Техники за добър сутрeшен секс

  • 15 905
  • 100
  •   1
Отговори
  • Мнения: 397
Я да проверим дали е прав мъжът ми, че аз съм смотана и не мога да правя нищо сутрин, защото ми се спиииии  Tired Tired Tired То на мъжете им е лесно събуждат си се готови, а на мен ми трябва половин час минимум, за да включа на тази вълна  Joy  И сега ми отказва вечерния (този вариянт по ми харесва), един вид бунт, защото когато пък на него сутрин му се приисквало аз съм спала като труп  Tired
Та, така: споделете техники за добър сутрeшен секс  Hug

Последна редакция: чт, 20 юли 2006, 12:05 от radda

# 1
  • София
  • Мнения: 4 867
споделям първата стъпка: събуждане. едно бързо притичване до банята или поне чаша студена вода (за пиене!) вършат чудна работа.

# 2
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Янита, сещам се за една тема, в която чашата студена вода имаше съвсеем друго предназначение Mr. Green

# 3
  • Мнения: 1 313
 1crib сутрин при нас е така

# 4
  • Мнения: 730
Като чета написаното не става дума за техники,ами просто за желание и нагласа да го правиш сутрин.Ако не ти се прави-защо трябва да се насилваш.Ама пробвай,не е по-лошо от вечерта.

# 5
  • Мнения: 1 492
И аз не съм първа писта сутрин. Дето казва yanita, трябва да скокна до банята първо, иначе не става.И като почна, мия зъби, душ пускам и моя мъж  Tired му става лошо.Последно време ме бъзика "Ти си спи, не ми пречиш" И аз издивявам #Cussing out

# 6
  • Мнения: 7 914
Янита, сещам се за една тема, в която чашата студена вода имаше съвсеем друго предназначение Mr. Green

хихихи   smile3532

# 7
  • Мнения: 8 505
При мен има само една пречка за сутрешния секс-и при нас е така:

# 8
  • Мнения: 11 003
"Ти си спи, не ми пречиш" И аз издивявам #Cussing out
hahaha hahaha

# 9
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 388
Накарай половинката да действа от активната страна, тъй да се каже - той да те настрои за секс. Моят мъж / щото и аз съм поспалана / ми отделя необходимото време, за да започна и аз да искам ...  Mr. Green Честно казано, ако няма

 на мен ми е много интерсно това занимание сутрин ...

# 10
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Да ти кажа как се получава при нас - той става доста по-рано от мен /даже и неделя ooooh!/ и ми прави кафе Heart Eyes, пием го заедно и после обратно в леглото - дотогава съм се разсънила и когато усетя настъпателни действия от негова страна - действаме Mr. Green.

# 11
  • Мнения: 46 510
Същото е и при нас, вечер е мисия невъзможна, защото детето си ляга след 12 ч.  Crazy затова искам, не искам, няма друга алтернатива  Confused

# 12
  • Мнения: 1 520
Моят мъж сутрин ми казва : "Спи, си, спи си" Mr. Green Аз съм трупешката сутрин, просто не мога да отлепя.
Фен съм на вечерните ласки, но тогава пък той заспива като труп. А аз не съм навита на варианта : "Спи си, спи си", аз ще работя по въпроса.  Mr. Green

Та така, доста трудно се нагласяме.

# 13
  • София
  • Мнения: 4 867
Янита, сещам се за една тема, в която чашата студена вода имаше съвсеем друго предназначение Mr. Green

ааааа, объркала си се, в друг форум е било. тук такива неща не пишем и не четем.  Blush

# 14
  • Мнения: 5 647
Сутрин нищо не е в състояние да ме накара да правя секс.  Mr. Green Да не говорим, че през седмицата вечно бързам за работа, бързам за детската и не остава време. А и все пак сутрин първата ми работа като се събудя, е да посетя банята и да се измия и после не се връщам в леглото.  Mr. Green

# 15
  • Мнения: 5 622
 Преди години сме правили сутрешен секс (то какъв ли не сме правили), но вече не ми е тръпка сякаш  Wink

# 16
  • Мнения: 3 334
hahaha hahaha hahaha и при нас така!

# 17
  • Мнения: 7 474
Сутрин сме трима  family

# 18
  • Мнения: 2 180
Няма нищо по-хубаво от секса за събуждане! Heart Eyes
Обожавам невинния поглед на съненото му личице и хич, ама хич не ме е жал да го събудя с ласки.

# 19
  • Мнения: 397
Ох, желание има ама нещо в 7 часа, когато става съпружеското тяло ( и детето още спи), се чувствам сто кила и не мога да мръдна от леглото.

# 20
  • София
  • Мнения: 18 679
Абе техники - няма техники!Или си ранобудна, или не си.Има някакъв вариант да се събудиш рано и да си във форма, но това е само ако предната вечер си легнала с кокошките и си се наспала.Аз иначе за нищо не ставам Tired

# 21
  • София
  • Мнения: 1 621

Ха-ха и при нас е така. Laughing Но пък и сутрин много трудно ще склоня за секс, адски ми се спи. Tired

# 22
  • София
  • Мнения: 5 289
Ами техники......приготви си една чаша студена вода на нощното шкафче от вечерта и сутрин мъжа ти ако реши да правите секс,преди тва да ти изсипе водата на главата,та да се разсъниш и действайте. hahaha smile3532

# 23
  • Мнения: 211
Сутрин на мен ми е гадно да правим секс,защото като се събудиш и имаш едно гадно усещане в устата,така че докато отида и си измия зъбите и се освежа ми се губи желанието....много подготовка някак си за нещо което се прави спонтанно.

# 24
  • Linz
  • Мнения: 11 619
И аз трудно се събуждам сутрин. Трябва ми малко време и за това ставам, говорим си... настройваме се и то станало време той да тръгва за работа ooooh! Правим един тек за 5-10 мин. и... тва е Tired

# 25
  • Мнения: 614
Обожавам сутришния секс, напоследък по-рядко ни се случва, но през целия ден изглеждам така  Grinning

# 26
  • Мнения: 5 317
Какви техники newsm78.Или ти се иска или не.

# 27
  • София
  • Мнения: 3 390
Моят пък въобще и не се натиска. Грам романтика не е останала в него. #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 28
  • Мнения: 3 248
И аз като дива_слива обожавам сутрешния секс! Всъщност обожавам и всички "сексове" след него ... колкото повече, толкова повече! Blush Crazy

# 29
  • Мнения: 9 990
Няма нищо по-хубаво от секса за събуждане! Heart Eyes
Обожавам невинния поглед на съненото му личице и хич, ама хич не ме е жал да го събудя с ласки.

И да му лъхнеш със застоял дъх и гурели по очите.... Crazy
Като по филмите не сме-със сочни устни и лек грим, свежи,сякаш не сме спали до сега Crazy
Иначе-няма значение по кое време е, важното е да има Party

# 30
  • Мнения: 1 731
Не,и аз не мога сутрин. #CrazyКато се събудя първата ми мисъл е как да стигна до кафето.И нищо друго не мисля.А пък да се настроя-Абсурд! Naughty

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Сутрин става, само мъжа да е буден и децата да спят.

Засъжаление в 95% от случаите при нас е обратното   Crazy

# 32
  • Мнения: 2 180
Няма нищо по-хубаво от секса за събуждане! Heart Eyes
Обожавам невинния поглед на съненото му личице и хич, ама хич не ме е жал да го събудя с ласки.

И да му лъхнеш със застоял дъх и гурели по очите.... Crazy
Като по филмите не сме-със сочни устни и лек грим, свежи,сякаш не сме спали до сега Crazy
Иначе-няма значение по кое време е, важното е да има Party
Аха-и потекли засъхнали лиги около устата.  Sick

# 33
  • Мнения: 817
Ми ,де да знам.Аз сутрин така спя ,че и да го направи няма и да разбера.То от де мислите са се пръкнали тези деца Mr. Green

А сега сериозно по темата:аз много обичам да го изненадвам сутрин с френска Blush ,понякога и посред нощ става.Будя се с желание и действам.Обаче нямам ли желание ,нагласа и тн. предпоставки за сутрешно рандеву ,работата просто не става..... или докато стане телефона му вече се е запалил и той полита по задачи...... Thinking
Ако не ти е до станадартния секс ,пробвай с френска,хем ще си раздвижиш врата ,хем хем ще убиеш номера.......... и вечерта го пичакваш да ти върне жеста Mr. Green

