За интимните части

  • 18 442
  • 98
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 695
гел за бръснене.а после зависи Peace

# 46
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Сапун или пяна! Обаче после и да сложа нещо /крем или пудра/ или не пак цялата в пъпки ставам. Нещо като обрив... Има ли някой друг този проблем и как се справя с него? Ще ви бъда много благодарна ако ми помогнете със съвет!!! Даже сега съм решила да отида  на кола, да видя дали ще стане пак така. Ама от другите постинги дето изчетох /че боли/ малко ме хвана страх!!!
Весел и спокоен ден на всички!!!

Да ти кажа и мен ме беше шубе, но се престрашихи  съм много горда със себе си. Сега ми предстои да отида за 2-ри път. Наистина 3 седмици щраках с пръсти. А за болката-търпи се. Още повече е максимум 15 минути. Очакванията ми бяха за нещо много страшно и невъображимо садистично. Няма такова нещо.

Опитай! Ако ти се види ад, просто няма да повториш!  newsm10

# 47
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
интимен гел

# 48
  • София
  • Мнения: 2 493
Аз също ползвам интимен душ-гел, а после нищо.

За тези, които ползват сапун - добре де това не е ли същото като да се измиеш "там" със сапун? Нали се нарушава pH-то и т.н.??? Същото си мисля и за останалите продукти, като гел, пяна, балсами и т.н...? (Не се заяждам а просто питам, защото се чудя...)

# 49
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
С душ-гела с който си мия тялото, след това с боди лосион

# 50
  • Мнения: 5 103
Интимен гел ,а после нищо

# 51
  • Мнения: 135
и аз ползвам интимен гел и друго нищо Simple Smile

# 52
  • Мнения: 193
Слагам сапун или от пяната на мъжлето! След това се мажа с крем здраве или пенатен, но не винаги!

# 53
  • Мнения: 569
 
 
  Използвам интимен гел при бръснене, само от него не ми се зачервява кожата. След това мажа с някакъв мазен лосион за тяло, най- често Johnsons

# 54
  • Мнения: 5 299
Гел използвам, ако нямам под ръка, със сапун. После задължително се мажа с лосион, или какъвто и да е крем.

# 55
A s epilator ne boli li?
Az ot skoro cheta tozi forum i mi se stori mnogo interesen....Syjalqvam,che taka se vkluchvam v temata bez da se poznavame.....shte se opoznaem s vremeto.

# 56
  • Мнения: 3 456
Eпилатор- да, да, да боли!

# 57
# 58
  • Мнения: 3 537
Не казвам! Mr. Green

# 59
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Когато бръснете интимните части какво използвате- сапун,гел или пяна?След това  с какво дезинфекцирате?

Що за тема е това!?!?!За това ако ти трябва съвет,как се оправяш с останалите неща в живота?!
Е, я по-спокойно  Naughty За това е тоя форум да се питаме. На който му е всичко ясно да не чете!
да,за това са форумите и е хубаво,че ги има,за да се ориентираш за това,което те интересува,ама това за което ти трябва мнение Thinking.....просто...не знам какво да ти кажа.Всяка жена,която държи на себе си е наясно по тези въпроси още преди да започне да излиза на срещи.
Хайде успех по темата Hug
Еми аз не видях момичето да е посочило възраст, може за първи път да се бръсне и да пита. Нали и жените дето им е ясно все някого са питали?!?!?! Не разбирам какво е това отношение пък честно казано!

Общи условия

Активация на акаунт