idwa mi da si sloja krai na jivota!

  • 3 996
  • 58
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 227
Този селски манталитет е нелечим! Имала съм сблъсък с такъв и изводът, който си направих, беше твърде кратък: БЯГАЙ! Това е нещо ужасно и с годините ще става все по-тежко. Най-добре е детето да не разбира какво включва такава "родителска грижа". А ти преди да се замислиш сериозно по въпроса със самоубийството, си направи сметка, като си отговориш на въпроса "Чия шапка всъщност ще накривиш?" Бъди силна! Успех!
Напълно съм съгласна с Готина мама...

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Защо не му кажеш, че и той ще мине към графа - бивши. Не си и помисляй за глупости, като край на живота. Детето ти на кого ще го оставиш. Омръзна ми от нагляри, който си мислят, че света се върти около тях и могат само да ползват жените.

Заслужава си да живееш, дори само с мисълта да видиш детето си на 18, а после ти се ще да го видиш със семейство....внуци. Ах... детето...мъжете са заменими, но това сладко малко същество трябва да бъде отгледано от мама, и ти си длъжна да се вземеш в ръце и да не позволиш твоето малко слънчице да се чувства самотно. Живей заради него и ще си удовлетворена, загърби всичко останало.

# 17
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Жалко за горчивия ти опит с бившия- май не ти е бил за урок. Стегни се бе, момиче. Имал пари, връзки- дрън-дрън. Виждали сме ги такива. Подавай си молбата за развод, за да можеш да реагираш законно, ако работите загрубеят. Ако ли пък толкова го обичаш - търпи го. Ама щом мислиш за самоубийство, значи така или иначе ще се разделиш с него, нали? Бъди силна и смела, живей само за себе си и детето си. А него- ignore2

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=114892.0

Последна редакция: пн, 17 юли 2006, 01:17 от djemma

# 18
Да си сложиш край на живота не е решение на проблема а това че ще ти вземе детето не си го мисли нали той е далеч а и казваш че не е бил очарован че си бременна така че спокойно и се замисли че за всеки проблем има решение но не и КРАЙ на живота

# 19
  • София
  • Мнения: 39 763
Това е най-глупавото решение, което можеш да вземеш.
1во има много жени, които сигурно са доста по-зле от теб, но не мислят така.
2ро не ми звучиш като самоубийца. Просто защото те не съобщават за намерението си, а най-вече са страхливи.
Щом търсиш начин да решиш проблемите си... не си страхлива.
Успех.

# 20
  • Мнения: 505
Бъди силна! И не си мисли за глупости. Помисли си, на детенце добре ли ще му е да расте без мама. Сори, ама не си сама и имаш за кого да се грижиш. А онзи - що не го оставиш да си гледа живота. Ама сам.

# 21
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Заплаши го със развод, ако трябва се разведи. Намери добър адвокат и уредете проблема с детето по съдебен път.

А това прочете ли го? http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=114892.0

# 22
  • Мнения: 274
problenma e che toi e chovek s vrazki i pari i ako iska moje da mi otvle4e detenceto i nikoga da ne go vidq, strah me e!nqmamm drug izbor!


Миличка не му се впрягай. Не може да ти отнеме детето! Моя бивш мъж някога така ме заплашваше(имаше също възможността да го направи) да ми отвлече детето. Но ако му покажеш, че не се страхуваш от него и ако осъзнаеш, че детето ти е по-важно от поредния простак в живота ти - ще се разделиш с него и ще си запазиш детето. А по законен път пък е абсурд да ти го вземе.
Просто трябва да намериш сили в себе си и да се разведеш с него!

# 23
  • София
  • Мнения: 1 097
Следващия път, като ти каже, че щом бившия можел- защо той да не, заяви му, че не ти е нужно много за го "прехвърлиш" в графа бивши

сори за офф-а
sisMr. Green


Подкрепям това!!!  Hug Още повече имаш вече опит с това. Да ги хвърляш зад гърба си.

И ако наистина държиш на детето, го направи. Как мислиш ще му се отрази гледката на една плачеща и стенеща майка и на озлобен "баща", който я налага?