# 34
  • Мнения: 4 546
Сутрин на мен ми е гадно да правим секс,защото като се събудиш и имаш едно гадно усещане в устата,така че докато отида и си измия зъбите и се освежа ми се губи желанието....много подготовка някак си за нещо което се прави спонтанно.
това едно на ръка. друго, че сутрин много ми се пишка и хич не ми е до секс преди да отида до тоалетната. пък то после трябва и да се измия, не мога веднага така да се върна в леглото...и то хубавото на сутрешния секс минало.  Rolling Eyes

# 35
  • Мнения: 11 003
Сутрин без кафе за нищо не ставам  Rolling Eyes
А секса след това вече не е сутрешен  Laughing

# 36
  • Мнения: 2 327
Който го притесняват гурелите - много е лесно. Обръщаш му гръб и готово Simple Smile
Аз сутрин си се събуждам с желание, само да има с кого да го споделя... А и ми харесва да правя секс полусънена. Без много мислене да се оставиш на усещанията...

# 37
  • Мнения: 4 621
Сутрин не ставам за нищо, за секс пък съвсем ooooh! ooooh! ooooh!

# 38
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 824
СутрЕшен секс не правя. Нито вечерен, следобеден, предиобеден или какъвто и да е друг. И не мисля за секс даже. Аз съм омъжена жена, за какъв секс си говорим изобщо тука?! Такива неща не правя!

Последна редакция: чт, 20 юли 2006, 11:52 от Доня Рижа Проклетница

# 39
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
И не мисля за секс даже. Аз съм омъжена жена, за какъв секс си говорим изобщо тука?! Такива неща не правя!
Правилно, как ще мислиш за такива работи!Мисли за Англия! Peace

По темата - ние ставаме по различно време сутрин, но ако се засечем в банята... Winkможе пак да си легнем.

# 40
  • Мнения: 22 864
СутрЕшен секс не правя. Нито вечерен, следобеден, предиобеден или какъвто и да е друг. И не мисля за секс даже. Аз съм омъжена жена, за какъв секс си говорим изобщо тука?! Такива неща не правя!
И аз съм така със сутрИшния секс/моля ви,пише се сутрЕшен/,други модели секс практикувам рядко. Mr. Green

# 41
  • Мнения: 134
Обожавам сутришния секс, напоследък по-рядко ни се случва, но през целия ден изглеждам така  Grinning

И аз така!  Laughing
Малко трудно се настройвам, но пък си заслужава всяко "усилие"!
После през целия ден, като се сетя и ми и става едно такова хубавооо!!!

А малко off от темата: Хващали ли са ви децата и как реагираха?
Нашата дъщеря влезна в събота сутринта да си доспи при нас и ни хвана точно на ...... обаче много странно - не разбра какво става ли или се направи, че нищо не вижда .... просто си легна да си доспи на спалнята при нас  ooooh!

# 42
  • Мнения: 397
Ееее, вече съм по-спокойна  Simple Smile  Значи не съм само аз  smile3506. Темата за секс (след раждането на дъщеря ни и многото ангажименти на съпружеското тяло) стана меко казано неприятна. Всеки хока другия, че е виновника за либсата на честота в този вид "спорт"   fight Laughing , но истината е, че сме уморени, не остава време и най-вече в повечето случай сме трима (както се изразиха някои мамчета тук).

# 43
  • Мнения: 323
Леле, готова съм и сутрин, и вечер и нощем и съм казала като си ляга да ме буди /той знае как/. А иначе и при нас сутрин е така:


Е малко не ми идва отвътре пред детето....

# 44
# 45
  • София
  • Мнения: 4 493
СутрЕшен секс не правя. Нито вечерен, следобеден, предиобеден или какъвто и да е друг. И не мисля за секс даже. Аз съм омъжена жена, за какъв секс си говорим изобщо тука?! Такива неща не правя!
ЯСНОООО  hahaha   Joy Joy Joy
Един виц по-случая - Младо английско семейство се опитват да имат дете и сутринта на закуска съпругата докато слага чая на масата съобщава на съпруга си: "- Скъпи отново не съм бременна", а той въздиша тъжно "- О о о пак ли ще трябва да правим тези скууучни движения"

# 46
  • Мнения: 1 120
Няма техники според мен-всичко е до нагласата и подхода от страната на партньора Grinning

# 47
  • Мнения: 235
Мъка ми е сутрина мъкааааа , не мога да се надигна от леглото , да не говорим за друго

# 48
  • Мнения: 732
Ми ,де да знам.Аз сутрин така спя ,че и да го направи няма и да разбера.То от де мислите са се пръкнали тези деца Mr. Green

А сега сериозно по темата:аз много обичам да го изненадвам сутрин с френска Blush ,понякога и посред нощ става.Будя се с желание и действам.Обаче нямам ли желание ,нагласа и тн. предпоставки за сутрешно рандеву ,работата просто не става..... или докато стане телефона му вече се е запалил и той полита по задачи...... Thinking
Ако не ти е до станадартния секс ,пробвай с френска,хем ще си раздвижиш врата ,хем хем ще убиеш номера.......... и вечерта го пичакваш да ти върне жеста Mr. Green
Това последното най-много  ми хареса Joy Joy Joy

# 49
  • Мнения: 9 990
Особено ПИЧакването, нали Mr. Green

# 50
  • Мнения: 817
Особено ПИЧакването, нали Mr. Green

Еееее кви сте само,грешката е неволна Flutterиначе е доста идейно......

# 51
  • Мнения: 2 336
честно да си кажа сутрин съм... просто заспала. Всичко почти минава без да съм си отворила очите и да разбера за какво става въпрос. Понякога се обръщам даже и му викам: "Чакай да видя дали си ти." ooooh! Ама него това не го трогва-той си работи. А вечер е точно обратното -просто времево не си съвпадаме. ooooh!

# 52
  • Мнения: 5 317
Всичко почти минава без да съм си отворила очите и да разбера за какво става въпрос. Понякога се обръщам даже и му викам: "Чакай да видя дали си ти." ooooh! Ама него това не го трогва-той си работи.

 hahaha hahahaАми нека си работи. hahaha

# 53
  • Мнения: 3 248
А вечер е точно обратното -просто времево не си съвпадаме. ooooh!

И кога го правите ... ама да ви дойде отвътре?! Thinking По обед?! Mr. Green

# 54
  • Мнения: 619
Няма нищо по-хубаво от секса за събуждане! Heart Eyes
Обожавам невинния поглед на съненото му личице и хич, ама хич не ме е жал да го събудя с ласки.

И да му лъхнеш със застоял дъх и гурели по очите.... Crazy
Като по филмите не сме-със сочни устни и лек грим, свежи,сякаш не сме спали до сега Crazy
Иначе-няма значение по кое време е, важното е да има Party
Аха-и потекли засъхнали лиги около устата.  Sick


Еее.е момичета затова има поза" задна прашка" малко въображение моля Wink Wink

# 55
  • Мнения: 494
Сутрин нищо не е в състояние да ме накара да правя секс.  Mr. Green Да не говорим, че през седмицата вечно бързам за работа, бързам за детската и не остава време. А и все пак сутрин първата ми работа като се събудя, е да посетя банята и да се измия и после не се връщам в леглото.  Mr. Green

Хайде после и кафето .Пък и какъв секс като се излюпва 2 часа след мене.Ама и той си знае каква съм върла сутрин и не си прави труда да ме закача. #2gunfire

# 56
  • Мнения: 1 305
Аз от години не съм се събудила и той да спи
В повечето случай той става в 7 аз в 10 и вече е излезнал  ooooh!
А като стана първото което търся е  Coffee

# 57
  • Мнения: 3 457
ще следя с интерес Mr. Green

# 58
  • Мнения: 2 653
Някъде бях чела, че жените и мъжете имат различни периоди в които им се иска да правят секс(може ако ми остане време да потърся статията и ще я постна).Мъжете вечер -не ги търсете и обратно - жените сутрин.
Но наистина не е въпрос на техники , а на желание.Няма нищо по-хубаво от хубавия секс сутрин.Посе целия ден ми е някак по- ведро.
В същата статия четох, че ако не всяка сутрин можеш да го правиш , то изненадвай ти мъжа си  от време на време в дни когато можеш.Така той ще разбере , че искаш но не всеки път можеш.Една"от техниките беше" да си нагласишалармата на телефона на вибрации (или тихо звънене)и да го сложиш под възглавницата.Субуждаш се значи, тихичко отиваш до банята- разсънваш се и после се връщаш при любимия-и  нежно го разбуждаш с някое еротично масажче или други "техники" Embarassed
Това съм го изпробвала и беше супер.

# 59
  • Мнения: 3 248
Някъде бях чела, че жените и мъжете имат различни периоди в които им се иска да правят секс(може ако ми остане време да потърся статията и ще я постна).Мъжете вечер -не ги търсете и обратно - жените сутрин.

На мен пък непрекъснато ми се прави ... по всяко време?! #Crazy
Дали нямам някакъв проблем?! Thinking

# 60
  • Мнения: 2 237
А какво беше това секс ? Mr. Green
Как да правя такива неща,като дребното сутрин се лепва за нас като гербова марка....

# 61
  • Мнения: 2 653
На мен пък непрекъснато ми се прави ... по всяко време?! #Crazy
Дали нямам някакъв проблем?! Thinking

По принцип и аз съм така(с изключени сега по време на бремеността(защото ми е малко тежичко, но пак ми се иска)
То нали от всяко правило си има изключение Mr. Green

# 62
  • Мнения: 3 248
Фиона, виждам, че скоро ще спре "да ти тежи"! Peace
Леко раждане ти пожелавам! Hug  bouquet

# 63
  • Мнения: 1 462
Няма техника - или си ранно пиле, или си нощна птица.  Освен това има значение колко секс ти се прави изобщо - И сутрин, И вечер ли?  Множко ша ти дойде, особено за повече от една седмица Mr. Green

Всъщност замисли се кое те възбужда конкертно.  Най-лесно е да отговориш автоматично "О, ами как, ами той самият!", но вярвам ще ме разбереш правилно.  Ако те отблъсква това, че не си е мил зъбите - прати го в банята.  Ако те дере с брада - пак се лекува.  Ако смърди на непрелетни мокри птици в следствие на обилно потене - дано имате топла вода.

Но ако не просто не ти се прави, а имаш желание да не правите - съобщи му тъжната вест.  Още не е измислено лечение.

# 64
  • Мнения: 1 047
И аз много харесвам сутрешния секс.Телата са топли,меки и чувствителни.Най-много харесвам да ме събудят със .
А самия секс така ме зарежда с енергия,че цяла седмица ме държи.Като бяхме гаджета почти всяка сутрин правехме секс.Напоследедък все по-рядко имам това удоволствие,щот на жена ми много й се спи.
На мен пък непрекъснато ми се прави ... по всяко време?! #Crazy
Дали нямам някакъв проблем?! Thinking

Със сигурност ще се намери някой,който да ти каже,че имаш проблем,но ти не му вярвай!Съвсем нормална си и харесваш партньора си така,че винаги ти се иска.Аз имам същия проблем.
по принцип.

# 65
  • Мнения: 1 451
Сутрешния секс страхотно те зарежда с енергия за целия ден. По-стимулиращ ми е от цяла кана кафе. Иначе специални техники май няма. Всичко е въпрос на желание. При мен единствения проблем е, че сутрин задължително ми се ходи до тоалетна като се събудя. Но понякога го правя половин или един час преди времето за ставане и тогава като се събуди половинката съм готов  Sunglasses

# 66
  • Мнения: 1 047
Аз съм ВИНАГИ ГОТОВ.
Така,като чета ми се струва,че техниката е жената да си дреме,а мъжа да работи отзад "без да пречи". Нито дъха се усеща,нито гурелите се виждат,нито засъхналите лиги.Неочаквано добра комбинация.
 newsm10

# 67
  • София
  • Мнения: 7 097
...Нито дъха се усеща,нито гурелите се виждат,нито засъхналите лиги...
 

...Нито, че си с мрежичка на главата, за да не ти щръква косата, докато спиш...Нито че, чеенето ти е в чашата с вода на нощното  шкафче... hahaha Joy

