Съвет за количка - Peg Perego или Jane

  • 2 478
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 645
С две ръце съм за JANE

Ние бяхме с модел Carrera,и бях мноооооооооого доволна.
Още като я видях се влюбих в нея.
Продуктите на тази фирма са много качествени,но за съжаление почти нищо не се внася от тях във България.

# 16
  • Мнения: 43
Много благодаря за отговорите. То след толкова гласове за Джейн не остана място за съмнение. Вчера ходихме до Премама за да я огледаме и да решим със сигурност какво правим. Количката обаче я нямаше налична, имат я на склад и ще я докарат другата седмица. Това което доста ни разочарова е че няма никакъв избор на цвят -  само червена, като тази от сайта към която съм дала линк. Този цвят и на двамата с мъжа ми хич не ни се нрави, а пък и очакваме момченце. Но пък цвета не би ни спрял стига да сме сигурни че като функционалност, издържливост и качество количката е по-добра. Аз пробвах Карера Про модела и ми се видя доста по-тежък и неманеврен в сравнение с Пег Перегото. А след като сега ще даваме толкова пари за количка, хич не мислим да купуваме отделно и лятна след това. Труден избор... предполагам другата седмица след като добре я огледаме ще решим най-накрая  Rolling Eyes
Цените им са идентични - 1100 лв. Ако Пег Перегото се вземе от Пловдив е 960лв.

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 6 303
нещо тази  Джейн не ми харесва на външен вид, а и виждам ,че модела Номад е само с 1 чифт двойни  въртящи гуми ,а доколкото знам когато е обърната много трудно се вози с единични невъртящи гуми

при Пег Перего този проблем липсва,но пък наистина с тези малки и нежни колелца трудно се кара по разбити улици

може и да съм пристрастна, но бих си избрала Пег Перего

# 18
  • Мнения: 795
Jane - napravo e super. Az o6te izbiram koli4ka i sega o6te pove4e me zatrudni. 6te trjabva da ja razgledam po-dobre.

# 19
  • София
  • Мнения: 254
И аз още не мога да си избера количка.Като за първа бременност съм много непросветена и колкото повече чета за моделите колички,толкова повече се обърквам.
 newsm78

# 20
# 21
  • Мнения: 2 149
Тази Джейн има ли само летен вариант и някой знае ли колко стува?

# 22
  • Мнения: 43
Искам да се похваля, че благодарение на многото позитивни отзиви за Jane, най-накрая я взехме. Количката е наистина страхотна и само чака бебока да я изпробва. Големи благодарности за помощта в избора.  thumbsup
чаено момиче не знам точно този модел да се продава без кошчето за новородено и стола за кола. Най-добре отиди в Премама и прегледай какво има налично.

Общи условия

Активация на акаунт