Харесвате ли сериала Сексът и градът?

  • 5 039
  • 109
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 372
Лично аз се разтоварвам чудесно с него и смятам че това е един от най-забавните сериали в телевизионното пространство  smile3501
колкото и да го гледам няма да ми омръзне, зарежда ме и разтоварва  Laughing

# 16
  • Мнения: 5 647
Много го харесвам това филмче. Действа ми разтоварващо, но вече е към края си и сега ще проверя дали не мога да си дръпна всички серии от торентите.

# 17
  • Мнения: 2 631
Харесва ми  thumbsup,даже и книгата я имам( от доста оттдавна) и май няма изгледи да ми омръзне,колкото и пъти да го повтарят...

Книга??  Shocked  newsm78

# 18
  • Мнения: 2 631
И мен много ме кефи, дръпнах си даже първите 4 сезона, но засега съм стигнала само до 2 и половина  Embarassed
Трябва ми повече свободно време...

# 19
  • Мнения: 193
Безсмислен ми е, не си губя времето с него Sunglasses
Виж "Всички обичат Реймънд" е вече наистина нещо забавно

# 20
  • Мнения: 2 631
Безсмислен ми е, не си губя времето с него Sunglasses
Виж "Всички обичат Реймънд" е вече наистина нещо забавно

Този пък сериал за Реймънд го гледам само ако няма нищо друго интересно по ТВ-то....  Whistling

# 21
  • Мнения: 2 495
Разбира се Laughing

# 22
  • Мнения: 193
Безсмислен ми е, не си губя времето с него Sunglasses
Виж "Всички обичат Реймънд" е вече наистина нещо забавно

Този пък сериал за Реймънд го гледам само ако няма нищо друго интересно по ТВ-то....  Whistling
Все пак го гледаш, което неможе да се каже за мен и "Сексът и градът" Mr. Green

# 23
  • Мнения: 2 631
Безсмислен ми е, не си губя времето с него Sunglasses
Виж "Всички обичат Реймънд" е вече наистина нещо забавно

Този пък сериал за Реймънд го гледам само ако няма нищо друго интересно по ТВ-то....  Whistling
Все пак го гледаш, което неможе да се каже за мен и "Сексът и градът" Mr. Green

Какво толкова те дразни в този сериал, че чак не сядаш да видиш една безобидна серийка...

# 24
  • Мнения: 193
Не ме дразни, просто не ме кефи. Не ми допадат персонажите във филма, техните ценности и контекста в който съществуват.
Не се обиждай, но предпочитам други сериали /когато гледам телевизия/ Hug

# 25
  • Мнения: 2 631
Не ме дразни, просто не ме кефи. Не ми допадат персонажите във филма, техните ценности и контекста в който съществуват.
Не се обиждай, но предпочитам други сериали /когато гледам телевизия/ Hug

Не се обиждам от нещата, които харесвам. Нали сме различни, със различни вкусове Wink
Щом си фенка на сериали от типа на " Всички обичат Реймънд ", кой е тогава сериалът, допадал ти най - много досега?
 Rolling Eyes

# 26
  • София
  • Мнения: 2 838
Страхотен е! Напомня ми времето, когато си живеехме така с моите приятелки. Не съм съгласна, че сериалът е измислен. Напротив, всичко е направено доста реалистично. Наистина има жени, които водят такъв начин на живот. Нямам предвид стандарта - защото е ясно, че тук не е Ню Йорк. Но това е една фаза в житейския път на много жени, правещи кариера, които се омъжват след 30, а даже и след 35, а преди това работят, купонясват по женски, сменят гаджета.  Embarassed Peace

Но, както и при героините от сериала, това не може да продължава вечно. И аз вече улегнах, и другите ми приятелки се задомиха, някои вече имаме деца, други са планирали. Но това, което сме преживели заедно, е прекрасно и не бих заменила тези години с нищо. Hug

# 27
  • Мнения: 193
Накара ме да се замисля.......
Някога харесвах "Алф" и имаше един идиотски сериал "Жители от третата планета", сега гледам от време на време "Реймънд" или някоя от кримките по Нова. А иначе като "нетолкова сериозен" женски образ ме кефи Бриджит Джоунс, съпоставен с тези от твоя сериал.
Това е за мен и сериалите, кажи сега за теб Wink

# 28
  • Мнения: 14 486
НЕ!!!! Кои жени са такива???? Ако има такива то безкрайно много ги съжалявам. А ситуациите са толкова измислени и пресилени.....гледала съм една серия и ми стига.
Да не са много такива жени,но не искаме ли всички понякога(тайничко)да бъдем като тях? newsm12

като тях не искам да бъда - единственото от този сериал което искам са обувките на маноло бланик

Не съм съгласна, че сериалът е измислен. Напротив, всичко е направено доста реалистично. Наистина има жени, които водят такъв начин на живот. Нямам предвид стандарта - защото е ясно, че тук не е Ню Йорк. Но това е една фаза в житейския път на много жени, правещи кариера, които се омъжват след 30, а даже и след 35, а преди това работят, купонясват по женски, сменят гаджета.  Embarassed Peace

да имаше една такава и ми беше шеф - живееше точно така дори и на 30 и може би си е мислела че е открила топлата вода. когато разбра, че ще се омъжвам /беше и поканена на сватбата/ ми изкара всичко през носа - толкова ужасно се държеше с мен от пуста завист, че направо ми се ревеше сутрин когато трябваше да тръгвам за работа. дори да е гледала тогава сериала не вярвам да е била много утешена

# 29
  • Мнения: 1 645
И на мен ми харесва.Всичките серии май съм гледала.Според мен също не е пресилен и измислен,много естествен и неподправен е.Дори някъде бях чела,че писателката написала книгата е използвала съществуващи образи.Книгата "Сексът и градът" има и продължение-"Джунглата на червилата" или нещо подобно...не знам как са я превели на български.На английски е "Lipstick jungle" и в момента я филмират като продължение на "Сексът и градът",като очакват същия огромен успех.
Candace Bushnell-авторката има и други много хубави и интересни книги,например "Четири блондинки".Зарекла съм се всички нейни книги да си поръчам и изчета,но ги търся на български.Ако намеря нещо ще пусна линк за всички.Или някой друг ако намери от къде в България могат да се поръчват да каже.

Общи условия

Активация на акаунт