Въпрос за консервните кутии...

  • 1 487
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 251
От снощи не ме оставя една мисъл, по време и след сватбата на едни приятели...
Я кажете, мили мами, какво е скрито като символ в тракащите празни консервни кутии закачени за колата на младоженците?

# 1
  • Мнения: 1 150
Не зная, това съм го виждала само по американските филми + надпис "Just Married" май така се пишише

# 2
  • Мнения: 3 251
Да, понеже се отказахме от много традиционни ритуали в името на американските/ забравихме разбулването на булката от свекървата и го заменихме със свалянето на жартиерата и още куп такива /...Та затова ми беше интересно???

# 3
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Според мен се връзват, за да вдигат шум.......
Или символизират  консервите , които ще изядат заедно в бъдеще....горкият младоженец .........

# 4
  • София
  • Мнения: 9 826
Аз пък винаги съм свързвала този ритуал с израза "вързах ти тенекия".

# 5
  • Мнения: 3 251
Аз пък винаги съм свързвала този ритуал с израза "вързах ти тенекия".
Ами и аз си го помислих,ама не става , след като са казали вече"Да" и са си ударили парафите...?!
Другото предположение от седящите на масата беше " немотията да бяга след тях и да не може да ги стигне"

# 6
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
гръм и трясък, да прогони лошите духове си мисля аз

# 7
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
За мен е привличане на вниманието- да видят хората, че току що си се оженил и да се радват заедно с теб. Или пък да те оплакват  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 2 792
Че са оставили боклука зад себе си и от тук нататък, само цветя и рози, ама от друга страна, пък може да се приеме, че ще си го влачат цял живот вързан на гърба Mr. Green

# 9
  • Мнения: 5 622
Сватбата на която си била, е била с такива кутии, вързани след колата на младоженците ли?  Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 46 438
За мен е привличане на вниманието ...

И аз така мисля, нещо като нашите клаксони  Crazy Laughing

# 11
  • Мнения: 5 622
За мен е привличане на вниманието ...

И аз така мисля, нещо като нашите клаксони  Crazy Laughing


Ние нямахме клаксони, или кутии. Колкото по-тихо, толкова по-добре, мисля аз.....

# 12
  • Мнения: 3 251
Сватбата на която си била, е била с такива кутии, вързани след колата на младоженците ли?  Rolling Eyes
Да. Бубе, и точно за това ми стана чудно и се питах, какво ли символизира?!
А пък за пукотевица имаше и фейерверки чак.

# 13
  • Мнения: 5 622
Сватбата на която си била, е била с такива кутии, вързани след колата на младоженците ли?  Rolling Eyes
Да. Бубе, и точно за това ми стана чудно и се питах, какво ли символизира?!
А пък за пукотевица имаше и фейерверки чак.

Лудницаааа  Crazy

# 14
  • Мнения: 2 978
Че са оставили боклука зад себе си и от тук нататък, само цветя и рози, ама от друга страна, пък може да се приеме, че ще си го влачат цял живот вързан на гърба Mr. Green

 hahaha Joy

Това ми хареса

Общи условия

Активация на акаунт