Това дали е възможно?

  • 2 005
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 550
Малко като градска легенда е...
преди време ми разказваха за жена задоволявала се със...скариди  newsm78
някак си не мога ад си представя, че риба ти седи във влагалището няколко седмици  ooooh!

# 16
  • Мнения: 5 622
не ми се мисли за аромата който се е разнесъл smile3506 Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick

Те май по това са познали, че има някакъв проблем  smile3532

# 17
  • Мнения: 7 837
Това ми напомня за оня филм със Скалата, Rundown май беше, дето го предупредиха да не се изпуска в езерото, защото може да му влезе един червей, който надушва урина  Laughing Mr. Green

# 18
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Тва за рибата ама Ич не ми се вярва.
Да се пъхне да, ама да престои толкова време. smile3506 #Silly

# 19
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287

п.п. Сега с пълна сила важи лафът, че ......мирише на умряла риба, бляяяк!

А също и "тая изби рибата" smile3532

# 20
  • Мнения: 3 153
Апропо, мъж ми току-що хвърли поглед на темата иззад рамото ми и каза, че риба скоро не иска да ядем Joy Joy

# 21
  • Мнения: 46 510
Това ми напомня за оня филм със Скалата, Rundown май беше, дето го предупредиха да не се изпуска в езерото, защото може да му влезе един червей, който надушва урина  Laughing Mr. Green

Това същество не беше ли точно риба? В едно документално филмче за индианците съм го гледала Laughing

# 22
  • София
  • Мнения: 5 828
Самонастанилата се каракуда се оказа мит
19.07.2006 15:34

Шокиращата новина, оповестена преди дни от Дарик радио, за злощастната пловдивчанка, от тялото на която е била измъкната 22-сантиметрова каракуда, бе тотално отречена от завеждащия АГ отделението на МБАЛ "Пловдив" д-р Жорж Пелев.
Пред местния вестник „Марица“ лекарят заяви, че слуховете за подобна история не са от днес, а се разпространяват в последните 30 години.
Как една жена си представя да попадне риба с подобен размер във влагалището й, задава риторичен въпрос д-р Пелев.
Според първоначалната новина, младата жена сама разказала, че била на риболов с приятели край язовир “Пясъчник”, където била прихванала улова.


hahaha hahaha hahaha
http://dnes.bg/article.php?id=25580

# 23
# 24
  • Мнения: 743
Това за рибата май е виц. Чела съм го преди години по някой сайт за вицове. Сигурна съм.

# 25
  • Мнения: 2 332
Тва за рибата ама Ич не ми се вярва.
Да се пъхне да, ама да престои толкова време. smile3506 #Silly

Аз и пъхането не мога да си го представя, ама нейсе...

Общи условия

Активация на акаунт