Ефикасно средство против пъпчици по челото?

  • 12 783
  • 47
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 631
Аз съм адски доволна oт тези лепенки,предвид в какво изобилие са черните точици по нослето ми !
Няма да сгрешиш !  Peace   Аз Ви гарантирам за ефекта !   bouquet  успех !
  Nivea  Peace

Нямам търпение да свърши работния ден да ида да си купя... А ти как ги ползваш? Защото гледам, че има спор - на мокро, на сухо, дърпаш, не дърпаш... newsm78  Thinking
Леко мокриш мястото (носле или там което ),залепяш плътно и чакаш 10 - 15мин. После леко почваш от единия край да разлепяш.Не дърпай - садистично е ! Ти и леко да отлепяш пак малко ще те заболи.

Цената е 1.40 някъде там на лепенка.

Намерих си ги по 1.60лв. едната Simple Smile
Вчера обаче не ми остана време да ги пробвам, но гледай кво ще става днес  Laughing
Само не знам на моето мъжленце как ще му ги махам после, че той къвто е чувствителен и не търпи на болка... Rolling Eyes
Еее ама и аз май те изплаших Simple Smile Не боли ... просто е неприятно,знаеш разлепянето,а това е лице все пак   Flutter
И аз му правя  на приятеля ми,кажи на мъжлето,че не е само той подложен на "стрес"...  hahaha (такива са лигльовци на моменти.. ) 

Мен не можеш да ме изплашиш, ама той е като децата Simple Smile

# 31
  • Мнения: 1 813
Аз съм адски доволна oт тези лепенки,предвид в какво изобилие са черните точици по нослето ми !
Няма да сгрешиш !  Peace   Аз Ви гарантирам за ефекта !   bouquet  успех !
  Nivea  Peace

Нямам търпение да свърши работния ден да ида да си купя... А ти как ги ползваш? Защото гледам, че има спор - на мокро, на сухо, дърпаш, не дърпаш... newsm78  Thinking
Леко мокриш мястото (носле или там което ),залепяш плътно и чакаш 10 - 15мин. После леко почваш от единия край да разлепяш.Не дърпай - садистично е ! Ти и леко да отлепяш пак малко ще те заболи.

Цената е 1.40 някъде там на лепенка.

Намерих си ги по 1.60лв. едната Simple Smile
Вчера обаче не ми остана време да ги пробвам, но гледай кво ще става днес  Laughing
Само не знам на моето мъжленце как ще му ги махам после, че той къвто е чувствителен и не търпи на болка... Rolling Eyes
Еее ама и аз май те изплаших Simple Smile Не боли ... просто е неприятно,знаеш разлепянето,а това е лице все пак   Flutter
И аз му правя  на приятеля ми,кажи на мъжлето,че не е само той подложен на "стрес"...  hahaha (такива са лигльовци на моменти.. ) 

Мен не можеш да ме изплашиш, ама той е като децата Simple Smile
Mr. Green  Хахаха 
Хайде действайте и да кажеш дали са ефикасни според теб,че ето на някои не им допадат  Sad

# 32
  • София
  • Мнения: 4 966
малеее,какви са тези цитати от вас двете Shocked

и аз чакам отзвук за лепенките.

# 33
  • Мнения: 1 813
Хахаха да, kafe, малко прекалихме с цитатите  Rolling Eyes
И аз чакам да кажеш .  Hug   
Извинявам се на останалите  Embarassed .

# 34
  • Мнения: 2 631
Хайде мнение и от мен за лентичките...
Пробвах само тази за носа, стоях петнайсет минути и...отлепих!
Наистина има ефект  Laughing и нямам тъърпение да повторя процедурата след няколко дни отново...
Единственото кофти беше, че след това около час имах чувството, че някой ме дърпа за носа Simple Smile
Но да, има ефект!  Hug
Благодаря на този, който пусна идеята  smile3525 newsm51
Носът ми е доста по-чист от преди!  Sunglasses Heart Eyes

# 35
  • Мнения: 1 813
Хайде мнение и от мен за лентичките...
Пробвах само тази за носа, стоях петнайсет минути и...отлепих!
Наистина има ефект  Laughing и нямам тъърпение да повторя процедурата след няколко дни отново...
Единственото кофти беше, че след това около час имах чувството, че някой ме дърпа за носа Simple Smile
Но да, има ефект!  Hug
Благодаря на този, който пусна идеята  smile3525 newsm51
Носът ми е доста по-чист от преди!  Sunglasses Heart Eyes
Радвам се,че са свършили работа. Party
Но нали знаеш,трябва да са минали минимум 3 дни до следващата процедура  Peace

