И сп "9месеца" захранва рано!

  • 1 578
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 966
Малко офф: някоя от вас да има юлския брой на списание Мама, трябва да са писали за Отвореното писмо и протеста, а около нас никъде го няма Sad
Имам го,има го и писмото дам...

# 16
  • Мнения: 2 631
Вени,
разкажи, моля те, какво стана на лекцията днес!!!
 Praynig newsm78 Praynig newsm78 Praynig newsm78

# 17
  • София
  • Мнения: 3 648
Сега се прибирам - след лекцията отидохме и на кърмаческа среща, а после и по задачи!
Сега слушайте и се ограмотявайте!
При навършени 5 месеца / жената все пак беше чела нещичко /ни предложиха да започнем със зеленчуково пюре: по една-две лажечки като увеличаваме вески ден като за 10 дни трябва да въведем храната / зеленчука/, който сме започнали. Защо е толкова спешно и гоним план - не разбрах! След това започваме със следващия като го добавяме към първия и пак 10 дни! И т.н., и т.н.! След това на навършени 6 започвате с млечен кисел и/или плодова каша. Някъде там въвеждате и през ден 1/4 жълтък в зеленчуковото пюре. На 7 месеца започвате сутрин да давате попара ипо някое време/непомня точно кога/ бульон. Така че на 10 месеца вашето дете да започне да хапва обща храна на малки късчета! За кърмата остава само вечер май, защото всички други хранения са заместени. То малко нейни майки имали достатъчно кърма до това време! Това породи у мене въпроса : е, не е ли причина за това липсата на стимулация на лактацията от това напълно изместване на кърменията с други храни! Питах я това, но тя, освен че каза, че въпроса ми е основателен, обърква причина и следствие и каза, че трябва да се захранва, защото кърмата намалявала, но не се усеща, че кърмата намалява, защото захранват!
Освен това и друг бисер изтърси: нетрябва да се кърми нощем, защото жената се изморявала и кърмата намалявала!!!
Ако нещо съм изпуснала, Правда да допълни, че си водеше бележки!

# 18
  • София
  • Мнения: 4 966
ужас doh

# 19
  • Мнения: 4 181
Момичета, кажете вие питахте ли ги за този материал, успяхте ли да коментирате с някой от списанието след лекцията и самата лекция?
Isaikova кажи моля те какво има писано освен самото писмо, снимки има ли?

# 20
  • Мнения: 4 242
Ми нема оправия! Crossing Arms
Мина година от как атакувахме лекциите и списанието, но.. кервана си върви, кучетата си лаят...

Общи условия

Активация на акаунт