# 68
  • Мнения: 1 451
Аве къв дъх, кви гурели? Кой ти мисли за такива неща, когато си с правилния човек  Wink

# 69
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Аз съм ВИНАГИ ГОТОВ.
Така,като чета ми се струва,че техниката е жената да си дреме,а мъжа да работи отзад "без да пречи". Нито дъха се усеща,нито гурелите се виждат,нито засъхналите лиги.Неочаквано добра комбинация.
 newsm10
rotfImao rotfImbo rotfImao
Твърдо ЗА сутрешният секс.   love001

# 70
чаша студена вода,независимо с какво предназначение Mr. Green

# 71
  • Мнения: 151
Аз мечтая сутрин за малко ласки и милувки, но не ги получавам Cry

# 72
  • София
  • Мнения: 1 783
Най-много обичам сутрешен секс след хубав среднощен секс, а ако е неделя - хубав следобеден секс, след хубав сутрешен и преди хубав вечерен! Heart Eyes!

# 73
  • Мнения: 1 202
Няма техники според мен-всичко е до нагласата и подхода от страната на партньора Grinning
Макар , че много, много не го обичам този  сутрешен секс. Embarassed

# 74
  • Мнения: 5 140
И при мен сутрин е сложно, просто не обичам.
Предпочитам вечерните сеанси, предразполагат ме. Mr. Green

# 75
  • Варна
  • Мнения: 4 969
И при мен сутрин е сложно, просто не обичам.
Предпочитам вечерните сеанси, предразполагат ме. Mr. Green
Peace

# 76
  • Мнения: 1 930
Божееее, като се замисля сутрешен секс не сме правили от 100 години Crazy.
Чак се замислям дали да ходя да спя, че утре да го изненадам Mr. Green

# 77
  • Мнения: 194
Обичам,не обичам-според зависи...Ама ако проблемът е в трудното събуждане-парченце лимон прави чудеса Mr. Green

# 78
  • Мнения: 1 047
...Нито дъха се усеща,нито гурелите се виждат,нито засъхналите лиги...
 
...Нито, че си с мрежичка на главата, за да не ти щръква косата, докато спиш...Нито че, чеенето ти е в чашата с вода на нощното  шкафче... hahaha Joy
Нито подплънките на гърдите ти липсват,нито усещаш липсата на грим....hahaha Joy

Аз съм ВИНАГИ ГОТОВ.
Така,като чета ми се струва,че техниката е жената да си дреме,а мъжа да работи отзад "без да пречи". Нито дъха се усеща,нито гурелите се виждат,нито засъхналите лиги.Неочаквано добра комбинация.
 newsm10
rotfImao rotfImbo rotfImao
Твърдо ЗА сутрешният секс.   love001
Твърд съм за всички видове секс,не само за сутршния,ей Wink

Най-много обичам сутрешен секс след хубав среднощен секс, а ако е неделя - хубав следобеден секс, след хубав сутрешен и преди хубав вечерен! Heart Eyes!
И няколко междинни между споменатите.Женското съкровище не може да се опомни и винаги стои влажно мммммммм.Разкош.

...Ама ако проблемът е в трудното събуждане-парченце лимон прави чудеса Mr. Green
Как и къде? newsm78

# 79
  • Мнения: 194
 rotfImao rotfImboХапваш го!Събужда мигновено GrinningА ти какво си помисли? newsm53

# 80
  • Мнения: 1 462
Добър сутрешен секс се прави с добра сутрешна ерекция.  И всички комшии се събуждат...

# 81
  • Мнения: 1 047
rotfImao rotfImboХапваш го!Събужда мигновено GrinningА ти какво си помисли? newsm53
Помислих си няколко други неща,но сега разбрах.Благодаря  bouquetНе бях се сетил да го хапна,честно. Wink
Ама пак имам един въпрос:Защо да го лапам,на мен не ми се спи newsm78.На жена ми й се спи,а като й се спи не мога да я накарам да лапа каквото и да,камо ли лимон. Sad

