Добър зъболекар в София

  • 587 484
  • 932
  •   2
Отговори
# 660
  • Мнения: 21
Здравейте, просто не мога да не се похваля с моето попадение и прекрасната зъболекарка, с която се сдобих. Изпитвам страхотен страх от зъболекари и дълго отлагах да направя някои наложителни корекции по зъбите, но пусти страх, особено след раждането нещата се влошиха още повече, та ...попаднах при д-р Бояна Бянова - смея да твърдя че никога досега не съм се чувствала така спокойна на стоматологичен стол, отговори търпеливо на всичките ми страхове, обясни ми различни варианти и разбира се ме посъветва за най-подходящия за мен вариант, през цялото време ми говореше и с цени, което ми направи мн добро впечатление, направи ми план за лечение, прави предварителни проекти на зъбите, тъй като имам и някои естетични корекции, въобще страхотен професионалист, давам ви и тел: 996 40 20, имам и неин мобилен, ако искате ще изпратя на лични

# 661
  • Мнения: 47 956
Препоръчайте детски зъболекар в София, за предпочитане Младост, за утре ми трябва- проблема е гнойна торбичка във венеца над млечен зъб.

# 662
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 822
Трбява ми стоматолог, който да записва за след 1-2 дни. Става въпрос за счупена пломба. Д-р Марин Димчев е в отпуска, д-р Нешева от една друга тема- също.

# 663
  • Мнения: 24
Моля спешно за препоръка за добър стоматолог в района на Младост.

# 664
  • Мнения: 513
Бихте ли препоръчали стоматолог, който прави здрави и дълготрайно издръжливи коронки, тъй като имам вече имам лош опит с наскоро отчупили се такива. Много ще съм ви благодарна, тъй като спешно си търся!

# 665
  • Мнения: 15
Здравейте,
бих искала да изразя едно положително и едно отрицателно мнение!
Първо отрицателното, то е насочено към д-р Бойка Канева гр. София бул. Шипченски проход 43, от няколко години влоши качествтото си на работа до ниво в което си позволи да извади зъб на моя близка, като остави корена в костта и така раната да не заздравее за година и половина, позволи си да затвори зъб с корона, без да запълни каналите му и безброй други безумни случки, от личен опит и лекуване при нея, се сдобих с огромна киста засягаща ТРИ предни зъба... За сметка на това цените на услугите й скачат нагоре спрямо клиента, за една и съща процедура в рамките на 6 месеца ми е искала две различни суми, с претенцията, че е сменила оборудването, което е лъжа и всеки сядал на стола й може да го потвърди ( изключвам факта, че има стикер със сериен номер в който се взира пациента седящ на стола ). Мога да дам още примери на хора от обкражението ми, които след лечение при  нея си плащат дълго за да възстановят щетите и години след това имат болка и дискомфорт.
Сега положителното...за да ме разберете най-добре ще дам малко пред история: имам панически страх от зъболекари, лош опит с такива, много болка и мнооого проблемни зъби, които в комбинация правят мен като пациент първо като едно огромно изпитание на професионализма, второ като, както обичат да се шегуват моите приятели основен спонсор на стоматологичната практика в България. След опита ми с д-р Канева и някой други стоматолози преди това, отчаянието ми ме среща с един блестящ хирург от стоматологичен факлутет София - д-р Свещарова, която след като поприключихме задачките с нея ме пренасочи към терапевтичен стоматолог, беше ми предложила няколко, но след като срещнах моята фея на зъбките беше любов от пръв поглед. Моята фея, всъщност се казва д-р Лилия Ангелова практикува в дентална клиника РИБАГИН ДЕНТ. Невероятен професионалист и човек преди всичко, изключително деликатна, дава 150% от себе си за моя комфорт, много сензитивна и отдадена на призванието си, защото за мен това не е професия и не е за всеки, това е призвание. С д-р Лили се "срещаме" вече близо година, почти всяка седмица поне по веднъж и освен, че аз вече не се страхувам, да има стрха, но той е осъзнат, зъбите ми са в пъти по-добре и вървим в посока в която да се виждаме само за профилактика. За този комфорт допринасят всички в клиниката, целият екип са млади, добронамерени, усмихнати хора, хора с дългогодишен стаж, хора, които не спират да учат, не ги е страх да опитват нови неща и най-важното продължават, там къде другите спират и казват, че няма какво да се направи. Клиниката са ОТ - ДО имат си всичко, сред пациентите има изключително много дечица и то от ранна детска възраст и всички са сами на стола, без страх, без напрежение и с усмивка!!! Толкова съм благодарна на целият екип и моята фея, че не ми стигат думи да опиша колко съм благодарна, че ги открих. Заради добрият ми опит с тях ги препоръчах на няколко човека и всичките са възхитени, д-р Цветанов, д-р Лора невероятни са! Пропуснах да отбележа, че въпреки високото качество и отношение, цените са им повече от нормални и поносими. Ако си търсите добър зъболекар, отдаден зъболекар, ако Ви е страх и трябва да се почувствате комфортно - това е мястото, аз лично не бих ги сменила за нищо на света, за да стигна до клиниката пътувам над един час прекосявайки цяла София и това не ме спира, защото знам, че д-р Лили идва в 7:30 сутринта, само заради мен и седи до 21:30 отново само заради мен и това за мен е най-добрият избор на стоматолог в София, въпреки, че ако го кажа на д-р Лили, тя ще се засмее и ще каже "Ее има и много по-добри от мене!", но за мен не е така! Какво да се прави, любов от пръв поглед Simple Smile))

# 666
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 822
Има тема за Черен списък на стоматолозите http://old.bg-mamma.com/?topic=541822

# 667
  • Мнения: 7
Здравейте!
Някой може ли да препоръча добър стоматолог в района на Красно село? Нямам сериозни проблеми, основно профилактика, почистване, избелване може би.

# 668
  • Мнения: 7
Разгледах някои по-стари публикации и видях добри отзиви за клиника Рибагин дент. Някой може ли да ме ориентира какви са им цените? Сайтът им е доста лъскав, но ориентир за цените - никакъв.

# 669
  • Мнения: 3
Здравейте! Може ли някой да ме насочи и да ми даде мнение за др Владимир Вълов или др Младен Камбов и клиниката му? И друг въпрос- някой подлагал ли се е на пълна анестезия за зъболечение?

# 670
  • Мнения: 8
За жалост не попаднах на добри зъболекари в София, но за сметка на това бяха свръх алчни ! DisappointedDisappointedDisappointedDisappointed
 ====> Confident Dental Clinic  
 ул. ,,Ангел Кънчев" 5, 1000 Център, София, България

# 671
  • Мнения: 135
моля препоръчайте ми добър специалист пародонтолог в София Simple Smile

# 672
  • Мнения: 3
моля препоръчайте ми добър специалист пародонтолог в София Simple Smile

 И аз издирвам такъв..попаднах на пакет за лекуване на пародонтит в клиника Камбов, изглежда ми ок, но търся надежна информация

# 673
  • Мнения: 2 023
Търся стоматолог, работещ по НЗОК в района на кв.Стрелбище или района на Съдебната палата за профилактичен преглед и почистване на зъбен камък.

# 674
  • Мнения: 47 956
Разгледах някои по-стари публикации и видях добри отзиви за клиника Рибагин дент. Някой може ли да ме ориентира какви са им цените? Сайтът им е доста лъскав, но ориентир за цените - никакъв.

Присъединявам се към питането

Общи условия

Активация на акаунт