Пъпки...

  • 11 220
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 201
Моля ви, помагайте, че вече незнам какво да правя. От около седмица съм се опъпчивила по деколтето и врата. Едни такива ситни червени пъпки, някои от тях имат гнойни връхчета. Ужас, все едно се шаря  #2gunfire  Close От какво може да се се появили, някой имал ли е такъв проблем? Предложения с какво да ги мажа?
Ще съм благодарна за всякакви мнения и съвети!

# 1
  • Мнения: 1 254
може да си направила слънчева алергия.
както и да е, ще ги поуспокоиш с розова вода и лавандулово масло.
избягвай сапун докато завяхнат!
розовата вода като тоник, а лавандуловото масло да е разредено (има дермални разтвори по аптеките, но и тях разреди с още масло, например бадемово, за да не се  получи изгаряне).



ами това е.
  bouquet кожа!

# 2
  • Мнения: 201
Благодаря Vesi  Hug

# 3
Моля ви, помагайте, че вече незнам какво да правя. От около седмица съм се опъпчивила по деколтето и врата. Едни такива ситни червени пъпки, някои от тях имат гнойни връхчета. Ужас, все едно се шаря  #2gunfire  Close От какво може да се се появили, някой имал ли е такъв проблем? Предложения с какво да ги мажа?
Ще съм благодарна за всякакви мнения и съвети!

Аз съм така от повече от месец, но моите са на раменете. Close Ужасно гадно!  Close Така и не разбрах от какво ми излязоха.  Shocked
Сега са се поуспокоили малко - мажа ги с розова вода и отгоре им слагам от крема ми за лице на Neutrogena и да ти кажа има малко подобрение - завехнали се, но още се виждат.  Sad И душ гела си смених - взех си на Палмолив Термал Спа синия, ексфолиращия с бяла глина който е. Но правя всичко на едно и незнам кое точно помогна.  newsm78

# 4
  • Мнения: 201
Направо даже е отвратително, все едно не си поддържаш кожата   Close На лицето нищо ми няма, кожата ми е чиста и добре изглеждаща, но деколтето ми и врата ми са ужасни  smile3514

# 5
Направо даже е отвратително, все едно не си поддържаш кожата   Close На лицето нищо ми няма, кожата ми е чиста и добре изглеждаща, но деколтето ми и врата ми са ужасни  smile3514

И при  мен е така.  Close Лицето ми е чисто, а по раменете ужас.  Shocked Много странно.  Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 7 914
При мен подобни пъпчици се получават от слънцето, а понякога и от топлината!

# 7
  • Мнения: 201
Сега си купих лавандулова вода и алергозан за мазане и започвам атаката  #2gunfire срещу гадните пъпки  Twisted Evil Ако има подобрение ще ви споделя  Simple Smile

# 8
Сега си купих лавандулова вода и алергозан за мазане и започвам атаката  #2gunfire срещу гадните пъпки  Twisted Evil Ако има подобрение ще ви споделя  Simple Smile

Сподели, защото ако ти се изчистят да започвам и аз да се мажа.  Simple Smile

# 9
  • Мнения: 201
Ами вчера се намазах два пъти с лавандуловата вода и алергозана и днес пъпките са в доста по-добро състояние, завехнали са, по-малки са, нямат бели връхчета, разликата с вчера е огромна  Sunglasses Sunglasses Sunglasses Така, че Philyra може да пробваш и ти  Heart Eyes Алергозана за мазане струва около 3.50, а лавандуловата вода е 2.50. Успех и на теб в борбата с гадните пъпки  Twisted Evil

# 10
И на мен ми се появяват само че на гърба,не ги мажа с нищо и сами изчезват.Мисля,че имам алергия,но несам си правила изследвания.

# 11
Ами вчера се намазах два пъти с лавандуловата вода и алергозана и днес пъпките са в доста по-добро състояние, завехнали са, по-малки са, нямат бели връхчета, разликата с вчера е огромна  Sunglasses Sunglasses Sunglasses Така, че Philyra може да пробваш и ти  Heart Eyes Алергозана за мазане струва около 3.50, а лавандуловата вода е 2.50. Успех и на теб в борбата с гадните пъпки  Twisted Evil

Оооо, отивам в аптеката newsm08
На мен с моите мазила ми отне доста повече време, а и още си личат гадовете.  #Cussing out
Благодаря за инфото!  Hug

# 12
  • Мнения: 1 986
 На мен ми се появяват обаче по гърба и отчасти по раменете Confused,нямат връх и не са гнойни,но ужасно ме дразнят,особено сега,през лятото,когато се носят потници Cry-с какво да се мажа???

# 13
  • Мнения: 201
На мен ми се появяват обаче по гърба и отчасти по раменете Confused,нямат връх и не са гнойни,но ужасно ме дразнят,особено сега,през лятото,когато се носят потници Cry-с какво да се мажа???
Ако искаш пробвай само с лавандулова вода, може и да ти помогне, а и най-малкото няма да ти навреди  Flutter

# 14
  • Мнения: 1 986
 Благодаря ти  bouquet,ще пробвам! Имаш предвид вода,така ли-не лавандулов спирт newsm78

Общи условия

Активация на акаунт