Конна езда?

  • 7 837
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 937
Защо, KUKURUZKA?

Просто потвърждавам! Тез коне в Триград ги знам! И ветеринарният им доктор, даже... Grinning

Радвам се за приключението ти.

Даже ти завиждам мъничко!

Аз самата не съм се качвала на кон!

Но мога да го нарисувам!

И конят...и преживяването!


# 16
  • Мнения: 107
преди яздих много но сега в германията много скъпо удоволствие,
усешането е невероятно преживяването също,оби4ам контакти с животни но с кон е нещо неописуемо,в на4алото едвали ще можеш да усети6 насладата но с те4ение на времето  ще разбере6 4е е прекрасно!!!
пожелавам ти успех в на4инанеието



п.с.  немисли 4е ще паднеш защото наистина ще стане ако го мислилиш(ли4ен опит,и бая си натъртих гърба и дупето.....)

# 17
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 475
И аз съм пробвала, епизодично, на морето или на Боровец, дето има коне за час.
Като за начало почни с 15 мин, не повече, щото се лови мускулна треска на мускулите на бедрата от вътрешната страна.
На първото ми ядене имаше случка - бяхме с колежка от следването и обикаляхме една поляна. Дойдоха някакви други коне с ездачи и жребците се сбиха. Беше като по филмите, видях как се изправят на задни крака и се хапят, а хората се спуснаха да спасяват колежката. Помислих си само - "Е, тука ако падна, край!" Мене никой не ме спасяваше и въобще не знаех какво става, кобилата, дето яздех, скочи и се понесе, вече съвсем не знаех какво правя, само разбирах, че още не съм паднала, а тя препускаше и ме отнасяше далеч от биещите се жребци. Тогава усетих едно особено чувство на благодарност, и може би това е сливането с коня...
На колежката нищо й нямаше, бяха хванали коня навреме, а и тя се беше държала юнашки. Предложиха ни за компенсация да идваме да яздим. Да кажа ли, че на другия ден от мерак яздих към 40 мин и после ме пипна мускулна треска Simple Smile
Затова предупреждавам - в началото по-кратки сеанси Simple Smile

# 18
  • Мнения: 1 629
Кон - не. Яздила съм магаре, катър и едногърба камила.

# 19
  • Мнения: 1 925
Оооооо любимият ми спорт  Hug 7-ми клас тренирах 1 година усилено езда, след това любителски. Не съм се качвала от 2 години и старшно много ми липсва. Няма нищо по-хубаво от това, поне за мен. Това е спорт, който ме кара да забравя всичко и разпускам най-добре  Peace  Яздила съм на конната база в с. Войводиново - хубаво е, най-хубаво обаче е на морето по плажа и по полета и горички. Не ми харесва да яздя по писти, губи се удоволствието. Мъж ми не язди, та покрай него и аз се занемарих, получава се малко момента - щом той не прави нещо - ние не го правим  Cry Но дано тази година да ми се усмихне късмета.   Praynig

# 20
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Яздила съм в гимназиалните си години. Не е толкова лесно, колкото изглежда по телевизия  Mr. Green Като слязох, не можех да си събера краката, буквално.

# 21
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Яздила съм...
Прекрасно усещане!!!

Сега водим Елина да язди едно пони чат-пат...страшно м ного и харесва...

# 22
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Няма да забравя никога как се молех на баща ми да ме пусне да пояздя едно конче на морето, когато бяхме...Той ми извади 1000 довода, че било кранта, стара, вмирисана и болнава и нам още к'во си и така и не ме пусна...
При това положение си оставам само с надеждата някой ден да пояздя и да е хубав, расов жребеца (или коня), каквито видях на голф-базата при Ихтиман.

# 23
  • София
  • Мнения: 4 865
яздила съм на слънчев бряг (старата конна база беше много добра), резиденция перла, ммц-приморско, ихтиман..
последно ходих в новата конна база на слънчев бряг, но останах разочарована - слабо обслужване и нервни коне...

невероятен спорт! и скъп...

# 24
  • Мнения: 766
Яздих преди години на Златните. Но да кажа, че първия път се започва с яздене в кръг, а коня го води инструктор поне там беше така. Усещането беше страхотно.
Но на следващия ден усещането при 5 часово пътуване с автобус не беше толкова страхотно.

# 25
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 785
Яздите ли? Яздили ли сте? Искате ли да яздите?

По повод темата с репресиите на старите потребители - и тук така!

При толкоз народ на едно място не мога да повярвам, че само 2-3 са яздили или искат да яздят! Признайте си!

# 26
  • Мнения: 68
Аз си признавам! Имам си едно мило конче- Цезар,  на село при grandparents и него си го язда. Grinning Всъщност баба ми и дядо ми винаги са имали коне, а аз прекарвах на село по цяло лято и се научих да язда още преди да тръгна на училище, сама, без седло.Вярно, конете не са били расови, скъпи някакви, но бяха невероятни животни, умни, интелигентни и ме слушаха.  Wink Не, че не съм падала, даже ръка си чупих при едно салто, ама не съм се уплашила. След време съм решила да си купя собствен кон, ама кога точно и къде ще го гледам- не съм го решила!

# 27
  • Мнения: 6 206
Потвърждавам - клуб Аркан, по пътя за Асеновград, точно като слезнеш от моста.
Хубаво е, и треньорът/или както там се нарича/ е постоянно с теб, обяснява.
Една карта е 120 лв, 10 посещения. /не съм сигурна 10 ли беше? Rolling Eyes/
Ако искаш, другия път ела с нас, тъкмо ще разгледаш и видиш.
И децата много се радват.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 315
Аз имам голямо желание да яздя и въобще желание за контакт с животинчето. Обожавам животинките. Някой може ли да ми каже къде във Варна или близо до Варна има конна база и съответно условия и цени. Hug

# 29
  • Мнения: 13 512
Във Варна има във Виница-миналата година беше 25 лева за 1 час .Тази година е пак толкова,предполагам

Общи условия

Активация на акаунт