# 36
  • Мнения: 2 631
Хайде мнение и от мен за лентичките...
Пробвах само тази за носа, стоях петнайсет минути и...отлепих!
Наистина има ефект  Laughing и нямам тъърпение да повторя процедурата след няколко дни отново...
Единственото кофти беше, че след това около час имах чувството, че някой ме дърпа за носа Simple Smile
Но да, има ефект!  Hug
Благодаря на този, който пусна идеята  smile3525 newsm51
Носът ми е доста по-чист от преди!  Sunglasses Heart Eyes
Радвам се,че са свършили работа. Party
Но нали знаеш,трябва да са минали минимум 3 дни до следващата процедура  Peace

Да, разбрах за трите дена!  newsm10
аХ' Не!, благодаря и на теб за изказаните мнения, и който не ги е пробвал бързо да тича към аптеките и да си купува!!!  newsm10 newsm03 smile3521

# 37
  • Мнения: 2 907
От лепенки против 4ерни то4ки никога не съм била доволна, при мен поне не е имало ефект. А съм пробвала не само лепенки на Нивеа, а и на Диадермин, Гарние, Лореал и Виши. НИКОГА досега не съм имала и най-малкият резултат.

# 38
  • Мнения: 2 631
От лепенки против 4ерни то4ки никога не съм била доволна, при мен поне не е имало ефект. А съм пробвала не само лепенки на Нивеа, а и на Диадермин, Гарние, Лореал и Виши. НИКОГА досега не съм имала и най-малкият резултат.

Може би трябва първо да си напариш лицето хубаво, за да ти се отворят порите  Thinking  newsm78

# 39
  • Мнения: 60
Май много сме така.На мен ми казаха алергия от слънцето.Вече ми излизат не само по челото,а и по гърба.Не съм намерила лек

# 40
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
преди няколко дни си взех микстура алба от аптеката и си слагам на челото вечер, защото леко белее. почти 50 % изчезнаха.

# 41
  • Мнения: 1 063
За пъпки, пъпчици по лицето и тялото препоръчвам от личен опит сапун Visaka, билков от Аюрведа. Купува се от аптека, цената му беше мисля 1,50лв. Ефекта е бърз, лекува ги, зарастват, но аз лично го ползвам за кратко, само, когато се появи проблем - пъпчици. Защото все пак е сапун и изсушава кожата. И е икономичен - стига ми за година, че и повече. Би трябвало да помага и за черни точки и т.н., защото пише, че е подходящ за акне, възпалителни кожни процеси и т.н.

# 42
  • Мнения: 2 631
преди няколко дни си взех микстура алба от аптеката и си слагам на челото вечер, защото леко белее. почти 50 % изчезнаха.

Белее?  newsm78

# 43
  • 1st floor
  • Мнения: 9 102
Аз имах останал от вагинални промивки Триклобактер и в аптеката ми казаха, че е за проблемна кожа, дезинфекция при бебета и др. Пробвах и наистина има ефект. Една опаковка струва 7 лв. обаче се разрежда една с.л. на чаша вода преди да го използваш , и е адски голямо количиство. Може да го използвате и за другите му цели.

# 44
  • Sf
  • Мнения: 808
Мога ли да споделя един съвсем лесен и стар начин, който съм ползвала и още използвам веднъж седмично Simple Smile Писала съм и в други теми, затова се извинявам за повторението Wink

Против пъпчици, комедони/черните точки/ и за общо изчистване на кожата:

Измивате лицето си с топла вода. Взимате малко сода бикарбонат в шепа, после малко пяна за бръснене, разтърквате добре в шепите си и после обтривате лицето си няколко минути. Изплаквате добре с топла вода. Содата изсушава кожата, почиства порите, пяната за бръснене отваря порите и действа антисептично Simple Smile А и е съобразена с РН на кожата Simple Smile Не е като обикновен сапун все пак Simple Smile

Содата също действа и леко избелващо, така че след поне 2 пъти седмично, зависи доколко е мазна кожата Ви, ще имате сияйна здрава и много гладка кожа!

Изпробвано е и ще видите ефекта на гладката кожа, гарантирам Ви Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт