Харесвате ли сериала Сексът и градът?

  • 5 040
  • 109
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 220
Обожавам го!!!
За информация на фенките  Wink - от утре започва по Fox Life  Grinning не знам още от колко часа.

# 31
  • Мнения: 1 645
А относно другите сериали,които харесвам....Ами "Приятели","Али Макбийл"..."Момичетата Гилмор" също не е лош.

# 32
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Много ми е любим. Имам си и сериите изтеглени на PC-то и си ги гледам. Много е свежо сериалчето! newsm08

# 33
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Не особено, но мога да го гледам, не ми е чак непоносим.
И аз така

# 34
  • Мнения: 534
Дори да го гледам 100 пъти пак ще намирам по нещо ново-за мен това е критерии за книга или филм,че е нещо наисина добро   Hands Thumbsup

# 35
  • Мнения: 1 107
Много добър филм, страхотно направен и с отличен кастинг  Simple Smile
Но идеята му изобщо не е да ни накара да се идентифицираме с четирите дами, камо ли пък да се възхищаваме от тях - не знам защо толкова хора тълкуват така сериала  Thinking
Истината е, че във всяка серия мацките са жестоко иронизирани и често са достойни за съжаление, но съм убедена, че създателите на филма са целяли този ефект - още от самото начало  Peace

Много харесвам Тузаря  Heart Eyes

# 36
  • Мнения: 698
Много ме забавлява. Фен съм на Кари.  Heart Eyes

# 37
  • Мнения: 1 462
Не.  Изобщо не гледам телевизия.

# 38
  • Мнения: 533
Много ми харесва. Разтоварвам се и се забавлявам с него.

# 39
  • София
  • Мнения: 1 481
 Heart Eyes Този сериал мога да го гледам, да го гледам, пак да го гледам, хич не ми е омръзнал още, много ми е любим Heart Eyes

# 40
  • Мнения: 2 039
Е,това що за въпрос е???Че може ли някой да не го харесва,то това е престъпление  Mr. Green!Гледала съм го няколко пъти вече и не ми омръзва   bouquet

# 41
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Най - тъпият сериал, който съм срещала.....Чак сега, след 2 години живот вкъщи и почти пълна липса на социален живот започнах леееко да му схващам смисъла

# 42
  • Мнения: 6 892
Candace Bushnell-авторката има и други много хубави и интересни книги,например "Четири блондинки".Зарекла съм се всички нейни книги да си поръчам и изчета,но ги търся на български.Ако намеря нещо ще пусна линк за всички.Или някой друг ако намери от къде в България могат да се поръчват да каже.
Рядко съжалявам за купена книга, но "Четири блондинки" беше изключение. Глупава ми се стори и изобщо не ми хареса. Дори не си спомням за какво точно се разказваше.

# 43
  • Мнения: 87
 smile3521 newsm10 smile3501
Разтоварващо и много забавляващо.

# 44
  • Мнения: 2 631
Освен " Сексът и града "  другите привилегировани сериали, които гледам, са:
" Отчаяни съпруги "  newsm29
" Женени с деца "  family
" От местопрестъплението - Маями "  #Sniper
и " Елиза "  4470



 Peace

Общи условия

Активация на акаунт