българския лактогенен чай-откъде в София

  • 411
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9
здравейте мами кажете ми откъде да го намеря дадох задача на свекърва ми да ми купи,но тя ми каза че е търсила в няколко аптеки включително и билкова и не са имали.Понеже не съм от София ми пишете адреси или магазини.Благодаря предварително.

# 1
  • Мнения: 455
лично аз си го набавям от две аптеки в кв.Надежда-1,където живея,би трябвало да го има в по-заредени аптеки или там където продават и хомеопатия и билки.Ако е удобен квартала за свекърва ти,мога да пиша по-конкретно

# 2
  • Мнения: 2 614
Аз съм купувала от аптеката на Бул. Гоце Делчева, до клиника Малинов.
Напиши къде е удобно на свекърва ти да потърси, така ще е по-лесно, като се включат мами от съответния квартал!  bouquet

# 3
  • Мнения: 667
Аз си го купувах от Аптека в Дружба1, бл.15, но кажи горе-долу в кой район ще търси свекърва ти.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 679
От билковата аптека на улица Венелин - това е пряка на Иван Шишман, точно при седмо училище. Останал ми е един пакет, ако не е изветрял от миналата година - мога да ти го подаря.

# 5
  • Мнения: 748
в кв. лозенец има в аптеката на ул. милин камък №12 срещу магазин пинокио и аптеката срещу хемус на бул. Черни връх №25

# 6
  • София
  • Мнения: 167
В Дианабад - Денонощната аптека на бул.Никола Габровски, срещу 15-а поликлиника, ако нямат в момента доставят за 1 работен ден.

# 7
  • Мнения: 9
свекърва ми живее в кв.Свобода

# 8
  • Мнения: 234
Аптека Ремедиум на Графа.

# 9
  • Мнения: 1 547
свекърва ми живее в кв.Свобода

Щом живее в кв. Свобода, значи ще и бъде удобно да прескочи до "Ломско шосе". Аптеката, в която има от чая се пада от страната на магазин 345 до старата фурна за хляб. Срещу нея има 2 заведения и автомивка. Мисля, че няма как да се обърка. Аптеката работи до 20 ч. вечер.

# 10
  • Мнения: 455
свекърва ми живее в кв.Свобода

Щом живее в кв. Свобода, значи ще и бъде удобно да прескочи до "Ломско шосе". Аптеката, в която има от чая се пада от страната на магазин 345 до старата фурна за хляб. Срещу нея има 2 заведения и автомивка. Мисля, че няма как да се обърка. Аптеката работи до 20 ч. вечер.
  newsm10 и аз за тази ти писах на лични

# 11
  • Мнения: 3 760
На "Патриарх Евтимий" между църквата Св. Георги и 5-те кьошета. Аптеката е малка, но обикновено го има.
Щом свекърва ти живее в Свобода, ще й е по-удобна някоя аптека в Надежда.

Общи условия

Активация на акаунт