Не съм използвала епилатор с дискове и затова не мога да кажа дали е по-добър от този с пинсетките. Но почти съм сигурна, че каквито и приставки да има, епилирането си е еднакво болезнено  Cry

# 38
  • Мнения: 6 155
Къде е истината - едните твърдят че с дискове по-добре, други защитават пинсетите?  Thinking

 Embarassed Кое са дискове , а кое пинсети  newsm78 - нещо не мога да направя разлика Embarassed

Пинсети




Дискове



Въпреки, че съм го казвала и в други теми, пак да кажа - имам Браун с пинсети и Филипс с дискове /най-простите модели/. Брауна скубе и боли повече, не чисти всички косми. Филипса е сто пъти по-добре.

# 39
# 40
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Ориентирала си се вече, но и маоят е Браун като на violetov charomat .

# 41
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
Вече 9 години ползвам на Philips /май е с дискове/ много съм доволна. Не знам модела но не е мръднал. За тези с пенсетките не знам

# 42
  • Мнения: 377
Къде е истината - едните твърдят че с дискове по-добре, други защитават пинсетите?  Thinking

 Embarassed Кое са дискове , а кое пинсети  newsm78 - нещо не мога да направя разлика Embarassed

Пинсети




Дискове



Въпреки, че съм го казвала и в други теми, пак да кажа - имам Браун с пинсети и Филипс с дискове /най-простите модели/. Брауна скубе и боли повече, не чисти всички косми. Филипса е сто пъти по-добре.

И аз съм ползвала и Браун и Филипс, от около година съм с Ровента /вече ставам досадна с препоръчването му  Crazy/.
Първия ми беше Браун без приставки, Филипса ми беше с масажираща приставка, която почти не съм ползвала и ексфолираща гъба луфа. Сега Ровентата ми е с масажиращи топчета и лампичка, която на мен лично ми е много полезна, тъй като в повечето случаи се чистя вечер.
Личното ми мнение е, че няма особена разлика между трите - като свикнеш да  го ползваш става бързо и лесно, и без да се късат космите.  Peace

# 43
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09020569 А за този какво ще кажете! Какво като е евтин, важното е да върши работа. Някой ползвал ли е на NEO?

# 44

Общи условия

Активация на акаунт