Препоръчайте епилатор!

  • 5 622
  • 48
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6 743
Мъж ми реши, че по-евтино ще му излезе да ми купи епилатор (дори и скъп) от колкото да ходя всеки месец на коламаска  Laughing Mr. Green
Препоръчайте ми моля.
С дискове,с пружинки, с лед, без лед, марка?
МОЛЯ  Praynig  Praynig  Praynig
  bouquet

# 1
  • Мнения: 428
Skoro si smenih Braun-a.Kupih si nai -obiknoven PHilips-bez led i pristavki!Mnogo sum dovolna!Prodava4kata me ubedi,4e nqma smisul ot tezi ne6ta-nepotrebni,a oskupqvat samiq epilator.Taka i napravh,i ne sujalqvam!!!

# 2
  • София
  • Мнения: 2 044
Моя е такъв,имам го от една година и съм доволна,тогава се чудих между този и изстудяващия на филипс,но този много ми хареса и на външен вид-перлено розов,много е сладък Heart EyesГлавата му е чупеща и има някакви топчета които масажират.Струваше 95 лв,от Технополис

# 3
  • Мнения: 3 098
Препоръ4вам ти БРАУН.
И то не най_новия модел,а този преди него.С пинсетки като на Ровента,степените са две,3 глави за разли4ните 4асти на тялото.
цената тук е 79.00 евро.
Онзи ден ходих и аз да оглеждам за епилатори,4е моя стария Браун май трябва да го сменям,налага се всяка седмица да 4истя косми,неЩо не ги скубе както трябва.Но все пак крайно време е,имам го от 8 години. Mr. Green

# 4
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 204
Браун  Peace

# 5
  • Мнения: 85
Аз вече използвам пет години епилатор на Браун и съм доволна

# 6
  • Sf
  • Мнения: 808
http://www.electron.bg/product_info.php?cPath=75&products_id=79
Привет, аз имам такъв. Купих си го може би преди 6 години на почти същата цена. Явно е добър, а и аз съм доволна.
Забравих да кажа, че е BRAUN

# 7
  • София
  • Мнения: 6 743
Явно Браун натежава везната, но се чудя, защо ми казаха, че е по-добре да е с дискове, а не с пинсетки  newsm78
Какво мислите?  Praynig

# 8
  • Sf
  • Мнения: 808
Защото дисковете са по-нови от пинсетките. Като ново поколение епилатори, иновация Simple Smile Дисковете отстраняват косъмчета с дължина 0.5. Пинсетите се случва и да ги късат... Съвсем се обърках, извадих го моя епи, той е с дискове, на които има обаче и пинсети... Леле, Дамаянти, ще те объркам, извинявай  newsm78

# 9
  • на село
  • Мнения: 3 901
Защото дисковете са по-нови от пинсетките. Като ново поколение епилатори, иновация Simple Smile Дисковете отстраняват косъмчета с дължина 0.5. Пинсетите се случва и да ки късат...

Не е вярно, имам един стар Филипс -от близо 10-на години и е с дискове, миналата година си купих на Ровента, същия като на  danielad - е той е с пинсети.

Дамаянти ще ти кажа аз защо предпичитам дисковете - по -малко ме боли с тях,
ето сега си държа двата епилатора, със стария Филипс си почиствам зоната на триъгълника, а с новия - Ровента - краката, опитах и с него на триъгълника, но не издържах на болката.

# 10
  • Sf
  • Мнения: 808

Не е вярно, имам един стар Филипс -от близо 10-на години и е с дискове, миналата година си купих на Ровента, същия като на  danielad - е той е с пинсети.

Знам, объркааах се...

# 11
  • Варна
  • Мнения: 10 788
Колко често се налага епилирането?  newsm78

А колко време отнема за едни крака?  Laughing

# 12
  • на село
  • Мнения: 3 901
Ами през лятото епилирам на 10-12 дни, порастват по - бързо, а и се виждат повече голи крака  Grinning.
През зимата на около 20 дни.
Всъщност зависи от космите, ако са твърди и по -тъмни се налага по -често епилиране, ако са по -руси - по -рядко, сама ще си прецениш.
Иначе  двата крака  епилирам за около 10 мин, ама до коленете, нагоре нямам косми.


Не е вярно, имам един стар Филипс -от близо 10-на години и е с дискове, миналата година си купих на Ровента, същия като на  danielad - е той е с пинсети.

Знам, объркааах се...

Няма проблем  Hug!

# 13
  • Мнения: 3 153
Колко често се налага епилирането?  newsm78

А колко време отнема за едни крака?  Laughing


Аз имам същата Ровента, като на снимката по-горе и съм много доволна! Бях с Филипс преди това, но той не ми махаше така добре всичко.
Аз си махам на краката веднъж седмично, защото мразя наболи косми. Иначе може и по-дълго да откара по-непретенциозен човек. Отнема ми около 15 мин.

# 14
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 994
От 5 години и половина имам епилатор на Браун, с пинсети е. Ето този: http://www.electron.bg/product_info.php?cPath=75&products_id=1333. Доволна съм и засега съм решила и следващият да е същата марка. Иска ми се вече да го сменя с нещо новичко, така че ще следя темата с интерес.

Киса, честотата на епилирането си е индивидуална. Аз съм тъмничка и космите ми растат бързичко, така че ми се налага на седмица или 10 дни да се епилирам. При мен е същото и с кола маската като срок.
Като продължителност на процедурата понякога е досадно дълго, аз в повечето случаи се настанявам пред телевизора и комбинирам епилирането с гледането на нещо интересно. Зависи и какво ти е окосмяването, моето е повечко, какво да се прави - брюнетка. Честно казано не съм засичала колко време е нужно, но ако не оставяш косъмчетата да пораснат много, процедурата не отнема много време и не е болезнена.

Общи условия

Активация на акаунт