# 24
  • Мнения: 291
problenma e che toi e chovek s vrazki i pari i ako iska moje da mi otvle4e detenceto i nikoga da ne go vidq, strah me e!nqmamm drug izbor!


Миличка не му се впрягай. Не може да ти отнеме детето! Моя бивш мъж някога така ме заплашваше(имаше също възможността да го направи) да ми отвлече детето. Но ако му покажеш, че не се страхуваш от него и ако осъзнаеш, че детето ти е по-важно от поредния простак в живота ти - ще се разделиш с него и ще си запазиш детето. А по законен път пък е абсурд да ти го вземе.

Абсолютно съм съгласна. Бягай на далеч от този мъж, бъди силна и му го покажи, веднага ще се промени. Избива си комплексите според мен мъжа ти, такива като него надушват някоя слаба душа и действат. Не може по законен начин да ти вземе детето. А по незаконен мисля, че и не иска....
Просто трябва да намериш сили в себе си и да се разведеш с него!

Последна редакция: пн, 17 юли 2006, 13:44 от galcho

# 25
  • Мнения: 4 621
Сложи край, но не на живота си, а на брака с него!
Вземи си детето и продължи сама, за сега сама, сигурна съм, че ще намериш истинската си половинка, която ще те оцени, никой човек не заслужава това, през което минаваш  Confused
Абсолютно подкрепям Peace

# 26
  • Мнения: 817
Я го разкарвай възможно най-бързо.И за какво самообийство говориш?!Как може да причиниш това на детето си ,да го оставиш да го отгледа този скапаняк ooooh!

# 27
  • София
  • Мнения: 7 242
Ти си си направо за завиждане в сравнение с много мами от "Родители, отглеждащи сами децата си". Не ти виси на главата /работи в чужбина/, праща ти пари... Проблемът ти е, че не можеш да приемеш, че май е боклук и че всичко от негова страна е приключило. Грехота е да говориш за самоубийство, когато имаш 4 месечно бебе и всички сте здрави. Я се стегни.

# 28
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Ти детето що го прави????
Като не можеш на това нещо - несподелена любов -  да устоиш, как ще се бориш за напред? Затова вземи мисли за детето, а после за себе си!
Кво те бърка един смотльо пък бил той и баща на детето ти? Не е ли най-важното нещо детето ти?
Май нещо приоритети те ти са объркани... ти майка ли си или свободна жена мислеща само за мъже????

Хайде стягай се и кви са тия глупости - на кой ще оставиш 4-месечно бебе???? За какво го роди, като не те бърка? Поне от постовете не видях да мислиш за него, а само за себе си и своята любов...
Ама детето с нищо не е виновно, че си го родила, а сега имаш приоритет - дтвоето бебе!

Успех и има къде къде по-лоши неща, ама хората се борят заради децата си! ЗАтова мисли първо за детето си и после за себе си - ще откриеш, че щеш - не щеш има за какво да живееш и ТРЯБВНА да живееш.
То и аз като разбрах, че мъжа ми кръшка много неща исках... ам детето е най-важното - нямам право да се лигавя и рева и тръшкам, а трябва да бъда опора за него... и за себе си.
Успех

Последна редакция: пн, 17 юли 2006, 13:01 от catnadeen

# 29
  • Мнения: 6 167
взимай си багажа и бебето и сложи край на този брак
това е безумно отношение, нито една жена не го заслужава.
да не говорим за дете, което расте в подобна атмосфера.
от едно се притеснявам - че си пристрастена към мъжа си мазохистка и си от тези жени, които с наранените тела , лица и тн ще казват, че са паднали
по стълбите и винаги ще оправдават съпрузите си. вече виждаме оправдание в пари, връзки и дрън дрън.
за мъжа ти явно  е възбуждащо да третира лошо жена си.
отвратителна ситуация, която има една жертва - бебето ви.
за което явно не мислиш, мислейки да сложиш край на живота си, вместно на перверзните ви отношения.

Общи условия

Активация на акаунт