Моля, дайте ми съвет как да постъпя

  • 3 751
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 332
Поканата е от неделя, а тя се обади в понеделник.Ох не знам....

Заложи на това!!!

# 16
  • Някъде в търсене ............
  • Мнения: 920
Виж предложението на Стелина сякаш е най-дипломатично  Mr. Green и най-безболезнено. Освен това няма как да предприеме жената нещо пред всички вас, ако не е супер нагла и ще имаш някакъв контрол над ситуацията.
[/quote]
Той няма да се съгласи да отидем с него, а максимум да го изчакаме в колата

# 17
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 370
Виж предложението на Стелина сякаш е най-дипломатично  Mr. Green и най-безболезнено. Освен това няма как да предприеме жената нещо пред всички вас, ако не е супер нагла и ще имаш някакъв контрол над ситуацията.
Той няма да се съгласи да отидем с него, а максимум да го изчакаме в колата
[/quote]

Ох  ooooh!, извинявай, ама нещо не разбирам - авно мъжът ти има право на всичко във вашето семейство, а ти - имаш право само да му угаждаш ... Все "той с това няма да е съгласен, онова няма да е съгласен ... " - ами кажи му, че и ти не си съгласна или се примири със ситуацията. Thinking

# 18
  • Мнения: 502
Според мен трябва да му обясниш ти как се чувстваш от цялата тази ситуация и без да му натякваш да го оставиш сам да вземе решение какво да направи.Защото ако му поставиш ултиматум ,ще се почувстава застрашен и ще  реагира остро./просто като защитна реакция/

# 19
  • Мнения: 7 914
Поговори с него... все пак в момента си има ново семейство...ако ходи заради децата.. ок обаче заради бившата #Crazy

# 20
  • Някъде в търсене ............
  • Мнения: 920
Ще поговоря сериозно с него, пресен случай сутринта братовчед ми от Бургас дойде да се видим, скъпия спеше и ако не му бях казала нямаше и да разбере. Преди малко му казах, че имахме гости, а той почна да се заяжда за глупости(братовчед ти това, онова ,а дори не го познава) , много е ревнив, но не обичат да го ревнуват ( а бившата не му е давала да диша)май и аз трябва да съм така.....

# 21
  • Мнения: 794
И аз имах една ех- ГОЛЯМА ИСТЕРИЯ БЕШЕ... звънеше му хиляди пъти, през деня, през ноща, смс.., поддържаха си връзка и така... не успях да му покажа, че вече тр да се съобразява с мен, а не с нея...
Всъщност тъпото е , че той сам трябваше да се сети, не аз да го насочвам...
 #2gunfire
И за това се ядосвах...  #Cussing out
Извинете ме за този оф-топик...

Кажи му на съпруга ти да си седне на задника и да не се прави на сестра самарянка, след като е омъжена, има кой да с егрижи за нея  Naughty

# 22
  • Някъде в търсене ............
  • Мнения: 920
flora, как успя да се справиш?

# 23
  • Мнения: 5 647
Проблемът не е в бившата на мъжа ти, а в него! Ако иска да я разкара, винаги може да го направи. ЯВно на него му харесва така и за това не е предприел нищо до този момент. Най-добре поговори с него, въпреки че той трябва сам да се сети, че това не е нормално. Ти не се занимавай с нея, не е необходимо да й падаш на нивото. Няма да е зле, ако му кажеш, че поправката на пс-то може да се поеме от фирмата, която го е продала и не е необходимо той да ходи, пък и не мисля, че парите ще са кой знае какви. А тази жена няма ли си някой мъж вече? Но каквото и да прави тя, имай предвид, че мъжа ти го допуска. Стига да иска, има как да се справи с нея.

# 24
  • Мнения: 794
flora, как успя да се справиш?

как ли.. ами неуспях. ние нямахме брак..  Confused... и просто си казах, че ако ще пази винаги нейните чуства и ако ще се съобразява с нея + разни други допълнитени фактори, не ме заслужава.. разделихме се, като сега те продължават да си се виждат... #Crazy

опитвам се да не се ядосвам, но...  вече каквото и да правя няма значение...

Съпругът ти сам трявба да си прецени поведението... ако има нещо, което те дразни и смущава, той тр да се погрижи и да го елиминира, а не да ти създава дискомфорт...

Ако не се сеща сам, му го кажи директно, без заобикалки и без спестяване, за д аняма после - аз нямах престава, аз не съм предполагал....  Naughty

# 25
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Това е доста гадна ситуация!
Но трябва да говориш с мъжа ти. Онова лице, което е бивше, ако обича да си остане в миналото, да си гледа семейството и децата, а да не поглежда към чуждото щастие, което за нея е минало!

Плюс това, говорим за компютър, щом мъжът ти е добър специалист, нека вземе компа във вашата къща и там да го погледне и оправи! Нали сте в един вход, няма да му се наложи дълго да го носи на гръб!

Желая ти успех!   bouquet

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 6 927
Докато се страхуваш и притесняваш ТОЙ как ще реагира, ще прави каквото си иска!
Постави на масата ТВОИТЕ емоции и желания! В случая Ти си разочарована, че плановите ви се отменят заради бившата.
Мъжете срещнат ли отпор изведнъж омекват, но виждат ли страха в очите ни се правят на гневни и командват!

П.С. На мен ако ми спретнат такъв сценарий заявявам, че отивам при моя бивш да изкарам уикенда с него!  Twisted Evil

# 27
  • Мнения: 211
Аз ако имах подобен проблем предполагам, че щях веднага да му кажа, че не ми е приятно да поддържа такива близки отношения с бившата, а и не разбирам това ли е  последния клиент, който "ще спасява" семейството, защото може и да не го "спаси". Simple Smile

# 28
  • Мнения: 4 473
Ти пък се обади на мъжа й да дойде да ти оправи печката, че нещо вентилаторът й не работи Twisted Evil!
Баси и наглостта! Close Не позволявай да ти се качват на главата, момиче!

# 29
  • Някъде в търсене ............
  • Мнения: 920
Маделин, тя е женена с две деца. а неговите родители са в един вход с нея, ние сме на 10 км от тях...
Флора, много съжалявам, че отворих твоята рана Hug
Карен, и на мен ми мина тази мисъл, но моите бивши са в Бургас Laughing Но ще се забавлявам яко с малката през уикенда
strelche® добра идея Twisted Evil

Момичета невероятни сте  bouquet  bouquet  bouquet, много ви благодаря. Всичките съвети са на място ще ги събера в едно и ще ги ударя в масата Mr. Green, ако не го оцени без мен нали Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт