Отговори
  • Мнения: 274
Добро утро момичета!

Тази сутрин се събудих с някаква надеждичка под лъжичката с привкус на бебешки мечти и някак си ми стана мило. Та мисля да предам на всички тоз заряд за бебета!

Лека седмичка и успех.

# 1
  • Мнения: 515
Здравейте и от мен.Успешна седмичка на всички    bouquet

milmuk страхотно заглавие мила ,дано надеждата под лажичката да я има всяка една от нас и наистина да ни затрупат много добри новини  Grinning

# 2
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Здравейтеееееее   Hug!
Тъкмо си напрягах мозъка за заглавие на темичката и ме изпревариха!Но пък е хубаво!Може и да се промени малко,за да е по-благозвучно - например:"Морски бриз подухна вече,идва скоро малкото човече" или нещо подобно...Ние се завърнахме от село и стягаме морето.Снощи се постарах да ви изчета .
Леа,страшно се радвам за теб - а така,само хубави работи оттук нататък Peace!
Ним - честито дипломиране - сега вече мисли само за бебчо baby_neutral!
Меги,моля се всичко да е наред Praynig - пиши когато имаш желание!
Аз нещо май поувесих нос Cry - много ми се насъбраха хубавите новини напоследък - за времето,в което бяхме на село съседката ми там и жената на втория ми братовчед родиха втори деца - момчета,а вчера научих,че първата ми братовчедка,с която децата ни са през 3 месеца е бременна...По цял ден си мисля,че вече трябваше да съм в четвъртия месец,че може и да не успея Cry...изобщо тъпа работа Confused...Сега си чакам ЧХГ-то и съвсем съм на тръни...Малко мъмрене ще ми се отрази добре... Twisted Evil
Иначе се чувствам перфектно,защото снощи съвсем спокойно си облякох "моминските" дрехи - чувството е велико,особено оттова,че продължавам да свалям омразните сланинки!Мисля наесен да шашна колегите с нова визия Blush!
Сега полека почвам да приготвям багажа за морето...
Прекрасна седмица на всички и дано гадното настроени е само на моя адрес Hug!

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Честита нова седмичка.Нека да донесе саммо хубави новини.
иначе аз за сега няма да ходя на лекар.Невярвам за тр  дни да се е променило положението.Ще чакам другия понеделник-друго не ми остава.

# 4
  • Мнения: 1 183
Здравейте, момичета!
Меги, стискам палци всичко да е наред!
Мариетка, добре дошла, недей така да увесваш нос, гадничко е наистана такива новини като те затрупат, а при теб да няма, но все пак погледни какво имаш хубаво семейство, предстои ти седмица на морето, въобще приказка!
Аз се отказах да ходя тази седмица на лекар, защото температурата ми е постоянна от няколко дни, фертилити ми отчете овулация на 47ми ден и искам да видя дали пък няма да ми дойде от самосебеси вместо да пия хормони пак, а да не казвам, че гърдите ме болят от няколко дни, ама ме болят, много отдавна не ми се е случвало  newsm78 много се надявам това ми докара лелката, че направо ми втръсна да я чакам  Close

# 5
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Здравейте всички!
Успешна нова седмица и дано ни донесе повече радостни вести!
Меги,да знаеш,че чакаме с теб и дано няма проблеми.
Мариетка,не се поддавай на неприятните мисли,скоро нещата ще се наредят и при теб,само търпение да имаш!
Желая ви лятно настроение и мнооого усмивки! Grinning

# 6
  • София
  • Мнения: 4 272
Добро утро и от мен Grinning
Много ми хареса това с морския бриз...сякаш го усетих!
Ние и в събота, и в неделя бяхме сред природата. Вчера бяхме на Витоша, брахме билки и горски ягоди, а в събота - в горичката над село Балша. Сега съм в прекрасно настроение, заредена от чистия въздух и хубавите гледки Flutter
Меги, силно стискам палци питесненията ти да са неоснователни Praynig Дано просто по-късно да си забременяла. Не е задължително да имаш признаци. Леля ми казва, че когато тя е била бременна не е усещала нищо, само дето коремът й е растял.
Мариетка, не увесвай нос Hug Мисли си за морето и новата ти визия и ще видиш как ще започнеш да се усмихваш Simple Smile