# 82
  • Мнения: 194
rotfImao rotfImboХапваш го!Събужда мигновено GrinningА ти какво си помисли? newsm53
Помислих си няколко други неща,но сега разбрах.Благодаря  bouquetНе бях се сетил да го хапна,честно. Wink
Ама пак имам един въпрос:Защо да го лапам,на мен не ми се спи newsm78.На жена ми й се спи,а като й се спи не мога да я накарам да лапа каквото и да,камо ли лимон. Sad
Ами че то си е за по-поспаливия LaughingАма ако не успееш даже лимончето да пробуташ-тури му пепел...По-добре я остави да поспи,а пък ако и спретнеш и една закуска,може би ще те огрее един ако не сутрешен,то поне предиобеден GrinningАйде,успех Grinning

# 83
  • Мнения: 184
Нещо сутрин не мога да правя такива неща newsm12 И моя много се ядосва затова, но просто не мога да мисля толкова рано за секс ooooh!

# 84
  • Мнения: 1 517
И на мен адски ми се спи. То на мен кога ли не ми се спи  Blush  Embarassed Но не ми е лошаво да ме събудят сутрин, ровейки ми в гащите (ако не ги е свалил предната нощ  Wink ). Само дето съм малко по-пасивна. но на него не му пречи.

# 85
  • Мнения: 1 517
Аве къв дъх, кви гурели? Кой ти мисли за такива неща, когато си с правилния човек  Wink
newsm10

# 86
  • Мнения: 396
При мен нищо не помага....40-50мин. след събуждане и чаша кафе с удоволствие....

# 87
  • Мнения: 1 128
     Няма по благодатен от сутрешния неделен.Или предиобеден по то4но да кажа.Като сме без деца,се събуждаме към 10,11 4аса,сесия и после пак сън докато се събудиш от глад.Голям кеф.Об4е от наесен и в нашата къща ще има още две о4и та незам...А през седмицата като мъжлето става в 6 и половина не става.Не му харесва да практикува некрофилия,а аз съм си направо труп.За тая болест при мен няма техники.Сега имам проблеми с бременноста та няма ни сутршен ни ве4ерен ни никакъв Cry от две седмици.А мъжа е  във ваканция сега....ама нейсе.

# 88
  • Мнения: 902
ами то... като се събуди той в 6,30 отива да се бръсне , а аz правя кафенце. домакиня съм всев още zаради малката, гледкам си я, и не ми пречи на обед да дремна ако ми се спи, zатова сутрин си ставам с него. КАто дойде той иzбрьснат а аz с готовото кафе, е вече прекалено к.сно да лягаме пак, и прекалено рано да иде той  на работа, а малката още спи по това време. и н, нали се сещате...  Embarassed, Е не всяка сутрин етака, но поне 2 или 3 сутрини в седмицата. но събота и неделя обичаме и обедната дрямка на малката да полzваме рационално  Embarassed
а вече р, ако не сме уморени, си е едно на ръка  Embarassed

# 89
Абе тва с лапането беше много добра идея... но не говоря да лапате лимон luvbed

Определено не пречи докато единия партньор се опитва дълбоко да хъъъъъъърка, другия да посвърши някоя работа... smile3542 censored luvbed family

# 90
  • Мнения: 1 047
ами то... като се събуди той в 6,30 отива да се бръсне , а аz правя кафенце. домакиня съм всев още zаради малката, гледкам си я, и не ми пречи на обед да дремна ако ми се спи, zатова сутрин си ставам с него. КАто дойде той иzбрьснат а аz с готовото кафе, е вече прекалено к.сно да лягаме пак, и прекалено рано да иде той  на работа, а малката още спи по това време. и н, нали се сещате...  Embarassed, Е не всяка сутрин етака, но поне 2 или 3 сутрини в седмицата. но събота и неделя обичаме и обедната дрямка на малката да полzваме рационално  Embarassed
а вече р, ако не сме уморени, си е едно на ръка  Embarassed
Евалла,моме!

# 91
  • Мнения: 109
Преди да се роди детето правехме сутрешен и следобеден и какъвто  и да е секс, но сега само в дните когато сме без малката има такова време...иначе и аз съм фен на вечерните ласки... Peace

# 92
  • Пловдив
  • Мнения: 709
Техниката е само една - да си се наспал, да не бързаш за работа, ДГ, у-ще, да спите в отделна стая от децата и вратата да е заключена.  Peace Тъй като при нас все има нещо от гореизброените - сутрешен секс няма.  Naughty Обикновено малката се събужда първа и почва да обикаля по леглата и да ни бърка по очите.  ooooh! Събуди ли се тя какъв ти секс, какъв ти кекс. А тя не става в 11часа. Заковала е на 7,10ч. и това си е - няма събота, няма неделя.  #Crazy

# 93
  • Мнения: 1 006
Леле, готова съм и сутрин, и вечер и нощем и съм казала като си ляга да ме буди /той знае как/. А иначе и при нас сутрин е така:


Е малко не ми идва отвътре пред детето....

ей туй и аз исках да рекна Confused

# 94
Много се извинявам за недискретния въпрос, но сутрин ако правите секс, целувате ли се, без да сте ходили до банята?!?! В смисъл, ако направо започнете да правите... не се ли влияете от не особено чистия дъх на партньора, а и вашия???
Мен това ме спира, защото аз като се разбудя и ида до банята, после отивам да правя кафе и прочие... И то се разминават нещата вече. Не е същото Wink

# 95
  • Мнения: 1 047
Много се извинявам за недискретния въпрос, но сутрин ако правите секс, целувате ли се, без да сте ходили до банята?!?! В смисъл, ако направо започнете да правите... не се ли влияете от не особено чистия дъх на партньора, а и вашия???
Мен това ме спира, защото аз като се разбудя и ида до банята, после отивам да правя кафе и прочие... И то се разминават нещата вече. Не е същото Wink
Целуваме се,но не по устата. Embarassed
А колко му е да отскочиш до банята да пишкаш и миеш зъбки? 1-2 минути и си готооов.Лично аз така правя.

# 96
Ами щом му харесва сутринта, то нека той да е активния. Така ще постигнете идеален баланс.

А техниката при мен е само една: събуждам се чак когато видя една усмихната и целуваща ме муцунка над мен, зад мен и т.н.

От много приятели знам, че мъжете обожават сутрешния секс, особено когато ги събудиш с подбна нежност. Наистина трябва и ние да се стараем да им доставяме удоволствие... smile3505 luvbed welcome

# 97
  • Мнения: 1 047
Ами щом му харесва сутринта, то нека той да е активния. Така ще постигнете идеален баланс.

А техниката при мен е само една: събуждам се чак когато видя една усмихната и целуваща ме муцунка над мен, зад мен и т.н.

От много приятели знам, че мъжете обожават сутрешния секс, особено когато ги събудиш с подбна нежност. Наистина трябва и ние да се стараем да им доставяме удоволствие... smile3505 luvbed welcome
smile3501 Браво! smile3501

# 98
  • Мнения: 2 784
Мммммм, обожавах сутрешния секс преди да се роди детето. Сега обикновено се събужда преди нас и висва отгоре ни. И секса е мираж... Мечтая си най-сетне да се преместим, та поне да е в отделна стая, че ми омръзна да се сексим каталясали вечер след като детето и майка ми заспят я на пода, я край стените. Искам в легло вече. Тая събота и неделя ще ходим в друг град, на хотел та ще си отвземем... Wink

# 99
Ама, Борко, кажи им на тия моми, че е така. Не може някой все да върши черната работа. Или изпитваш кеф от нещо или категорично отказваш да го вършиш, без да се поддаваш на манипулации, нали.
 
Трябва разбирателство! А сега отивайте да прочетете Кама Сутра за пореден път. Мнооооого добра работа върши. Мога да препоръчам и Алхимия на екстаза... тя развинвна малко по-обстойно погледа и фантазията. Ще ви държи доста време влага Joy Hug

# 100
  • Мнения: 127
Сутрин или вечер--абе 60 пъти за месеца  Grinning се тая кое време на деня е.
Тези дето се притесняват от дъха--ми изчакайте да дойде време да си държите зъбите в чашка и тогава правете умопомрачителен секс БЕЗ лош дъх Laughing

Общи условия

Активация на акаунт