Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 19 юли 2006, 15:05 ч.

Добър зъболекар в София

• 396 613
  • 701
  •   4
Отговори
# 690
Очевидно не сте стоматолог и затова историята Ви се вижда странна. За д-р Цветанов не беше странно, каза, че е напълно възможно да имам болки при здрав зъб, по друга причина, тогава се действа по друг начин, но в случая според него зъбът не е здрав. А това се оказа огромна грешка и не само негова, а и на зъболекарите, които бяха на смяна с него. За невралгия чувала ли сте??? А за венечен джоб??? Сега нали няма да поискате да си кача и снимката от зъба, за да се уверите допълнително и да не Ви е странно? Rolling Eyes Има елемент на неуважение в начина, по който ми задавате въпроси, намеквайки измама от моя страна, а очевидно нямате нужната компетентност, за да искате да Ви е ясно. Толкова от мен за Рибагин дент. Аз и моите познати работа с тях няма да имаме.

Последна редакция: ср, 20 дек 2017, 01:26 от soul81

# 691
Странното е как след като аз изказах опита си с клиниката, който се базира на многобройни часове на стола и множество разговори със специалистите им и откровенно положителното ми мнение и дори бях окуражена да дам подробности с които да докажа, че човек, може да бъде и доволен в тази държава, вие решавате да изкажете бурно и гневно вашето мнение. За съжаление съм чувала и за тези и други неща и по лошото преживявам ги всеки божи ден последните 3 години. Повярвайте ми не Ви пожелавам да имате моята компетенция, защото тя се плаща солено с болки, нерви, пари и мнооого търпение. Споделих опита си, а Вие си позволихте да го обобщите в едно изречение извадено от контекста на разговора. Аз не познавам много лекари, които при наличие на не една, а три кисти с големина над 1,5 см да се борят за зъбите, повечето директно вадят. И дори да приемем, че при Вашият случай д-р Цветанов не е взел най-доброто решение и е сбъркал в преценката си, то това не е необходимо да слага общо петно върху клиниката. Голяма част от специалистите вътре са и преподаватели и обучават бъдещи български и чуждестранни специалисти, а това никак не е за подценяване. Не ми допада ритъма на разговора ни, за това ще Ви пожелая Весели празници Wink

# 692
  • Sofia
Здравейте,

Знам, че има такива теми, но всички те са стари и неактуални. Може ли някой да  ми препоръча внимателен, любезен, отзвичив зъболекар в София - Център или Надежда/Люлин/Обеля. Четох отзвиви, но доста стари за д-р Десислава Илиева... в момента не намирам никаква информация за нея. Други много малко отзиви чета за д-р Емилия Делчева. Все пак предпочитам такива, които имат добра апаратура, но не и такива, които искат космически суми. Моля, споделете ми кой е вашия семеен зъболекар, от който сте доволни и сте лоялни към него, както и телефони, сайт, информация...

Благодаря предварително.

# 693
Майката на приятеля ми има доста проблеми със зъбите - има за вадене, за коронки, за пломбиране... Искаме да минем през двама-трима зъболекаря, които да си каже мнението за и плана за лечение, ориентировъчна цена (все пак не става въпрос за една две-пломби и е важно да не взима 600 лв за зъб (колкото ми взеха на мен Close)). Бихте ли ме насочили към добър зъболекар? Става въпрос за квартал Лагера, но и други квартали също стават.

В Младост имам зъболекар, на когото имам доверие, та ще минем и през него, но все пак ми се искаше да не се налага да пътува толкова жената.

Някой да сподели впечатления за д-р Милешки? Хареса ми прочетеното в този пост, но ми се иска да чуя и други мнения:
Много искам да похваля стоматологията на ул. Иван Вазов в София и в частност д-р Милешки. Майка ми имаше страшна фобия и 16 години не можех да я накарам да припари до кабинет. Какво направи този човека, не знам, но след 16 години мъки, сега цъфти от щастие, че е попаднала на него. Цените също ми се видяха много по-ниски, отколкото при други частни зъболекари, при които сме ходили (цяла горна протеза, лечение на възпалено гнездо, коронка, вадене на нерви, на корен, пломби и какво ли още не...към 450 лв)!
Зъбният хирург към Пета поликлиника е също перфектен!

# 694
Здравейте!Моля да ми препоръчате добър зъболекар в района на ж.к.Дружба,ж.к.Слатина,ж.к.Гео Милев.Става въпрос за изработка на мост.Благодаря предварително.

# 695
Някой има ли впечатления за Да Винчи Клиник в Студентски град?

# 696
Здравейте,

Интересуват ме мнения на хора, ползвали услугите на д-р Боянов от ДиманаДент в Бъкстон.

Ще съм благодарна за отговори, ако някой има инфо от първа ръка.

УилДА

# 697
  • Перник
моля препоръчайте ми добър специалист пародонтолог в София Simple Smile

И аз издирвам такъв..попаднах на пакет за лекуване на пародонтит в клиника Камбов, изглежда ми ок, но търся надежна информация

И аз имам нужда от добър пародонтолог, по възможност с по-нормални цени. Гледах пакета за лечение на пародонтит в клиника "Камбов" и изглежда добре, но бих се радвала на отзиви от хора, които са го ползвали вече.

# 698
Ходих в една клиника, която намерих през google, за 2 малки пломби ми взеха над 200 лева и и двете се счупиха. Можете ли да ми препоръчате зъболекар, който работи качествено, но не взима толкова скъпо и по възможност да работи в интервала 18-19ч.

Д-р Радослав Ралев!Страхотен човек и невероятен специалист.Силно препоръчвам!Ето и сайта с цените;
https://zabolekar-ralev.com/about-us/our-doctors/%D0%B4-%D1%80-% … 0%BB%D0%B5%D0%B2/

# 699
Здравейте! Аз имам много дълга история със зъболекари,изключително много съм напатила, само на 20 съм, а имам към 10 умъртвени зъба. Та, някой са си били за умъртвяване,други не, но както и да е. И понеже вече съм в София и тук отново не мога да случа на качествен лекар,специално търся в Младостите. Държа освен да е добър и да не е супер скъпо и да е внимателен, защото мн съм си напатила и дето се вика съм свръхчувствителна 😀 бях ходила за един зъб в Сведент при д-р Кафелов,супер специалист,доволна съм,но е много скъпо там и не мога да си позволя на този етап

# 700
  • sofia

И аз издирвам такъв..попаднах на пакет за лекуване на пародонтит в клиника Камбов, изглежда ми ок, но търся надежна информация

И аз имам нужда от добър пародонтолог, по възможност с по-нормални цени. Гледах пакета за лечение на пародонтит в клиника "Камбов" и изглежда добре, но бих се радвала на отзиви от хора, които са го ползвали вече.
Д-р Камбов прави няколко импланта на мъжа ми и той е много доволен от работата му. Работят екип и по-леките неща (вадене на зъб, пломби и пр.) ги поема някой от екипа, а не той лично.
Цената за имплантите беше добра тогава (преди 3 години), но другите му услуги си бяха цифромания.

# 701
  • Перник

Д-р Камбов прави няколко импланта на мъжа ми и той е много доволен от работата му. Работят екип и по-леките неща (вадене на зъб, пломби и пр.) ги поема някой от екипа, а не той лично.
Цената за имплантите беше добра тогава (преди 3 години), но другите му услуги си бяха цифромания.

Благодаря за информацията, но аз си намерих специалист буквално в съседната сграда Simple Smile А и цените са поносими, въпреки че стоматологичното лечения като цяло е цифромания Sad

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт