МУСТА4КИ

  • 1 389
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 966
И аз се съгласявам с  мнението на Малена.Не може да се получи току ей така пигментация.Просто твоята приятелка не  се е пазила достатъчно.
А депилатоара аз го въприемам като бръснач.
А и космите не оредяват.

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Ако са малко можеш да ги изсветлиш.

В никакъв случай. Naughty

Ако не си ги третирала до сега, по никакъв начин, най-добре си направи лазерна епилация.

# 17
  • Мнения: 80
Аз ги махам с електрическа пинцета при козметик - след процедурата тя ме маже с препарат за бавен растеж на косъма.  Оредяват и прокарват след по-дълго време - след около 2 седмици. Махам ги на 3 седмици. Тук хватката е козметичката да е сръчна, защото може и да те изгори с тази пинцета.

Преди това ги махах с лентите за устни на Стреп. От Veet лентите ми се обели кожата и не махнах особено много. Не изглеждах особено добре - като да са ме драли. Mr. Green

Мисля, че лазерната епилация ще реши значително по-трайно проблема, но познати казват че няма ефект при тях за горната устна. Но е възможно това да е изключение. Предполагам, че зависи от типа косъм и т.н.

# 18
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
Аз ползвам лентичките на LICIA /минералните, много са хубави.

# 19
  • Мнения: 1 099
Лентички Стреп, много са хубави, а и вече почти нищо не ми остана от космите. Simple Smile

# 20
Отначало ползвах лентички,но сега ги махам с пинсета.

# 21
  • Русе
  • Мнения: 249
С лентички е добре, но за да не излизат пъпки, се прави от раз и каквото паднало това е... не бива да се повтаря. Аз обаче, от известно време ходя при една козметичка, която ми ги маха с конец - няма грешка! Взеха да се разреждат и да изтъняват. Супер е!

# 22
  • Мнения: 177
Аз обаче, от известно време ходя при една козметичка, която ми ги маха с конец - няма грешка! Взеха да се разреждат и да изтъняват. Супер е!
[/quote]
Я дай малко повече инфо_ как така с конец? Какво представлява процедурата, боли ли? Чувала съм, че в арабските страни се обезкосмяват по този начин и ставало много гладко. мерси предварително

# 23
  • Русе
  • Мнения: 249
Не е болка за умиране, по-скоро дразни и ти потичат сълзите. Наистина става много гладко, не излизат пъпки и не се зачервявам. Техниката не е сложна ама аз не мога да го направя - конецът се увива с пръсти и като започне да ги свива и отпуска върху кожата, захваща косъмчетата и ги маха. Нещо не мога да го обясня като хората...

# 24
  • Мнения: 765
отиваш 5 пъти на лазер или IPL /фото епилация/ и забравяш за проблема.
цената е около 30лв
  newsm10  И аз съм за трайното решение на проблема. Само да добавя , че цената която е писала Малена е на едно посещение - трябват ти поне 3 , за да постигнеш дълготраен ефект .

# 25
  • Мнения: 6 039
.Мисля, че лазерната епилация ще реши значително по-трайно проблема, но познати казват че няма ефект при тях за горната устна. Но е възможно това да е изключение. Предполагам, че зависи от типа косъм и т.н.

Много е важно, когато се захванеш с лазерна или фотоепилация да се спазват фазите на растеж на косъма. През 2 месеца по 5-6 процедури, може и по-малко, ефект не може да няма, дори и ако е хормонално окосмяването пак има ефект. А на горната устна не е хормонално в никакъв случай. Единствената причина да няма ефект е недостатъчно процедури по различно време или по-точно от време на време.

# 26
  • Мнения: 266
отиваш 5 пъти на лазер или IPL /фото епилация/ и забравяш за проблема.
цената е около 30лв
  newsm10  И аз съм за трайното решение на проблема. Само да добавя , че цената която е писала Малена е на едно посещение - трябват ти поне 3 , за да постигнеш дълготраен ефект .
Абсолютно съм съгласна! С две ръце гласувам за лазерна или фотоепилация! Това е наистина дълготрайно решение на проблема. Вложените средства си заслужават! А и ако само тази обаст ако се третира, не е непоносимо. Все пак процедурите се правят през 5-6 седмици, а след това и по-нарядко. Няма белези, няма болка. Просто си избери качествено студио и действай, не се колебай! Няма смисъл нещо, което може да се поправи лесно, да те комплексира...

# 27
  • Мнения: 5 299
Ако са малко можеш да ги изсветлиш.

В никакъв случай. Naughty


Mда, на слънце си личи. МНого е грозно.
Аз си ги махам от 6-7 год. с лентички(Вийт), 1 път месечно - нищо не ми коства. Гледам да го правя ве4ер, за да може през ноща да се успокои кожата. Първите 1-2 пъти може наистина да се поза4ерви(ако избереш този метод), но после кожата свиква.

Общи условия

Активация на акаунт