изкажете мнение

  • 1 676
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • в стаята
  • Мнения: 469
какво ще върши повече работа столче за хранене, шезлонг, лятна количка или колело с дръжка за бутане


Странно съпоставяне на вещи с различно предназначение  Thinking

Всяко едно ще върши хубава работа през различен период от време

# 16
  • Мнения: 834
Столче за хранене е много добър вариант

# 17
  • Мнения: 2 220
какво ще върши повече работа столче за хранене, шезлонг, лятна количка или колело с дръжка за бутане


Странно съпоставяне на вещи с различно предназначение  Thinking

 smile3521 Аз съм ползвала 3 от изброените и най-добра работа ми върши колелото. Но този отговор може да няма нищо общо с питането...  Thinking

# 18
  • Мнения: 3 423
Нищо няма да върши работа, работата трябва ти да я вършиш.


# 19
  • Мнения: 442
зависи колко голямо е детето. шезлонгът върши работа първите 4-5 месеца. колелото с дръжка върши работа след 1г и половина. столчето за хранене след 7-8 месеца. а количката върши работа през цялото време.

# 20
  • Мнения: 3 216
Може би се чуди какьв подарьк за бебче  да вземем момичето newsm78

# 21
  • Мнения: 12
трябва ми за подарък до 60,00лв

# 22
  • Мнения: 2 792
какво ще върши повече работа столче за хранене, шезлонг, лятна количка или колело с дръжка за бутане
   Всяко едно от изброените, върши чудесна работа, но зависи от възрастта на детето. Ако говорим за по-голямо дете, шезлонга и столчето за хранене, не са особено необходими, имат лесни заместители. При това положение удачни са и количката(ако я няма) и колелото с бутане.
   Доста е трудно да се помагаш за избор, когато нямаш конкретна информация и се предлагат артикули, които варират в различни възрастови групи.

# 23
  • Мнения: 3 932
Съобрази подаръка с възрастта на детето и това, което родителите биха предпочели, т.е., питай ги в прав текст ако са ти достатъчно близки...ако ли не импровизирай.
Яз лично бих предпочела за подарък нещо по-оригинално (някоя "глезотия..."), нещо, което не е от първа необходимост и така или иначе ще купя. Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 8 275
Ако аз трябваше да правя подарък, не бих подарила нищо от това, освен ако не е поискано от родителите. Ето съображенията ми.
шезлонг: не съм ползвала, не мога да преценя до колко е полезен.
количка: моя та е такава, че не опрях до лятна, а има и други примери за това. Това е нещо, което майката трябва сама да си избере нали тя ще я бута, имам приятелка, която е с 2 летни колички, защото и подариха една, която не ползва.
стол за хранене: 60 лв. май са малко, за тези пари ням да има степени на масичката или облегалката, без колелца. Май тези дървените дето стават на масичка със столче могат да се вземат. Не се знае и детето дали ще стои дълго в стола.
колело с дръжка: не съм и фен но ми се наложи да купя и 60 лв. не ми стигнаха, за да не е кичозно

# 25
  • София
  • Мнения: 4 966
Ако имаш комбинирана количка,лятната може да отпадне.
Шезлонга не е кой знае колко нужно.Ние  минахме и без такова.
Колелото за бутане също е от екстрите.
Бих избрала стол за хранене.Има си цел за ползването му поне.

# 26
  • София
  • Мнения: 44 028
шезлонг - за мен беше незаменима вещ до 6-тия месец, от тогава седи абсолютно неупотребяван Wink

лятна количка нямаме и не смятам да купувам...поне засега...може б догодина, но не съм убедена.

колелото за бутане - май предпочитам нормално колело...тези и до сега не съм видяла нито едно дете да ги кара, все някой ги бута...някак тъпо ми е по-дабре като е колело, да е колело, еа и симпатичните са над 60 лв.

стол за хранене - скъпа вещ, освен за дървените, за друг хубав и стабилен няма да ти стигнат толкова пари, но на мен и дървените ми харесват...поне на картинка.

# 27
  • Мнения: 4 428
какво ще върши повече работа столче за хранене, шезлонг, лятна количка или колело с дръжка за бутане


Странно съпоставяне на вещи с различно предназначение  Thinking

Да и на мен не ми е много ясна целта на такъв въпрос? Зависи от много неща. Аз лично от тези неща имам столче за хранене. Вместо шезлонг си ползвам кошницата за кола. Имам комбинирана количка и за сега няма да купувам лятна,а за колело сме още малки. Но ми изглеждат удобни вместо лятна количка

# 28
  • София
  • Мнения: 44 028
какво ще върши повече работа столче за хранене, шезлонг, лятна количка или колело с дръжка за бутане


Странно съпоставяне на вещи с различно предназначение  Thinking

Да и на мен не ми е много ясна целта на такъв въпрос? Зависи от много неща. Аз лично от тези неща имам столче за хранене. Вместо шезлонг си ползвам кошницата за кола. Имам комбинирана количка и за сега няма да купувам лятна,а за колело сме още малки. Но ми изглеждат удобни вместо лятна количка

ами то момичето е уточнило малко по-нататък в темата целта - подарък до 60 лв Wink

# 29
  • Мнения: 4 428
какво ще върши повече работа столче за хранене, шезлонг, лятна количка или колело с дръжка за бутане


Странно съпоставяне на вещи с различно предназначение  Thinking


Да и на мен не ми е много ясна целта на такъв въпрос? Зависи от много неща. Аз лично от тези неща имам столче за хранене. Вместо шезлонг си ползвам кошницата за кола. Имам комбинирана количка и за сега няма да купувам лятна,а за колело сме още малки. Но ми изглеждат удобни вместо лятна количка

ами то момичето е уточнило малко по-нататък в темата целта - подарък до 60 лв Wink

Да бе сега видях ooooh!
Ако трябва да е до 60лв ми се струва, че единственото нещо, което може да се вземе и то да е що-годе хубаво е шезлонг.

Общи условия

Активация на акаунт