Не мога да намеря сутиен размер 75F или 80E :(

  • 4 216
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 588
Ами с големи ц*** съм и не мога пусто да си намеря сутиен да ми е по мярка, все нося някакви дето са ми малки чашките, или чашката добре, ама два пъти мога да си го увия през кръста.

Звучи смешно ако не беше всъщност такава трагедия, аз без сутиен не мога да тръгна.

Ако някой знае къде продават такива големи размери чашка, да каже моля

Благодаря

# 1
  • София
  • Мнения: 11 658
Знам,че Триумф предлагат модели и размери за големи бюстове.Можеш да провериш в техните магазини!

# 2
  • Мнения: 2 214
Знам,че Триумф предлагат модели и размери за големи бюстове.Можеш да провериш в техните магазини!
Peace Точно когато бях бремена от там си взех.

# 3
  • Мнения: 595
Триумф със сигурност има
аз последно взех 75 Е питай за модел с пружинка във банелите
удобен, изчистен и поддържа
цена 39 лв

# 4
  • Мнения: 467
Aseimche виж на БГ фирма Христи http://www.hristy.com/index.html. Със сигурност имат Д, предполагам и по-големи и са им хубави. Ще погледна покрай нас как е по мъзгъзинчетата.

Последна редакция: вт, 25 юли 2006, 00:07 от Winny

# 5
  • Мнения: 1 680
Блазе ти, на мен пък 80В вече ми е голям и сега си взимам 75В, защото 80А ненамирам.
Всеки с проблeмите си Sad

# 6
  • Мнения: 13 512
80 E ima w Mall of Sofia- v Reflexions на първия етаж- вчера  бях там и ги загледах в почуда. Наистина не бях виждала в Бг  толкова големи.

# 7
  • Балчик
  • Мнения: 9 213
И моят размер е 80 Е и срещам голеееми затруднения, особено в такъв малък град катонашия. Та като намеря си взимам в промишлени количества. Laughing Най-често се задоволявам с D чашка,като няма Е. Последно 80 Е намерих в Метро.

# 8
  • Мнения: 588
Триумф със сигурност има
аз последно взех 75 Е питай за модел с пружинка във банелите
удобен, изчистен и поддържа
цена 39 лв
Благодаря,

ще отида до някой магазин на Триумф да видя, макар че има само от тия ептен бабешките модели в тия размери, аз все пак искам и да има тук таме дантелка, бродерийка, абе мъж ми да се радва...

Monda, а какви са цените в този магазин Reflexions?

Блазе ти, на мен пък 80В вече ми е голям и сега си взимам 75В, защото 80А ненамирам.
Всеки с проблeмите си Sad
Ох, Samsara, аз пък мисля че аз съм с егати проблема Wink и само ако бях на твое място да видиш как ще се подрусвам БЕЗ ситуайени Simple Smile

# 9
  • Мнения: 13 512
Триумф със сигурност има
аз последно взех 75 Е питай за модел с пружинка във банелите
удобен, изчистен и поддържа
цена 39 лв
Благодаря,

ще отида до някой магазин на Триумф да видя, макар че има само от тия ептен бабешките модели в тия размери, аз все пак искам и да има тук таме дантелка, бродерийка, абе мъж ми да се радва...

Monda, а какви са цените в този магазин Reflexions?

Блазе ти, на мен пък 80В вече ми е голям и сега си взимам 75В, защото 80А ненамирам.
Всеки с проблeмите си Sad
Ох, Samsara, аз пък мисля че аз съм с егати проблема Wink и само ако бях на твое място да видиш как ще се подрусвам БЕЗ ситуайени Simple Smile


Точно на тези модели-не знам, no Reflexion's  са на цени  35-50 лева. Много са качествени- аз ги пера само в пералнята, имам 5-6 такива и съм много доволна.

# 10
  • Мнения: 3 356
Аз трудно си D намирам,ти ме разби с тия ц**и  #Crazy

# 11
  • Мнения: 834
Българските *Фелина*(бивш Опал) също имат големи размери. А и шият по поръчка по- големите размери от определен модел. Аз също съм със 75 Д или Е (зависи от модела).
Но взимат мерки в магазин, който им е официален представител, а не са прекупвачи. Преди 2 г. си поръчвах от едно невзрачно магазинче за бельо в Банишора, но сега незнам дали още съществува newsm78 Тогава цените бяха около 20лв., зависи кой модел ще избереш.
Е, за моделите с фини презрамки само можех да си мечтая Rolling Eyes, все пак не издържат такава тежест Joy

# 12
  • Мнения: 2 039
Само Триумф  newsm10 newsm10 newsm10!!!Аз съм със същия проблем и всички други марки сутиени ми се деформираха от тежестта на бюста,само Триумф държат,а и ги правят с широки презрамки,които не ти се впиват в плътта.

# 13
  • Мнения: 588
Само Триумф  newsm10 newsm10 newsm10!!!Аз съм със същия проблем и всички други марки сутиени ми се деформираха от тежестта на бюста,само Триумф държат,а и ги правят с широки презрамки,които не ти се впиват в плътта.

Ама Триумф не са ли само от тези модели:


Бая старомодни ми се виждат тези... От другите нямат големи номера и те Sad

Носи ми се примерно нещо е такова:


# 14
  • Мнения: 2 039
Само Триумф  newsm10 newsm10 newsm10!!!Аз съм със същия проблем и всички други марки сутиени ми се деформираха от тежестта на бюста,само Триумф държат,а и ги правят с широки презрамки,които не ти се впиват в плътта.

Ама Триумф не са ли само от тези модели:


Бая старомодни ми се виждат тези... От другите нямат големи номера и те Sad


Носи ми се примерно нещо е такова:



Ама това изобщо не е вярно,аз никога не бих сложила горния модел  Naughty!!!Имат страхотни модели,просто се разтърси!И кой е казал,че големите гърди трябва да се обличат в такива гадни сутиени???

Общи условия

Активация на акаунт