кога започнахте с покупките за бебо

  • 1 919
  • 64
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 639
до сега и аз си мислех да пазарувам като влезна в 9 месец,но ми променихте мнението и ще започна доста по бързичко Hug А от къде пазарувате ако не е тайна? Rolling Eyes

# 31
  • Мнения: 115
Всичко си бяхме купили предварително.Само креватчето купихме, когато се роди. Пазарувай смело!По добре ти да си избереш сама нещата.

# 32
  • Мнения: 3 760
7-8-ми месец бяха основните покупки  Peace

# 33
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 515
В петия месец си купих количката и от там нататък всичко!До деветия имах всичко,дрехи изпрани и изгладени,подредени.Като ни изписаха всичко ми беше готово и най-важното аз сама си го бях подготвила.Тръгвай и не се двоуми!Леко раждане!

# 34
  • Мнения: 678
 След като влезнах в Майчинство-започнах усилено да пазаря. Имаме Количка,Креватче , Матрак,Спален комплект,Ваничка и малко дрешки с кремчета.
За мен самата - за родилния дом изпълних списъка , купила съм нещата но нищо още не ми е събрано Mr. Green

# 35
  • Мнения: 99
Ако Госопд е рекъл всичко ще мине добре, ИСКРЕННО ТИ ГО ПОЖЕЛАВАМ И АЗ.Пазарувай, не се лишавай от това удоволствие   bouquet

# 36
  • Мнения: 656
Ние започнахме да пазаруваме в началото на 8мия месец Grinning. Повярвай ми тръпката от това да избереш най-хубавото и най-красивото за твоето бебче е невероятна, радвам се че и аз бях там Laughing, в противен случай ще имаш неща които виждаш за първи път и не знаеш дали това което близките ти са избрали ще допадне и не теб Peace
Сега съм в 9тия месец и вече съм готова за щастливото събитие, изгладила съм и подредила всички дрешки за бебо, приготвила съм и багажа си за болницата само чакам бебо да реши да излиза Hug

# 37
  • Мнения: 5 647
Някъде към 7-мия месец. Тръпката е голяма и въобще не съм слушала бабините измишльотини, че не трябва предварително да се взима нищо.

# 38
  • Мнения: 3 089
веднага щом разбрах, че съм бременна. купих сукманче за девойка и панталонче за младеж Simple Smile

# 39
  • Мнения: 8 505
Никога не е рано.Щом харесах нещо,купувах го.

# 40
  • Мнения: 4 621
В началото на 9 месец купих всичко, освен количката. Нея я взехме след раждането.

# 41
  • Sofia
  • Мнения: 926
Когато влязох в 9ти месец. Ние обаче си харесахме креватче, което трябваше да се поръчва и дойде точно преди да родя. Така,че дори и да не купуваш сег а , е добре да се разходиш по магазините и да си набележиш това онова.
Голям кеф е да знаеш  Laughing
УСпех  bouquet

# 42
  • София
  • Мнения: 280
в началото на деветия месец бяхме купили почи всичко. бяха останали само дребни неща.

# 43
  • Мнения: 2 381
7-8-ми месец.А колчката-малко след раждането.

# 44
  • Мнения: 1 146
Започнах с малки покупки съм 7 месец, а основните неща в 9 се купиха. Количката след раждането.

Общи условия

Активация на акаунт