# 7
  • Мнения: 1 701
Здравейте и от мен. Simple Smile
Не знам, дали аз свикнах с гаденето или то с мен, но вече май успявам горе долу да го контролирам.
Чудя се сега какво ме чака още! Simple Smile
Меги, непрекъснато си мисля за теб, мила. Не знам останаха ли утешителни думи, които да ти кажа, но това, че знаеш, че има хора макар и виртуални които те подкрепят ис тискат палци за теб не е малко според мен. Помня аз как разчитах на вас, когато ми беше трудно!

# 8
  • Мнения: 498
Айде  добър Ви ден мацки! И на мен днес ми е някак спокойно за понеделнишки , ама ще го видим има още вода да изтече до края Sad
Лея- та , къде ще ходиш на почивка ? Аз още се лутам из разни сайтове ама - 0  Thinking
Успешен ден на Всички Ви  Hug

# 9
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
Здравейте и от мен, .............
Ние от два дни сме отпуска само за седмица, ама няма как повече не ни дадоха шефовете.............., но като видях темичката и ми стана едно такова мило и родно, въпреки че море не съм виждала от няколко години и все пак доста от вас сега ще стегнат куфарите за натам, и се надявам поне виртуално да ме вземете до златистите плажове, палавите вълни и безкрайното искрящо небе............... Hug
Стига мечти, в Чехия морета НеМА .......... като за начало съм ви спретнала една салатка за добър старт на деня
Мариетка ,споко мила може пък на морето да стане чудото, и дано так стане.
Меги, вярвам и се надявам с теб,  Praynig

# 10
  • Мнения: 267
Здравейте!
Минавам само набързо да ви помоля да стискате палци
 Sad
Вчера прокървих и сега се мъчат докторите да закрепят положението. Дано да успеем да го задържим този път, че ако ми се случи  пак да го загубя вече не знам как ще го понеса  Cry
Минах да си оставя болничния и заминавам да пазя леглото.
Стискайте палци, понякога помага.
Вкъщи нямам интернет, затова ще се покрия за известно време.
На всички желая късмет.

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Ели дано всичко е наред HugЩе се моля за теб Praynig

# 12
  • София
  • Мнения: 932
Здравейте и от мен сладурани  smile3525.Честита ви нова седмичка, дано е плодотворна и бебеносна newsm17 newsm51
Утре и тая седмица въобще  чакам да НЕ ми дойде!Стискайте палци newsm17 newsm17
Успешен ден!  bouquet

# 13
  • на пистата
  • Мнения: 5 826
добро и от мен,Елица надявам се всичко да мине и след девет месеца да се сещаш за това с усмивка.аз ще си чакам на 30ти да не ми дойде,надявам се този месец да сме направили бебчето,защото ако и сега не е станало имам чувство,че вече няма да искам.

Последна редакция: пн, 17 юли 2006, 11:47 от fraUlica

# 14
  • Мнения: 498
Здравейте!
Минавам само набързо да ви помоля да стискате палци
 Sad
Вчера прокървих и сега се мъчат докторите да закрепят положението. Дано да успеем да го задържим този път, че ако ми се случи  пак да го загубя вече не знам как ще го понеса  Cry
Минах да си оставя болничния и заминавам да пазя леглото.
Стискайте палци, понякога помага.
Вкъщи нямам интернет, затова ще се покрия за известно време.
На всички желая късмет.
Мале ЕЛИ ... Стискам ти палци ..... най- искрено. Почивай... Успех.

Общи условия

Активация на акаунт