Милумил и Аптамил

  • 1 645
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 27 524
А да питам дали може ако детето направи 8 месеца да се дава още Милумил 2, а не 3.



Може, но не дълго време. Цифрите са съобразени според възрастта на детето и са с променен състав, съобразно растежа им. Ако имаш купени кутии, дай си ги без проблем. Но ако не - купувай си после тройката.

# 16
  • Мнения: 353
въпреки, че мамите са били вече доста изчерпателни и аз да си кажа. дъщеря ми се изприщваше, повръщаше и имаше запек от всичко, което й давах преди да стига до милумил. давах първо milumil HA1, сега сме на Milumil HA2, това е за деца със склонност към алергии. много съм доволна.

# 17
  • София
  • Мнения: 2 967
На повечето пише, че са с "пребиотици", но мисля че Аптамила е по-нов и по-добър.

# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Аптамил е за деца със запек,колики,а
Милумил се препоръчва за деца с оригване и повръщане.

# 19
  • Мнения: 409
Аптамил давай. Той по принцип не е мазен, в БГ просто млеката са по-различни, не знам защо. Милумил е за деца, които са лакоми и с цел да ядат по-малко. Има скорбяла, ориз, такива неща. Ако детето си яде нормално, няма нужда от Милумил. По-сладък е за тези, които не са с особен апетит. При всички положения Милумил е за деца, които имат някакви отклонения - злояди, дебелички, които лесно повръщат ,той е по-гъст и се задържа по-лесно. Аптамил според мен е най-доброто и ако нямате оплаквания, него ти го препоръчвам. Иначе и Милумил е страхотен, както и всички неща на Милупа. Но да свикваш детето на сладко без нужда според мен е излишно.
Успех с избора  Hug
И аз съм за АПТАМИЛ Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 3 271
Незнам каква точно е разликата Thinking. На нас педито ни изписа Аптамил - не сме имали никакви проблеми - било то с акане или с нещо друго.
Аптамил Peace

Общи условия

Активация на акаунт