За обръщенията във форума...

  • 10 458
  • 331
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 10 781
Тук всеки говори на "ти" и се приема за нещо нормално, както и от мен. Направи ми впечатление, че в руските форуми си говорят на "вие" и ако се заформи дискусия между 2 потребители, питат се може ли да преминат на "ти".

Как ви се струва?  Simple Smile

# 1
  • София
  • Мнения: 18 679
Ненормално ми се струва Tired

# 2
  • Мнения: 2 212
Хахахаххахахахах, е не, много ми е смешно  hahaha hahaha hahaha Като си представя как тука си знаем и кътните зъби, или пък като си представя как се заяждат остава и на вие да си говорим  hahaha Joy Joy Joy Joy Joy

# 3
  • Мнения: 5 577
 bowuu От днес само на "инж. Македонска" моля!

# 4
  • Мнения: 7 474
 Laughing Първите двама ,които са започнали да пишат във форума са си дали разрешение и са повлекли крак  Peace

# 5
  • Мнения: 696
предпочитам обръщението "ти", "вие" ми се струва много формално.

# 6
  • Мнения: 2 212
"Извинявайте, многоуважаема госпожо Х, ама не си представям как може да не ви пука от това, че съседката ви първо сдъвква банана и тогава го дава на детето си. Та това е ужасно! Не сте ли потресена?!"

# 7
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Брей! От днес всички, моля, да се обръщат към мен с учтива форма, ама ха! Naughty
Аз съм си рускиня по ник! Whistling

# 8
  • Мнения: 7 186
А на мила и миличка говорят ли си у руско? Wink

# 9
  • Не от София.
  • Мнения: 2 308
Префърцунено!
А на Вас?

# 10
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Тъпо

# 11
  • Мнения: 2 212
"А бихте ли била така добра да споделите до колко оргазма Ви довежда благоверния Ви съпруг?"

# 12
  • Мнения: 696
"А бихте ли била така добра да споделите до колко оргазма Ви довежда благоверния Ви съпруг?"

естер, много ви моля да бъдете така добра да поравите правописната грешка във вашия пост!  Mr. Green

# 13
  • Варна
  • Мнения: 10 781
А на мила и миличка говорят ли си у руско? Wink

Мами, мани, недай си боже да се обърнеш към някой на "ти" - ще се приеме като кръвна обида едва ли не.... шантава работа... Tired


Представяте ли си да се обръщаме към мама кенга ни "вие"? Joy

# 14
  • Мнения: 7 186
"А бихте ли била така добра да споделите до колко оргазма Ви довежда благоверния Ви съпруг?"

естер, много ви моля да бъдете така добра да поравите правописната грешка във вашия пост!  Mr. Green

бъчи, не бъдете така критична! Naughty /шъ въ замола Mr. Green/

Общи условия

Активация на акаунт