Безкофеиново кафе?

  • 2 044
  • 29
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 686
Момичета, помагайте! Мога ли да пия поне по едничко безкофеиново кафе сутрин, така да се каже за залъгване? Коликите ни са просто невероятно ужасни и не спя почти изобщо. А сутрините ми са направо най-големия кошмар, иде ми да го метна през прозореца. То горкото не е виновно, просто на мен сутрин ми идва в повече май. Иначе сме изцяло на кърма и спазвам почти идеална диета срещу коликите, т.е. избягвам почти всичко, което би могло да ги предизвиква. Безкофеиновото кафе на мен ми действа психологически като нормалното, та ако мога да пийвам по едно сутрин, ще се чувствам освежена и няма да си изнервям детето, заради това, че и аз съм на ръба на нервната криза.. Кажете дали ще му повлияе зле? Благодаря предварително.

# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 799
Можеш. И кофеиново можеш.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 686
Верно ли мога?!!! Ох, супер! Щото чувам какви ли не работи... Че после детето нямало да спи (то не че спи де), че кърмата щяла да му мирише от кафето и нямало да иска да суче, че коликите щели да станах хептен непоносими, заради кафето... Леле, Бу, ти ме обнадежди! Ще взема да пробвам значи.

# 3
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 799
Пий на воля, Тинтири Simple Smile
Много са малко децата, които да са толкова чувствителни към храната на майката.

# 4
  • Мнения: 422
Аз си пия от самото начало по малко нес и на Ники не му се отразяваше изобщо,като цяло е много спокойно бебе и почти никакви колики не е имал Peace

# 5
  • Мнения: 1 503
и аз пия(и пих де ,по времето на колики) безкофеиново и май не му действаше.Сега пия 3 в 1 и Фрапе( е тва пък на кой го интересува) hahaha
Дано скоро ви минат коликите  bouquet

# 6
  • Мнения: 2 220
На моето бебе му действаше дори и безкофеиновото кафе! Иначе псокойното ми бебе по цял ден мрънкаше, ако съм пила сутринта. Няма начин да е от друго! Така че - пробвай и сама ще прецениш как му се отразява.

# 7
  • Мнения: 5 026
 Можеш да си позволиш и кофеиново.Безкофеиновото кафе е канцерогенно.Това са най-нови изследвания,които мъжа ми е чел някъде.Съставката, с която се извличал кофеина от кафените зърна е канцерогенна за панкреаса.

# 8
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 799
Можеш да си позволиш и кофеиново.Безкофеиновото кафе е канцерогенно.Това са най-нови изследвания,които мъжа ми е чел някъде.Съставката, с която се извличал кофеина от кафените зърна е канцерогенна за панкреаса.
А, не всички. Някой някъде някога написа за разликите, обобщено беше, че най-скъпите безкофеинови са безвредни и се правят по не знам си каква бла-бла технология.

# 9
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
Тинтири- минтири, вземи пробвай една сутрин как ще ти подейства кафето на теб и на бебето и от там на сетне спокойно си пий ако не виждаш промяна в поведението на дребосъчето. Аз колко работи не пиех и не ядях....но лека полека се оказа, че Ванката изобщо не е претенциозен към това, което аз ям. Може и при вас да е така.

# 10
  • Мнения: 176
Ами аз пия безкофеиново кафе през ден и до момента не съм забелязала бебка да реагира по някакъв неблагоприятен и за двете ни начин  Laughing
Е, това че някои такива кафета били канцерогенни за пръв път го прочетох тук и май ще взема да се паникьосам  ooooh!

# 11
  • Мнения: 3 760
Пробвай с кофеиново.
При нас и двете действаха кофти... Та едва от скоро си позволявам по някое кафенце...

# 12
  • Мнения: 532
Пий 2 пръста кофеиново слабо в малка чашка веднага след кърменето, изпий го на терасата и дишай дълбоко от свежия сутренен въздух - разкърши се ...

Мисля, че ще си супер ободрена и готова за бебешкия денонощ.  Mr. Green Heart Eyes

# 13
  • Мнения: 5 391
И аз още не съм се престрашила да пия кафе Rolling Eyes...сякаш нямам потребност от него, но ще взема скоро да пробвам, коликите на Пресил изченаха, та имам зелена светлина.Дано и твоето бебче ги доизкара по-бързо и леко Hug

# 14
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 501
Жени,без кафе не мога.През цялата бременност не съм спирала да пия по 3-4 силни кофеинови кафета,сега продължавам по същия начин.Аз,кърмя и дохранвам.Може спокойно да ми се завиди за бебето/пуп-пу,да не чува дявола/такава кротка душа е.
 Всичко,обаче зависи от бебето!Ти пробвай веднъж пък дано да не се повлия е бебо!

Общи условия

Активация на акаунт