Очакват ли от вас мъжете ви да вършите всичко вкъщи?

  • 6 623
  • 154
  •   1
Отговори

Анкета

Очакват ли мъжете ви да вършите всичко вкъщи?

Опции:

  • Мнения: 334
Здравейте .Искам да ви питам очакват ли от вас половинките ви да е сготвено,изчистено newsm75 newsm79 newsm28 1ironing wash hang 1dishes и пр. с една дума третират ли ви като все едно сте слугата вкъщи?Ако не можете да се справите мрънкат ли че не било чисто,сготвено и пр.?Моичкия непрекъснато мърмори - ако му кажа,че съм уморена била съм длъжна и толкоз. #Crazy #CrazyНикакво разбиране от негова страна,че в крайна сметка съм човек и от време навреме имам нужда от глъдка въздух. Sick

# 1
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Моят не мрънка за тези неща......но отвреме на време, особено напоследък, започна да споменава, че не съм била подреждала и дрън - дрън.......Но ако видиш у нас какво е, направо ще го оправдаеш

Последна редакция: нд, 16 юли 2006, 18:46 от secretgarden

# 2
  • Мнения: 7 474
Моят не мрънка за нищо  Naughty, но понеже не работя повечето неща в къщи ги правя аз. ooooh! , ако го помоля помага  Peace

# 3
  • Мнения: 1 708
Изцяло си въртя къщата аз и той не ми се бърка.Като го помоля ми помага,но се случва рядко.Например само той изхвърля боклука Laughing
Но ако нещо не съм направила не мрънка!

Мари ан а твоят мъж чисти ли,готви ли ,пере ли за да има претенции и ти да правиш същото?

# 4
  • Мнения: 9 990
Не.Даже честичко ми казва-я не се мъчи да готвиш, ще отидем на пицария. Hug

# 5
  • Мнения: 1 629
И да очаква все тая. Каквото и колкото свърша това е. Не се оплаква.

# 6
  • Мнения: 663
Моичкия непрекъснато мърмори - ако му кажа,че съм уморена била съм длъжна и толкоз. #Crazy #CrazyНикакво разбиране от негова страна,че в крайна сметка съм човек и от време навреме имам нужда от глъдка въздух. Sick

Е, разбира се, че си длъжна нали по цял ден си гледаш кефа, а той ходи на работа #2gunfireМоя държи да има наготвено, в началото на брака ни имаше скандали по този повод и успя да ме дресира, иначе за останалата домашна работа не очаквам да си я поделяме, но пускането на една пералня на пример не е никак трудно,ама кой да се сети...

# 7
  • Мнения: 334
[quote
Мари ан а твоят мъж чисти ли,готви ли ,пере ли за да има претенции и ти да правиш същото?
[/quote]
Не.Винаги съм обичала вкъщи де е подредено и уютно и доскоро успявах да се справям,но напоследък /малката като проходи тичам само след нея/ не успявам.А той милия като не е свикнал така и само мрънка .Мен това ме вбесява,защото се старя и непрекъснато се караме/всеки си има различна гледна точка/. #Cussing out

# 8
  • Мнения: 334
Моичкия непрекъснато мърмори - ако му кажа,че съм уморена била съм длъжна и толкоз. #Crazy #CrazyНикакво разбиране от негова страна,че в крайна сметка съм човек и от време навреме имам нужда от глъдка въздух. Sick

Е, разбира се, че си длъжна нали по цял ден си гледаш кефа, а той ходи на работа #2gunfireМоя държи да има наготвено, в началото
на брака ни имаше скандали по този повод и успя да ме дресира, иначе за останалата домашна работа не очаквам да си я поделяме, но пускането на една пералня на пример не е никак трудно,ама кой да се сети...
За моя е обида да му кажа да пусне пералнята. #Crazy Sick

# 9
  • София
  • Мнения: 12 550
Здравейте .Искам да ви питам очакват ли от вас половинките ви да е сготвено,изчистено newsm75 newsm79 newsm28 1ironing wash hang 1dishes и пр. с една дума третират ли ви като все едно сте слугата вкъщи?Ако не можете да се справите мрънкат ли че не било чисто,сготвено и пр.?Моичкия непрекъснато мърмори - ако му кажа,че съм уморена била съм длъжна и толкоз. #Crazy #CrazyНикакво разбиране от негова страна,че в крайна сметка съм човек и от време навреме имам нужда от глъдка въздух. Sick


Знаеш ли мила - то е както си го направиш. За мен подобно поведение би означавало, че не ме уважава като човек. У нас няма мъжка и женска работа. Но аз съм много серт и като нищо ще му посоча вратата #2gunfire
Все пак наистина мисля, че е въпрос на уважение и взаимен респект. Не може да ти казва, че те обича и да те третира като слугиня. Не може аз да казвам, че го обичам и да го оставя да дъвче пържени яйца, ако цял ден съм била вкъщи. Така е...семейство се гради с много уважение, компромиси и любов. И то от двете страни Hug

# 10
  • Мнения: 46 434
Не само, че не очаква, ами даже и поема половината Blush

Защо не му възложиш задължения и на него? Нали този дом е и негов, трябва да допринася за уюта  Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 6 167
всички, които са били при мама до определена възраст го очакават!
очакват, че заменят стария модел ( мама) с по нов модел ( жената)  който просто ще го прави по-бързо и качествено, А и освен това с нови екстри - прави секс.
в моя случай, очаква, с тази разлика, че аз правя каквото и когато искам и той не ми натяква, защото това ще му е за последно.

# 12
  • Мнения: 9 990
Никол-ми тя си написа-било обида да пусне пералнята.... Whistling
За потърпевшата- ми остави си го да мрънка тогава...да свиква, а ти не се нагърбвай с всичко.

# 13
  • Балчик
  • Мнения: 9 213
всички, които са били при мама до определена възраст го очакават!
очакват, че заменят стария модел ( мама) с по нов модел ( жената)  който просто ще го прави по-бързо и качествено, А и освен това с нови екстри - прави секс.
в моя случай, очаква, с тази разлика, че аз правя каквото и когато искам и той не ми натяква, защото това ще му е за последно.

 Peace

# 14
  • Мнения: 46 434
Никол-ми тя си написа-било обида да пусне пералнята.... Whistling ...

Като тя спре да я пуска, той ще види, че е по-безобидно да пусне пералнята, отколкото да вони  Joy

Сетих се за един виц по този случай:

Тя: Отивай да пЕреш!
Той: НЕма да пЕра!
Тя: Бреееей, шА пЕреш и песен шА пееш!
Той (с поглед на победил в спора): Ша пЕра, ма нЕма да пея  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт