Маникюр-цена

  • 3 519
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 140
До мен в салона ноктопластика е 47 лв., френски маникюр около 10-12 лв. Бая си е скъпичко, а в салончето зад това въпросното е 5-6 лв маникюр.
7 лв май е нормално, пък все пак и си в хотел.

# 16
  • София
  • Мнения: 11 701
Обикновен маникюр ми струва 6 лева!

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Ако има някакво значение newsm78,хотела в който работя е с 4 звезди.
Естествено че има значение, също така и продуктите с които работиш също са от голямо значение.
Цените сама ли можеш да си ги определяш и кой ти набавя материалите от салона или ти?
Мисля че ти сама можеш да прецениш много ли е малко ли е според клиентелата ти  Wink

# 18
  • Мнения: 5 317
Ако има някакво значение newsm78,хотела в който работя е с 4 звезди.
Естествено че има значение, също така и продуктите с които работиш също са от голямо значение.
Цените сама ли можеш да си ги определяш и кой ти набавя материалите от салона или ти?
Мисля че ти сама можеш да прецениш много ли е малко ли е според клиентелата ти  Wink
Цените сама си ги определям.Материалите също аз си ги зареждам от Стар Нейлс и Перфект.Чудя се какви да са цените,защото на едни им се струва евтино,на други скъпо. newsm78Май ще ги оставям такива каквито са сега.

# 19
  • Мнения: 6 472
Зависи какво ми правят, но примерно слагам средна цена 8. Тези, които ти мислиш да сложиш ми изглеждат съвсем нормални Grinning

# 20
  • София
  • Мнения: 4 966
И на мен ми изглеждат нормални.Още повече че говориш за ****хотел.

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
12лв. плащам за обикновен маникюр с продукти на ОПИ, още от преди година.

# 22
  • Мнения: 1 099
А Мами , да ви питам малко странен въпрос.
Ноктите ви  колко са дълги.
Попаднах на маникюристка, която ми каза, че ноктите ми са прекалено къси. Те наистина не бяха дълги , но ставаха за някой приятен маникюр. Rolling Eyes
А една приятелка ми е разказвала как са и искали повече пари, защото имала прекалено дълги нокти Shocked

# 23
  • София
  • Мнения: 39 756
При нас маникюра е 5-6. Поставяне на ноктопластика - 30, поддръжка - 15.

Общи условия

Активация на акаунт